ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო
832272
55.42%
საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
256547
17.08%
ლაგოდეხი - საარჩევნო სიები
რიგითი ნომერი სახელი გვარი პარტია
1 გიორგი ენუქიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
2 ეკატერინე იობაშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
3 გიორგი შავერდაშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
4 მალხაზი მელაშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
5 ნუგზარი ჩაჩანიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
6 მამუკა კაპანაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
7 ფირუდინ ანნაგიევ 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
8 თემური ციყელაშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
9 ლილი ქარქოზაშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
10 დალი ტალახაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
11 ჯემალი მაჭარაშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
12 ნიკა ბარბაქაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
13 ნანული მათიაშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
14 ვერა ჭიოკაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
15 გიორგი ჭიჭიბოშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
16 კახა ჭიჭიბოშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
17 თამარ კაკაბაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
18 თეონა ოთანაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
19 მარიამ ბროკიშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
1 ზურაბ ნიქაცაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
2 მაია გივიშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
3 გელა კობახიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
4 დალი ჩაჩანიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
5 სერგო გელაშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
6 ნათია ჭიოკაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
7 შახინ მირზაევ 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
8 ზურაბი გელაშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
9 რამაზი ცქიფურიშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
10 ზვიადი ხვედელიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
11 ირინე მაისურაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
12 ირაკლი ბოლოთაევი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
13 დავითი ლეკიაშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
14 გულიკო ჯუსოევი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
15 დავითი მუმლაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
16 მაია ქაჩლიშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
17 შალვა შეყელაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
18 მალხაზი ლაბაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
1 ილია შეყელაძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
2 ნანული ლაბაძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
3 გიორგი კურტანიძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
4 ნანა ერისთავი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
5 თომა შველიძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
6 ხათუნა ლაბაძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
8 გიორგი მოდებაძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
9 თამაზი კობახიძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
11 მზია ბარბაქაძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
12 მამუკა რეხვიაშვილი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
14 ხვიჩა ჯიშკარიანი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
15 ანდრო საყვარელიძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
16 თინათინი ცქიფურიშვილი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
1 ევა ლომთაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
2 ფირუზი გელაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
3 ალიხან ალლაზოვი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
4 ვახტანგი დევიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
5 რუსუდანი გრიგალაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
6 გურამი კაკალაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
7 ნინო ჩალაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
8 მამუკა გოგოლაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
9 გლახო გრიგალაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
10 ალექსანდრე ზაქარიაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
11 ჟუჟუნა ქურდაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
12 მალხაზ ხიმშიაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
13 ეკატერინე პაქსაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
14 თენგიზი წიქარიშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
15 დავითი ლათიბაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
16 თორნიკე მაჭარაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
17 მამუკა კევლიშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
18 გია ლაშხი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
19 ქამილ ხალილოვ 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
20 მაია მაძღარაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
21 რევაზი პერანიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
22 სალომე მოდებაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
23 ნათელა ტეფნაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
1 არჩილი როსეფაშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
2 ლაშა მახათაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
3 მარინე შარიქაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
4 ვლადიმერი სამხარაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
5 ლაშა ლობჟანიძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
6 მანანა ბიწაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
7 თორნიკე მახათაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
8 ზურაბი აბრამიშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
9 ნათია კრიხელი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
10 ბორისი თითბერიძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
11 ნანა ბაგაევი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
12 მიხეილი ბოჭორიშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
13 ავთანდილი რეხვიაშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
14 ალექსანდრე ხახიშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
15 ინგა ჭუჭულაშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
16 ტელმან კობერიძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
1 იმედა ტყემალაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
2 ირინა რატიანი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
3 ცირა მეტრეველი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
4 მიმოზა მეტრეველი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
5 რუსუდანი ტოროლაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
6 გიორგი კაპანაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
7 დავითი პეტრიაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
9 ინგა სამხარაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
10 ელშან ალიევ 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
11 ნარგილა გულმამმადოვა 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
12 ვანო მეტრეველი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
13 ზურაბი კაპანაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
14 გულო ბარჯაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
15 ავთანდილ ბოჭორიშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
16 არჩილი შეყლაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
17 ანნა პაპაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
18 მაყვალა სამაკაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
19 სოფიო მეტივიშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
20 მანანა ხვედელიძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
21 ნანული სამაკაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
22 გივი ღვალაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
1 გელა ჩაჩანიძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
2 ნინო კაპანაძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
3 ხვიჩა გელაშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
4 გიორგი გოგოლაძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
5 თამარა გაბისიანი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
6 ლია სიფრაშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
7 ნათელა კვერსაძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
8 ავთანდილი ნოზაძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
9 ნოდარ ქაჯაია 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
10 ნინო ძნელაშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
11 იზოლდი პაქსაშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
12 გიორგი კაკაშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
13 იოსებ მერებაშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
14 ნესტან კურტანიძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
15 გიორგი კაპანაძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
16 თეიმურაზ დავლაშერიძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
17 გიორგი დავლაშერიძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
1 მევლუდი ღამბაშიძე 37. „სოციალისტური საქართველო - კომუნისტები”
2 ემზარი მაისურაძე 37. „სოციალისტური საქართველო - კომუნისტები”
3 ახმედ აბდულაევ 37. „სოციალისტური საქართველო - კომუნისტები”
4 ავთანდილი ქიმაძე 37. „სოციალისტური საქართველო - კომუნისტები”
5 მზია ელიზბარაშვილი 37. „სოციალისტური საქართველო - კომუნისტები”
6 ზურაბი გაჩეჩილაძე 37. „სოციალისტური საქართველო - კომუნისტები”
7 იაშარ საფაროვი 37. „სოციალისტური საქართველო - კომუნისტები”
8 ბადრი ხაჩიძე 37. „სოციალისტური საქართველო - კომუნისტები”
9 მირიანი მდივანი 37. „სოციალისტური საქართველო - კომუნისტები”
10 ლუიზა ჭუმბურიძე 37. „სოციალისტური საქართველო - კომუნისტები”
11 პეტრე ქიმაძე 37. „სოციალისტური საქართველო - კომუნისტები”
12 ირაკლი მაისურაძე 37. „სოციალისტური საქართველო - კომუნისტები”
13 გივი ხვედელიძე 37. „სოციალისტური საქართველო - კომუნისტები”
14 რობერტი ჯიბღაშვილი 37. „სოციალისტური საქართველო - კომუნისტები”
15 ნოდარი წიქარიშვილი 37. „სოციალისტური საქართველო - კომუნისტები”
16 ასან კასუმოვ 37. „სოციალისტური საქართველო - კომუნისტები”
1 ივანე ხაჩიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
2 კარლო ჯამბურია 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
3 ზურაბი ჯაფარიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
4 გიორგი ღამბაშიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
5 მარიანა გელაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
6 სალომე ღონღაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
7 გიორგი დარბაიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
8 თორნიკე ტალახაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
9 ომარი მირზოშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
10 ნინო კუპრაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
11 გრიგოლი ჭიღლაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
12 დავითი მათიაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
13 ლევანი ქაჯაია 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
14 ავთანდილ გოგოლაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
15 ნათია ჩახნაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
16 დავითი ჭუმბურიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
17 ბეჟან ლაბუჩიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
18 მალხაზი მაღლაფერიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
19 ვლადიმერი ალიბეგაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
20 ბესარიონი შუბითიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
21 ვაჟა კობერიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
FaceBook Twitter Digg MySpace Delicious Google ელფოსტაბეჭდვა
თვითმმართველობის არჩევნებამდე დარჩა 21.10.2017 08:00
მედიაცენტრი live
არქივი
«« სექტემბერი 2019 »»
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30