ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო
832272
55.42%
საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
256547
17.08%
თელავი - საარჩევნო სიები
რიგითი ნომერი სახელი გვარი პარტია
1 ლელა მენთეშაშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
2 ზურაბი ნაცარაშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
3 ხათუნა დურგლიშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
4 ნოდარი ეჟიშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
5 მალხაზი სესიაშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
6 შალვა ხვთისიაშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
7 მათე პაპუნაშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
8 გიორგი გიგილაშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
9 მაგდა თათულაშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
10 ნიკოლოზ დალაქიშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
11 როლანდი ნაწიფაშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
12 ელიკო მეტრეველი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
13 ელდარი გრიშიკაშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
14 გიორგი ლიქოკელი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
15 ნინო ფეიქრიშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
16 ქეთევან ბედოიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
17 თეიმურაზ ზაალიშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
18 ია ქალიაშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
19 ლევანი კობიაშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
20 მიხეილი მაისურაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
21 სტეფანე აღვინოვი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
22 ბესიკ ბუცხრიკიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
1 დავით თუშიშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
2 ბიძინა პაპაშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
3 მერაბი ხიზანიშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
4 გიორგი ბიტიაშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
5 ვერიკო ჯორჯაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
6 ირინა გუგუტიშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
7 გიორგი კუკუნაშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
8 ეკატერინე სესიკაშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
9 ვენერა ხოლუაშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
10 ელენე სულთანიშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
11 ალექსანდრე მუღალაშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
12 თამარი დათუკიშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
13 ცისანა კევლიშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
14 ლალი პიშნენკო 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
15 ნანი თუშიშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
16 ბიძინა ზუროშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
17 გურამი ხიზანიშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
18 გიორგი გიორგაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
19 ზაზა აბაშიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
20 ნოდარი ჩარექიშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
3 დავითი სუმბაძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
4 ნათელა მეფარიშვილი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
5 ალექსი ქორბუდიანი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
6 გიორგი გიორგაშვილი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
7 გია რევაზიშვილი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
8 გიორგი თანდილაშვილი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
9 ნინო გრემელაშვილი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
10 ბიძინო დაღელიშვილი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
11 ნუნუ დიასამიძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
12 ბაადურ პაპაშვილი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
13 მარიამი გიორგაშვილი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
14 ნინო ხოლუაშვილი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
15 მერაბი ხოლუაშვილი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
16 შალვა მახნიაშვილი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
17 ავთანდილი ბათურიშვილი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
18 დავით გივიშვილი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
19 შორენა მახნიაშვილი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
20 ნოდარი მახნიაშვილი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
1 ალექსი ძულიაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
2 ზაქარია გრიშიკაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
3 ბაადური რევაზიშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
4 ალექსანდრე კუპატაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
5 ლევან არჯევანიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
6 ზაზა მურველაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
7 ეთერი გურგენაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
8 ბაადურ გულიაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
9 თამარ სვანიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
10 მერი მაისურაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
11 გიორგი მუმლაური 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
12 დავით გრიშიკაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
13 თეიმურაზი შიშმანაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
14 ლია იმერლიშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
15 გიგლო სუხიტაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
16 ფარნაოზი ლეშკაშელი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
17 ნანა ხეჩოშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
18 რევაზ ჯავახიშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
19 ლალი კიკნაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
20 ივანე ქევხიშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
21 ივანე დალაქიშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
22 არჩილი თუშიშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
23 ზაქარია ენუქაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
24 თინათინ კარაპეტიანი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
25 გელა ახალაური 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
26 ნათია ჯავშანაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
27 აბრამ მახარიაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
28 ნინო თულიანი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
29 ლაშა საქუაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
30 რამაზ ჩეკურიშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
