ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო
832272
55.42%
საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
256547
17.08%
საგარეჯო - პარტიული სიები

რიგითი ნომერი სახელი გვარი პარტია
1 ამირან სონიშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
2 თაკო გოგიტაშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
3 ახმედ მამადხალილოვი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
4 ელისო შიოშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
5 გიორგი ქურხული 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
6 გიორგი ახალკაციშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
7 გოჩა გიქორაშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
8 გიორგი ჭიაბერაშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
9 თეიმურაზ ყუშიტაშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
10 ლარისა ხუციშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
11 ხათუნა გრატიაშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
12 ინგა ფხალაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
13 ცისმარი ნადირაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
14 გიორგი დიღმელაშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
15 გიორგი ამბარდნიშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
16 ვახტანგი მესხიშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
17 ბექა ასლამაზაშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
18 დავით აფციაური 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
19 ნიკოლოზ თუშიშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
20 თეირანი თუშიშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
21 თამარი მანძულაშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
22 ცინარი კევლიშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
23 ვალერი შიოშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
24 გივი დაბახიშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
25 დარეჯანი გაბრელაშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
26 მახლუკ ბაირამოვი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
27 მუბარიზ მამედოვი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
28 გიორგი კურდღელაშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
29 კოშკარ გუსეინოვი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
1 კახაბერი ლაფერიშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
2 ვასილი ქვრივიშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
3 ზურაბი ლაფერიშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
4 ბესიკ კოჭლამაზაშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
5 ვასილი დარბაისელი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
6 ვაჟა კევლიშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
7 მალხაზ ფილაური 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
8 ინგა ქურხული 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
9 მარინე ხატიაშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
10 მანანა ქურხული 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
11 ვლადიმერ უსტიაშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
12 მარიამ მკალავიშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
13 მამია ჩართოლანი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
14 გიორგი დოლენჯაშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
15 თამაზ ხუროშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
16 ივანე ბეჟიტაშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
17 შახვალათ ხეირხაბაროვი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
18 ეთერი ლაფერიშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
19 მერაბი ჯავახიშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
20 მაია ადუაშვილი-ლაფერიშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
1 გარსევან ბუხნიკაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
2 ნიკოლოზ ნაცვლიშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
3 ლელა ქვრივიშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
4 ოთარი ურდულაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
5 ალექსი გოდერძიშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
6 ნინო ბუზიაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
7 გიორგი ხარატიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
8 რამიზ ეიბოვი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
9 ნათია უსტიაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
10 კახა უცუნაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
11 ვახტანგ ოდიკაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
12 მანანა ბორაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
13 ოთარი თამაზაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
14 ორუჯ კულიევი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
15 ელგუჯი ზირაქაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
16 მარინე ყაჭიური 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
17 ვასილი კანჯარაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
18 ივანე კუზანაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
19 მარიამ თულაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
20 ივანე დიდებაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
21 გაგი გულბანი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
22 გიორგი კუჭუაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
1 სოსლან გარსევანიშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
2 მაია როსტიაშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
3 ალექსანდრე მაზანაშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
4 ლევან თედიაშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
5 გიორგი კოხტაშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
6 ნატალია ქვრივიშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
7 გიორგი ნარსია 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
8 მალხაზი კაციაშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
9 მაია რევაზიშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
10 გიორგი კავთუაშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
11 თინათინ ბასილაშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
12 ტრისტანი ჭიაბერაშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
13 ზაზა ხიზანიშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
14 ნინო როსტიაშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
15 გიორგი უსტიაშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
16 გიორგი ქურხული 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
17 შოთა როსტომაშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
