ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო
832272
55.42%
საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
256547
17.08%
ჭიათურა - მაჟორიტარები
ოლქი/             ქვეოლქი წარმდგენი სახელი გვარი
1.1 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ანა ცუცქირიძე
1.1 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ზურაბ კეთილაძე
1.1 6. „რესპუბლიკური პარტია” ზურაბ კაპანაძე
1.1 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” გიორგი კასრაძე
1.1 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა
ახალი საქართველო”
თემური მუმლაძე
1.1 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ალექსანდრე ციცქიშვილი
1.2 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ილიკო ჩიკვილაძე
1.2 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ნიკა ბიწაძე
1.2 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა
ახალი საქართველო”
აკაკი ტყემალაძე
1.2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ინა ასანიძე
1.2 42. საინიციატივო ჯგუფი - . ოთარი მოლაშხია, ბექა ჭუმბურიძე, მანანა ტაბატაძე, სოფიკო ჩიხელიძე, მაკა ბარამიძე დავით ჭუმბურიძე
1.3 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
რევაზ ხვედელიძე
1.3 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ლუკა კაპანაძე
1.3 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ლელა ცერცვაძე
1.3 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა
ახალი საქართველო”
ნუგზარ ყაველაშვილი
1.3 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ბესარიონ ნადირაძე
2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
როლანდი კაპანაძე
2 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
კობა შეყილაძე
2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
აკაკი გვალია
3 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
თენგიზ ცერცვაძე
3 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ვლადიმერ კუპატაძე
3 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ზაზა ცერცვაძე
4 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ნინო ნოზაძე
4 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მერი გაფრინდაშვილი
4 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” დემურ დავლაძე
4 20. „შენების მოძრაობა” გივი ბრეგვაძე
4 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ირაკლი მერმანიშვილი
5 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გიორგი ბაძგარაძე
5 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ემზარ სამხარაძე
5 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ნიკა ღუღუნიშვილი
5 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
მარინა სამხარაძე
5 42. საინიციატივო ჯგუფი - . შავლეგ მახათაძე,როინ მოცრაძე, შმაგი დარბაიძე, ვარლამ მოცრაძე, ინეზა იაკობიძე დავით მოცრაძე
6 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
იზოლდა გაფრინდაშვილი
6 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ფირანი ყიფშიძე
6 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ბესიკ ღვალაძე
6 20. „შენების მოძრაობა” მანუჩარ სარალიძე
6 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
რომან მუმლაძე
7 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ლერი ფერაძე
7 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გოჩა ციცვიძე
7 20. „შენების მოძრაობა” მამია ფხალაძე
7 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გელა გელაშვილი
8 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
დავით ლომიძე
8 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
თამაზი ტაბატაძე
8 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” დემურ კვიჟინაძე
8 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
მამია ლაბაძე
9 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
კახა ჩუბინიძე
9 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ანა ბარელაძე
9 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ლაშა ასანიძე
9 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა
ახალი საქართველო”
კონსტანტინე ფხალაძე
9 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გიორგი ვაშაძე
9 42. საინიციატივო ჯგუფი - . მამუკა კუპატაძე,გიზო გაფრინდაშვილი,სიმონ ნეფარიძე, თეიმურაზ მაჭარაშვილი, დავით კუპატაძე ვახტანგ კუპატაძე
10 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მირიან ხვედელიძე
10 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ზურაბი მოდებაძე
10 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ზურაბ მოდებაძე
10 20. „შენების მოძრაობა” მირიანი ხვედელიძე
10 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ზალი სამხარაძე
11 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მიხეილ თაბაგარი
11 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
რამაზი კენჭოშვილი
11 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” გიორგი ვაშაძე
11 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
დავით თაბაგარი
11 42. საინიციატივო ჯგუფი - . ზაქრო ბარათაშვილი, გურამი სამყურაშვილი, მალხაზი ვაშაძე, ხვიჩა კენჭოშვილი, ბადრი სამყურაშვილი, დარეჯან თაბაგარი მურმან ბარათაშვილი
12 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
პავლე შუკაკიძე
12 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” რამაზ ცუცქირიძე
12 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
როსტომ ცუცქირიძე
12 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” შალვა ცუცქირიძე
12 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ვახტანგ ცუცქირიძე
13 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
დიჟონი ჩაფიძე
13 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ზაზა ქველიაშვილი
13 20. „შენების მოძრაობა” სულხანი ჩუბინიძე
13 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
მევლუდი მოდებაძე
14 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ეკა ხვედელიძე
14 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
დავით ჭიოკაძე
14 20. „შენების მოძრაობა” პარმენ ნადირაძე
14 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ნუგზარ მიროტაძე
15 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ზურაბ ჯაჯანიძე
15 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მალხაზი ჯაჯანიძე
15 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ნოდარ ხუციშვილი
15 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
დავით ბუზალაძე
16 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
სულხან მიქაცაძე
16 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
იური შეყილაძე
16 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” კობა ცერცვაძე
16 20. „შენების მოძრაობა” მამია სამაკაშვილი
16 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა
ახალი საქართველო”
პლატონი შეყილაძე
16 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
მიხეილ ლაშხი
FaceBook Twitter Digg MySpace Delicious Google ელფოსტაბეჭდვა
თვითმმართველობის არჩევნებამდე დარჩა 21.10.2017 08:00
მედიაცენტრი live
არქივი
«« ნოემბერი 2019 »»
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30