ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო
832272
55.42%
საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
256547
17.08%
ახმეტა - საარჩევნო სიები
რიგითი ნომერი სახელი გვარი პარტია
1 გელა ჭვრიტიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
2 ფირუზ შიომღვდლიშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
3 გივი უძილაური 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
4 თამარი ჯამარიშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
4 ანა პატარკაციშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
5 ქეთევან ყორბეზაშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
7 ბექა ცაძიკიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
8 მამუკა ბაშინურიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
9 ზაზა კუპრავიშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
10 თამარი ჭინჭარაული 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
11 ადუ ცათიაშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
12 რამაზი ალიაიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
13 მორისი მაჩალიკაშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
14 გიორგი ებელაშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
15 ივანე ქააძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
16 დავით ცათიაშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
17 ნინო ხოხობაშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
18 ნინო წოწკოლაური 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
19 ბერდია ჭინჭარაული 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
20 ირინე იმერლიშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
1 ირაკლი უჯირაული 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
2 ალექსი ფიცხელაური 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
3 ალექსანდრე ძეგველიშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
4 ლევანი ვაჩეიშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
5 რამაზ ფიცხელაური 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
7 რუსუდანი ბეგაშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
8 ნინო თათარაიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
9 მანანა ჭუჭულაშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
10 ნარგიზი ჯიხოშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
11 გივი ბაიხოიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
12 გივი უძილაური 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
13 ფარნაოზ ჩიტაშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
14 დავითი მარგოშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
15 ნოდარი გუმაშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
16 თეონა ლაგაზიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
17 სოსო იჭირაული 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
18 ლარისა თათარაიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
19 დალი ტატიშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
20 ლიუდმილა გიგაური 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
21 ვიტალი საქუაშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
22 დავითი ხოკერაშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
23 სოლომონ დათუნიშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
24 ნოდარი მჭედლიშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
25 ეკატერინე ბუხრაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
26 დარიკო გიგაური 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
27 ნინო პიტაშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
28 ნანა აზიკური 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
29 იოსები აშაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
30 ლიკა შათირიშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
1 კოტე ბერუაშვილი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
2 ოთარი ხაჩიურიძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
3 ნათია გოგნაძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
4 შაქრო ხაჩიურიძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
5 ზურაბ ბეგაშვილი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
6 გრიგოლ მოზაიძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
7 ილია უჯირაული 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
8 ოთარ გიგაური 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
9 ვეფხო ფიცხელაური 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
10 ბესარიონ ცინკვერაშვილი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
11 მაია ოქროცვარიძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
12 ლელა გიგაური 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
13 ნინო ბუწანკალური 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
14 ალექსანდრე ბერიკიშვილი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
15 გიორგი მჭედლიშვილი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
16 ზაზა ოტიაშვილი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
17 გივი იდოიძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
18 ზაზა გიგაური 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
19 დიანა ბიბინაშვილი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
20 მაია უჯირაული 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
21 ეკატერინე მელაიძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
22 ლეილა ღუზარაული 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
23 გიორგი სარქისაშვილი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
24 სოსო ნარიმანიძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
25 ზვიადი ჯავახიშვილი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
1 შაქრო ტერტერაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
2 გიორგი მაისურაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
3 ვალერიან დედაბრიშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
4 გელა შორთიშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
5 დავითი ახალკაციშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
6 ლევან ვარდოშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
7 როსტომი ზაიელი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
8 ელენე მარკოზაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
9 ეთერ ფეტვიაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
10 დარინა ბრაგვაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
11 დავით ნაკუდაიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
12 ბეჟანი ჯაბანიშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
13 ზურაბ ძეგლიგაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
14 ემზარი ვალიშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
15 ლაშა იჭირაული 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
16 თინათინი გაგუნაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
17 ანნა შიოშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
18 ლეილა ჯიხოშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
19 ლალი მიშიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
20 ლაშა ტერტერაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
1 თინათინი მოზაიძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
2 ნუგზარ თათრულაიძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
3 ლეილა ფაქიზაშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
4 იაკობ ნათელაური 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
5 ლეილა ჯავახიშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
6 ირმა გრიგოლავა 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
7 გოგია ხალხელაური 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
8 ლაშა ჩოკოლაშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
9 ლევანი ფრუიძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
10 ბადრი წუწაშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