31 ფოლად სულეიმანოვი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
32 კობა ოქრუაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
33 დავითი წიფლაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
34 ელზა წიწაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
35 თამარ მესაბლიშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
1 გელა აზიკური 6. „რესპუბლიკური პარტია”
2 ციცინო ბაღათრიშვილი 6. „რესპუბლიკური პარტია”
3 თეონა რკინაული 6. „რესპუბლიკური პარტია”
4 გოგა კუკნიშვილი 6. „რესპუბლიკური პარტია”
5 მაია აზიკური 6. „რესპუბლიკური პარტია”
6 გიორგი წიკლაური 6. „რესპუბლიკური პარტია”
7 მაია ყორანაშვილი 6. „რესპუბლიკური პარტია”
8 ნანი კბილაშვილი 6. „რესპუბლიკური პარტია”
9 მამუკა სახიაშვილი 6. „რესპუბლიკური პარტია”
10 ზურაბი მუშკუდიანი 6. „რესპუბლიკური პარტია”
11 გიგია ლიქოკელი 6. „რესპუბლიკური პარტია”
12 გიორგი ხუციშვილი 6. „რესპუბლიკური პარტია”
13 ნათელა ნახუცრიშვილი 6. „რესპუბლიკური პარტია”
15 ხათუნა პაპუნაშვილი 6. „რესპუბლიკური პარტია”
16 თამარი აზნიაშვილი 6. „რესპუბლიკური პარტია”
17 მაია აზიკური 6. „რესპუბლიკური პარტია”
1 არჩილი თვალიაშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
2 მანანა ბოჭორიშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
3 რატი ბატიაშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
4 აბესალომ არუთინოვი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
5 შალვა კირვალიძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
6 ლალი ვაყელაშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
7 ფირუზი ყაზარაშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
8 ლალი კბილაშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
9 გივი ელიზბარაშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
10 გურამი არჯევანიძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
11 ასმათი გალახვარიძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
12 ამირანი ამირანაშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
13 ზურაბ გიგაშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
14 ზურაბი ანდრიაშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
15 ნელი წივილაშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
16 ნანა ანდრიაშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
17 გიორგი გიორგაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
18 სიმონ ბატიაშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
19 მარიამ ციბაძე-ბუცხრიკიძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
20 ნათელა თვალაბეიშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
21 ინგა გავარ 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
22 იზოლდი ყურაშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
23 ალექსი ამირანაშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
24 ანზორი არუთინოვი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
1 არჩილ ბენიძე 9. „მემარცხენე ალიანსი”
2 თეა არველაძე 9. „მემარცხენე ალიანსი”
3 არჩილი ლეკიშვილი 9. „მემარცხენე ალიანსი”
4 ქეთევანი შოშიაშვილი 9. „მემარცხენე ალიანსი”
5 მარი ტატულიშვილი 9. „მემარცხენე ალიანსი”
6 ლევანი კარჭაული 9. „მემარცხენე ალიანსი”
7 ეკატერინე ჩხარტიშვილი 9. „მემარცხენე ალიანსი”
8 მათე ბოგვერაძე 9. „მემარცხენე ალიანსი”
9 მანანა შანიძე 9. „მემარცხენე ალიანსი”
10 თამარ ტატულიშვილი 9. „მემარცხენე ალიანსი”
11 ნუგზარი ბენიძე 9. „მემარცხენე ალიანსი”
12 თამარ შავშიშვილი 9. „მემარცხენე ალიანსი”
13 დავით სესიკაშვილი 9. „მემარცხენე ალიანსი”
14 მზია ნოზაძე 9. „მემარცხენე ალიანსი”
15 ნიკოლოზი ახვლედიანი 9. „მემარცხენე ალიანსი”
16 დიმიტრი ტოგონიძე 9. „მემარცხენე ალიანსი”
17 ივანე შოშიაშვილი 9. „მემარცხენე ალიანსი”
1 ნიკოლოზ ვარდოშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
2 თენგიზ წითელაური 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
3 ვალერიან ჯამალ ოღლი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
4 პავულინა ბერიკიშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
5 ზაქარია რაზმაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
6 მინდია ხეცაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
7 გიორგი ხუცურაული 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
8 ლალი ძამუნაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
9 ლია წიგნაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
10 მარინე ბახბახაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
11 ნაირა ჭიჭიაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
12 ნანა ნადირაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
13 არჩილ ურჩუხიშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
14 გიორგი გურასპიშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
15 გიორგი გოგიშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
16 ბექა ვარდოშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
17 გიორგი გაბრიელოვი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
18 ელისო ხუცურაული 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
19 გივი მესხი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
20 მაია ლამაზოშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
21 ლელა ბურნაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
22 ზაირა ასაბაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
23 ლია რევაზიშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
24 ლევან ვარდოშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
25 მიხეილი არაბული 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
26 ლილი მიქელაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
27 მახმად ილიაზოვი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
28 ელდარი ახმეტელაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
29 ზელიმხან თარხან ოღლი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
30 მუსვათ რაჯაფ ყიზი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
31 ზევინარი ჭუაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
32 თამარი ქურციკაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
33 ნესტორი ლეფსვერიძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
34 ილია ბეშკენაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
35 ნანული მარუქაშვილი-ხუტუაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
36 ვანო პავლიაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
37 ნინო ბუტურიშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
38 ელდარი დოშანოვი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
39 დავითი ქიზიყელაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
40 დარიკო მარუქაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
41 ლია კაკუნაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
42 ზაზა ვარდოშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
43 ნუნუ გაბრიელოვი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
