ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო
832272
55.42%
საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
256547
17.08%
საგარეჯო - მაჟორიტარები
ოლქი/   ქვეოლქი წარმდგენი სახელი გვარი
1 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ვალერი შიოშვილი
1 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
იდრის მამედოვი
1 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ზაზა ხიზანიშვილი
1 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
დავითი არაბული
1 42. საინიციატივო ჯგუფი - გიორგი
ნიბლოშვილი, მერაბი ქმოსტელი, თეიმურაზ ბუჯიაშვილი, ლერი დევლარიშვილი,ხვიჩა თამაზაშვილი
იაგო ღრუბელაშვილი
2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
დავით აფციაური
2 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ივანე დიდებაშვილი
2 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” თამაზი აბგაიძე
2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ხათუნა ბერიძე
3 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გიორგი დიღმელაშვილი
3 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ირაკლი ჯინჭარაძე
3 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” უშანგი ხინჩაგაშვილი
3 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
თამუნა ნაკანი
3 42. საინიციატივო ჯგუფი - მინდია
ჯეირანაშვილი, თორნიკე ღოღელიანი, ვალერიან ჭუნაშვილი, იოსები მანაგაძე, ივანე შიოლაშვილი
კონსტანტინე ღოღელიანი
4 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ვახტანგი მესხიშვილი
4 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” მარინე ხატიაშვილი
4 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ოთარი თამაზაშვილი
4 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ვახტანგ ციქურიშვილი
4 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ნიკო ნახუცრიშვილი
5 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
თეიმურაზ ყუშიტაშვილი
5 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ვლადიმერ უსტიაშვილი
5 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ნათია უსტიაშვილი
5 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ირმა ზუკაკიშვილი
5 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
დავითი თათრიშვილი
6 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ელისო შიოშვილი
6 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გიორგი ხარატიძე
6 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” შოთა როსტომაშვილი
6 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ელენე სამხთუაშვილი
7.1 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გიორგი ქურხული
7.1 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” კახაბერი ლაფერიშვილი
7.1 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ალექსი გოდერძიშვილი
7.1 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ლევან თედიაშვილი
7.1 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ოთარ ჩალათაშვილი
7.2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
თაკო გოგიტაშვილი
7.2 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ვასილი დარბაისელი
7.2 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გიორგი კუჭუაშვილი
7.2 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” მირიანი აზარიაშვილი
7.2 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო - ხალხის
ერთსულოვნება”
გიორგი ძაბილაშვილი
7.2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ივანე ივანიშვილი
8 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გიორგი ჭიაბერაშვილი
8 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ვაჟა კევლიშვილი
8 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ვასილი კანჯარაშვილი
8 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” გიორგი კანჯარაშვილი
8 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ივანე ბეჟიაშვილი
8 42. საინიციატივო ჯგუფი -  გიორგი ბასილაშვილი, ვალერი მამისაშვილი, რამაზი კევლიშვილი, მიხეილ დიღმელაშვილი, მიხეილ გორელაშვილი გიორგი კაკუტაშვილი
9 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ლარისა ხუციშვილი
9 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
რომანი პასიკაშვილი
9 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” გიორგი ნარსია
9 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გიორგი მუჩიაშვილი
10 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გიორგი ახალკაციშვილი
10 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ვახტანგ ოდიკაძე
10 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” დავითი ჭიკაძე
10 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ვეფხია ჩერქეზიშვილი
11 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გივი დაბახიშვილი
11 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
კახა უცუნაშვილი
11 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ალექსანდრე კუზანაშვილი
11 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ნიკო გიუაშვილი
12 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
თამარი მანძულაშვილი
12 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ნიკო ღვინაშვილი
12 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” გიორგი გორელიშვილი
12 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
მამუკა ჯაჭვაძე
13 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გიორგი ამბარდნიშვილი
13 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” მალხაზ ფილაური
13 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ივანე კუზანაშვილი
13 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ოთარი ოთიაშვილი
13 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
დიმიტრი მჭედლიშვილი
14 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გოჩა გიქორაშვილი
14 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” მერაბი ჯავახიშვილი
14 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მარინე ყაჭიური
14 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” სარქისა ათაბეგაშვილი
14 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ავთანდილი გოგიაშვილი
15 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
დარეჯანი გაბრელაშვილი
15 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ელგუჯი ზირაქაშვილი
15 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
სოსო ჭიკაძე
16 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
თეირანი თუშიშვილი
16 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” თამაზ ხუროშვილი
16 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გელა ჭამიაშვილი
16 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ნინო ხუროშვილი
16 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” ზვიადი ხუროშვილი
16 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
თენგიზი ძირკველიშვილი
17 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
კოშკარ გუსეინოვი
17 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ორუჯ კულიევი
17 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
აიაზ ბაირამოვი
17 42. საინიციატივო ჯგუფი - თურან თაზახანოვი, მახმად ალაზოვი, ორუჯ
მირზალიევი, ისმაილ ისაევი, საბუთაი ალიევი
მახმად მამედოვი
18 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მუბარიზ მამედოვი
18 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
რასიმ ასკეროვი
18 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ელშად კურბანოვი
19 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მახლუკ ბაირამოვი
19 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” შახვალათ ხეირხაბაროვი
19 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
რამიზ ეიბოვი
19 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ილგარ ოჯახვერდიევი
20 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
იოლჩუ სულეიმანოვი
20 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ეთბარ ილიასოვი
21 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ბექა ასლამაზაშვილი
21 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” მამია ჩართოლანი
21 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გაგი გულბანი
21 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” გურამი ჭინჭარაული
21 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ალექსი იოსელიანი
FaceBook Twitter Digg MySpace Delicious Google ელფოსტაბეჭდვა
თვითმმართველობის არჩევნებამდე დარჩა 21.10.2017 08:00
მედიაცენტრი live
არქივი
«« ნოემბერი 2019 »»
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30