ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო
832272
55.42%
საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
256547
17.08%
ტყიბული - მაჟორიტარები
ოლქი/              ქვეოლქი წარმდგენი სახელი გვარი
1.1 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ნინო ბახუტაშვილი
1.1 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ბესიკი გაბელაშვილი
1.1 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” კახაბერი ხეცურიანი
1.1 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა
ახალი საქართველო”
დავითი კაკაურიძე
1.1 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ირაკლი აბესაძე
1.2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ელდარი ჩაფიძე
1.2 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” თენგიზ ჭიქაბერიძე
1.2 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
დავითი ლომიძე
1.2 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” მამუკა ჯიშიაშვილი
1.2 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა
ახალი საქართველო”
ბადრი გუმბერიძე
1.2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
თეიმურაზი ქელბაქიანი
1.3 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ნანა ბახუტაშვილი
1.3 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” კოსტანტინე ბოჭორიშვილი
1.3 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
დავითი ქათამაძე
1.3 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა
ახალი საქართველო”
თეონა სინაურიძე
1.3 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ბონდო კუბლაშვილი
2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
შიო ობოლაძე
2 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ალექსანდრე გაბადაძე
2 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა
ახალი საქართველო”
დავითი გუმბერიძე
2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გიორგი ნანიკაშვილი
3 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
დავითი მორჩაძე
3 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ირაკლი აფრიდონიძე
3 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა
ახალი საქართველო”
გოგიტა ჭყოიძე
3 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გიორგი ავალიანი
4 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
რეზო გაბრიჭიძე
4 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ირაკლი ბოჭორიშვილი
4 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” გელა ჯიხვაშვილი
4 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა
ახალი საქართველო”
დავითი ბრეგაძე
4 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
როლანდი არსენაშვილი
5 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გოჩა ქათამაძე
5 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გოჩა სირბილაძე
5 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ზვიადი ბერეკაშვილი
5 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა
ახალი საქართველო”
ჟანა ხურციძე
5 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
მურმანი ბასილაძე
6 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მანუჩარი ბრეგაძე
6 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ბესიკი კუბლაშვილი
6 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ჯემალი ნანიკაშვილი
6 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა
ახალი საქართველო”
მარინა გუმბერიძე
6 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
იზოლდა ნემსაძე
7 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გურამი გაბელაშვილი
7 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ლევანი შარვაძე
7 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა
ახალი საქართველო”
რევაზი გუმბერიძე
7 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
მანუჩარი გოტიაშვილი
8 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ლევანი ხვადაგიანი
8 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ჯემალი ობოლაძე
8 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა
ახალი საქართველო”
თორნიკე ზივზივაძე
8 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გრიგოლი ჩიხლაძე
9 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ნიკოლოზი ობოლაძე
9 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ნაირა კოკელაძე
9 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” გურამი ობოლაძე
9 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა
ახალი საქართველო”
ქრისტინე ზივზივაძე
9 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ზვიადი კუბლაშვილი
10 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
შოთა ცნობილაძე
10 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ვასილი ჩუბინიძე
10 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა
ახალი საქართველო”
ეთერი ბრეგაძე
10 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ისიდორე ლომთაძე
FaceBook Twitter Digg MySpace Delicious Google ელფოსტაბეჭდვა
თვითმმართველობის არჩევნებამდე დარჩა 21.10.2017 08:00
მედიაცენტრი live
არქივი
«« ნოემბერი 2019 »»
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30