1 გელა გელაშვილი 20. „შენების მოძრაობა”
2 გიორგი კარჭაული 20. „შენების მოძრაობა”
3 მერაბ თუშიშვილი 20. „შენების მოძრაობა”
4 ლევან ისაკაძე 20. „შენების მოძრაობა”
5 თამარი ჭუაძე 20. „შენების მოძრაობა”
6 ლევან ფიცხელაური 20. „შენების მოძრაობა”
7 რამაზი ქევხიშვილი 20. „შენების მოძრაობა”
8 მერი ბაქრაძე 20. „შენების მოძრაობა”
9 მერაბ საგინაძე 20. „შენების მოძრაობა”
10 ჯონი ბიძინაშვილი 20. „შენების მოძრაობა”
11 ბიძინა ტურაშვილი 20. „შენების მოძრაობა”
12 მარიამი ნერსესოვი 20. „შენების მოძრაობა”
13 ირაკლი ვარდოშვილი 20. „შენების მოძრაობა”
14 ხათუნა თანდილაშვილი 20. „შენების მოძრაობა”
15 მარიამი ტურაშვილი 20. „შენების მოძრაობა”
16 მარიამი მამუკელაშვილი 20. „შენების მოძრაობა”
17 ზვიად ციგროშვილი 20. „შენების მოძრაობა”
18 სალომე ხარებაშვილი 20. „შენების მოძრაობა”
19 ზეზვა ცერცვაძე 20. „შენების მოძრაობა”
1 თამარი ლამაზოშვილი 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
2 ოთარ ფეიქრიშვილი 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
3 ნათელა ლამაზოშვილი 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
4 ელენე ტაბლიაშვილი 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
5 ალექსანდრე მეტრეველი 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
6 მაია დევიძე 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
7 მარადი ჭილაშვილი 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
8 ციალა ლამაზოშვილი 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
9 ლევან დევიძე 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
10 დარო დევიძე 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
11 მაია აბესაძე 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
12 ილო ბაბუხაძე 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
13 ლაშა მეტრეველი 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
14 ია მებაღიშვილი 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
15 ლილი ბაბუხაძე 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
16 ამური მეტრეველი 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
17 ზიზი მეტრეველი 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
18 რობერტი დოლმაზაშვილი 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
19 ლევან ბლუიშვილი 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
20 იოსები ბლუიშვილი 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
21 ანეტა ბლუიშვილი 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
1 გიორგი ლომაშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
2 შალვა გაგნიძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
3 მერაბ ნარუსლიშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
4 მარიამ მერაბიშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
5 კახაბერი ფირანიშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
6 ზაზა კევლიშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
7 ნათელა შოშიაშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
8 მამუკა ხუციშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
9 ანა მერაბიშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
10 ირმა ლომაშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
11 ნუგზარი არაბაშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
12 გურამი კევლიშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
13 გიორგი წიწაშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
14 შოთა ლომაშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
15 ია ბლუიშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
16 ლალი ჯამასპიშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
1 არჩილი თხლაშიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
2 ლევანი ლილუაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
3 ნანა ხვისტანი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
4 ალექსანდრე შათირიშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
5 ლევანი ოთიურიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
6 ლევან კოჭლოშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
7 მაია მარკოზაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
8 ტიტე დარეჯანიშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
9 დავით ღაღანიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
10 ირაკლი სულხანიშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
11 დავითი ჯორჯაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
12 ლელა ჯავახიშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
13 ბელა ხოტენაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
14 შირვან ალიევი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
15 ალიხან თამოიანი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
16 თინათინ ხანჯალიაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
17 იოსებ ყარაულაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
18 ივანე კირვალიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
19 ნუგზარი ცაძიკიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
20 გიგა ორკოდაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
21 ბესიკი ქოჩიშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
22 გიორგი ჩაბრაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
23 იოსებ პარწიკანაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
24 გურამი წულუკიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
25 ნინო ჭიჭიკოშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
26 დავით გოგოშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
27 ვასილი არაბული 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
28 ლევან მრელაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
29 ზაქარია ყარასაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
30 გოჩა წაწალაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
31 გიგა მამუკელაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
32 მაია ნაცვლიშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
33 ბესიკი ბახსოლიანი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
34 უჩა ჭოტიაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
35 გიორგი ქიზიყელაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
36 ზურაბი ლილუაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
37 ზურაბ მუსაევი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
38 მიხეილ გრემელაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
39 ნიკოლოზ მაისურაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
40 ბესიკ გაიპარაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
41 ბენედიქტე გეგეჭკორი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
FaceBook Twitter Digg MySpace Delicious Google ელფოსტაბეჭდვა
თვითმმართველობის არჩევნებამდე დარჩა 21.10.2017 08:00
მედიაცენტრი live
არქივი
«« სექტემბერი 2019 »»
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30