18 გიორგი კანჯარაშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
19 ირმა ზუკაკიშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
20 ნინო ხუროშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
21 ნატო გულბანი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
1 თეიმურაზი მჭედლიშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
3 მაია მარგებაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
4 ზაზა ბერიძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
5 ზვიადი ხუროშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
6 ჯულეტა კარაკოზიანი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
8 ციალა ლელაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
9 დავით ლომიძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
10 ნათელა გუგუჩაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
11 გურამი ქობალავა 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
12 მანანა ლომიძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
13 ჰამლეტ პარუნოვი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
14 მანანა ფოცხვერაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
15 ალექსანდრე მურადიანი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
16 ვასიკო ხუროშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
17 ნონა კიკორია 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
18 გიორგი ფოცხვერაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
19 დიანა იაკობიძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
20 მათე ინაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
1 რამაზ მაჩაბლიშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
2 მაია ნადიბაიძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
3 ოთარ ნასრაშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
4 მარინე თარაშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
5 ნინო იაკობიშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
6 მარიამ ხუდადოვა 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
7 მიხეილ ჩოხელი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
8 ვლადიმერ ქიზინიძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
9 ვაჟა ჭინჭარაული 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
10 გიორგი ჯანიაშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
11 ანასტასია ჯანიკაშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
12 მარიამ ჯალიაშვილი-ობოლაშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
13 დალი ტოკლიკიშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
14 ნინო ობოლაშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
15 ნელი ოგბაიძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
1 გიორგი ძაბილაშვილი 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო-ხალხის ერთსულოვნება”
2 კობა ლაფერიშვილი 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო-ხალხის ერთსულოვნება”
3 ნანა გარსიაშვილი 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო-ხალხის ერთსულოვნება”
4 გაბრიელი ილაური 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო-ხალხის ერთსულოვნება”
5 კობა ივანელაშვილი 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო-ხალხის ერთსულოვნება”
6 ნუგზარი დარბაისელი 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო-ხალხის ერთსულოვნება”
7 იოსები ილაური 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო-ხალხის ერთსულოვნება”
8 ნოდარ ესაიაშვილი 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო-ხალხის ერთსულოვნება”
9 გიორგი ნარიმანიშვილი 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო-ხალხის ერთსულოვნება”
10 ვალოდია ქვლივიძე 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო-ხალხის ერთსულოვნება”
11 ზურაბი გრატიაშვილი 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო-ხალხის ერთსულოვნება”
12 ალექსანდრე კუჭუაშვილი 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო-ხალხის ერთსულოვნება”
13 გიორგი დარბაისელი 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო-ხალხის ერთსულოვნება”
14 ნინო როსტომაშვილი 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო-ხალხის ერთსულოვნება”
15 გივი ძაბილაშვილი 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო-ხალხის ერთსულოვნება”
16 ზურაბი კევლიშვილი 38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო-ხალხის ერთსულოვნება”
1 პაატა ასრათაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
2 ელდარ მეფარიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
3 ლელა მარიდაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
4 მამუკა კურდღელაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
5 ზურაბი უსტიაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
6 თამაზი ურდულაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
7 თამარი სუხიაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
8 მევლუდ დუჩიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
9 გივი ბედიაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
10 ალექსანდრე მეზვრიშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
11 ილია სიფროშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
12 ზურაბი ჭიკაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
13 დავითი ბუზარიაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
14 გიორგი ლომსიანიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
15 მიხეილი კერატიშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
16 ივანე ელერდაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
17 ბადრი დემეტრაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
18 გოდერძი ჯავახიშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
19 ასმათი ათუაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
20 ანი ანუაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
21 ოთარ ჩალათაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
22 ივანე ივანიშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
23 ელენე სამხთუაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
24 თამუნა ნაკანი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
25 ნიკო ნახუცრიშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
26 დავითი თათრიშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
27 ივანე ბეჟიაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
28 ნიკო გიუაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
29 დიმიტრი მჭედლიშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
30 ხათუნა ბერიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
FaceBook Twitter Digg MySpace Delicious Google ელფოსტაბეჭდვა
თვითმმართველობის არჩევნებამდე დარჩა 21.10.2017 08:00
მედიაცენტრი live
არქივი
«« სექტემბერი 2019 »»
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30