11 ეკატერინე სოლომნიშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
12 ნათია სააკაშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
13 ქეთევანი შუშანაშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
14 ზაზა სისაური 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
15 ანზორი ხადილაშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
16 ნუგზარ კაიშაური 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
17 მალხაზ მუთოშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
18 ელმერი გოგიჩაშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
19 მერი ხიზანიშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
20 გიორგი ნახუცრიშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
21 მანანა ხანგოშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
22 მარინა მარგოშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
23 მზია ცისკარაშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
24 დავით წელაური 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
25 ფარნაოზი ბაგაური 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
26 ქეთევან შათირიშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
27 ქეთევანი სუხიაშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
28 ალექსი შიომღვდლიშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
29 შორენა წელაური 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
30 ელიკო მჭედლური 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
31 ლეილა რამაზაშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
32 ექვთიმე ბულკაშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
33 ნიკოლოზი შუშანაშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
1 თეიმურაზ ბოდაველი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
2 ნიკოლოზი ბართიშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
3 ვაჟა ავთანდილაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
4 ინგა ჯამარიშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
5 ზაური ქისტაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
6 ზაზა დოინჯაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
7 ნაირა ოქრუაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
8 გოჩა ალხანაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
9 ლია დავითური 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
10 ლილი კობიაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
11 ლია როსებიშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
12 ტარიელ ჯამარიშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
13 ოთარ უძილაური 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
14 ია კოტორაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
15 ზურაბ ზურაბაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
16 მაია სეხნიაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
17 მალხაზი ჯავახიშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
18 მაყვალა ჭურჭელაური 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
19 ემზარ თიღილაური 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
20 ოთარი ქარსალაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
21 ჟუჟუნა გოგოჭური 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
22 მიხეილი თეგერაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
23 ნათია ტურაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
1 გიორგი ხიზანიშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
2 მაკა ჯამალაშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
3 მარიამ ხიზანიშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
4 ზაზა ბაზაძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
5 სალომე ხიზანიშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
6 თორნიკე სალთხუციშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
7 იოსები ბაზაძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
8 ლია გულისაშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
9 ირმა მაჭარაშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
10 შორენა არაბიძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
11 ნანა რიკაძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
12 ვალერიან მაისურაძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
13 მაყვალა ასანიძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
14 ედიტ ამირხანოვი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
15 გენად რიკაძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
16 მარინე წოწინაშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
1 მუხმად ქუშანაშვილი 39. „პროგრესულ-დემოკრატიული მოძრაობა”
2 ბესარიონ მარგოშვილი 39. „პროგრესულ-დემოკრატიული მოძრაობა”
3 გიორგი მარგოშვილი 39. „პროგრესულ-დემოკრატიული მოძრაობა”
4 ასლან მარგოშვილი 39. „პროგრესულ-დემოკრატიული მოძრაობა”
5 ვახიით გუმაშვილი 39. „პროგრესულ-დემოკრატიული მოძრაობა”
6 მარიამ ბორჩაშვილი 39. „პროგრესულ-დემოკრატიული მოძრაობა”
7 ანზორ ბაღაკაშვილი 39. „პროგრესულ-დემოკრატიული მოძრაობა”
8 ასმათი ქუშანაშვილი 39. „პროგრესულ-დემოკრატიული მოძრაობა”
10 ოთარ ცათიაშვილი 39. „პროგრესულ-დემოკრატიული მოძრაობა”
11 ნოდარ ფარეულიძე 39. „პროგრესულ-დემოკრატიული მოძრაობა”
12 რეიხათ ფარეულიძე 39. „პროგრესულ-დემოკრატიული მოძრაობა”
13 იდრიზი ქუშანაშვილი 39. „პროგრესულ-დემოკრატიული მოძრაობა”
14 თენგიზი ქუშანაშვილი 39. „პროგრესულ-დემოკრატიული მოძრაობა”
15 ხიზირ ხანგოშვილი 39. „პროგრესულ-დემოკრატიული მოძრაობა”
16 ლეეჩი ქუშანაშვილი 39. „პროგრესულ-დემოკრატიული მოძრაობა”
17 მახმად დუიშვილი 39. „პროგრესულ-დემოკრატიული მოძრაობა”
18 ზაზა ხანგოშვილი 39. „პროგრესულ-დემოკრატიული მოძრაობა”
19 ჯუმბერ ღანიშაშვილი 39. „პროგრესულ-დემოკრატიული მოძრაობა”
20 ბადრი ქუშანაშვილი 39. „პროგრესულ-დემოკრატიული მოძრაობა”
21 ხეედი ქუშანაშვილი 39. „პროგრესულ-დემოკრატიული მოძრაობა”
1 ზაზა მიგრიაული 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
2 თამარ ყეინიშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
3 მარეხ კოხტაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
4 ბიძინა ჭიჭიკლიშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
5 თიკო მგელიაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
6 არჩილ მექვევრიშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
7 არსენ ბუღრიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
8 გიორგი ხუცურაული 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
9 გელა ხადიშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
10 გოჩა ქიტესაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
11 ლევან მოსიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
12 იოსებ ფშაველიშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
13 მანანა ნადიბაიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
14 ზვიადი ყაზარაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
15 ნაზო აბალოიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
16 ზურაბ ჩიკვილაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
17 ინგა გაგნაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
18 გიორგი კვიცაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
19 გოდერძი არაბული 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
20 ვაჟა ნახუცრიშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
21 მერაბ ზვიადაური 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
22 ზაზა ალბუთაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
23 ხათუნა ჯუგაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
24 კახა მამულაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
25 ზურაბ ერთგულაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
FaceBook Twitter Digg MySpace Delicious Google ელფოსტაბეჭდვა
თვითმმართველობის არჩევნებამდე დარჩა 21.10.2017 08:00
მედიაცენტრი live
არქივი
«« სექტემბერი 2019 »»
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30