ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო
832272
55.42%
საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
256547
17.08%
სამტრედია - მაჟორიტარები
ოლქი/              ქვეოლქი წარმდგენი სახელი გვარი
1.1 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ბეჟან ბაკურაძე
1.1 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ლილი კრავეიშვილი
1.1 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ემზარ შუბლაძე
1.1 6. „რესპუბლიკური პარტია” გრიგოლ რუსია
1.1 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” აკაკი ჯოჯუა
1.1 20. „შენების მოძრაობა” რობერტი შალამბერიძე
1.1 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ვახტანგ დუნდუა
1.1 საინიციატივო ჯგუფი - . ეკატერინე მიქავა, ბადრი თავაძე, თამაზი ჯოჯუა, გიორგი სულაქველიძე, ლეონადი ძიძიგური გია ჯანჯალია
1.2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გივი ჯულაყიძე
1.2 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ეკა ზურაშვილი
1.2 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ნუკრი კუჭავა
1.2 6. „რესპუბლიკური პარტია” კონსტანტინე ნიკოლეიშვილი
1.2 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ზაზა ნიკოლეიშვილი
1.2 20. „შენების მოძრაობა” იმედა თევზაძე
1.2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
კობა ძიძიგური
1.3 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
თამარ ახობაძე
1.3 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ნიკოლოზ კაკაბაძე
1.3 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ავთანდილ თადუმაძე
1.3 6. „რესპუბლიკური პარტია” ჯეირან კეკუა
1.3 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ბეჟანი პატარიძე
1.3 20. „შენების მოძრაობა” სოფიო კეშელავა
1.3 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ზაზა ადეიშვილი
1.4 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ჟუჟუნა ფოფხაძე
1.4 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” გიგა ტალაბაძე
1.4 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
აკაკი მინაშვილი
1.4 6. „რესპუბლიკური პარტია” ილია ქარჩილაძე
1.4 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ინგა ხელაძე
1.4 20. „შენების მოძრაობა” დიმიტრი სულაქველიძე
1.4 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ლაშა რუსია
1.4 საინიციატივო ჯგუფი - . ქეთევან
მაჭარაშვილი, ლია ურიდია, გიგანტი ბიბილეიშვილი, მარინა ლეკვეიშვილი, მარინე ნინუა
ტარიელ ალფაიძე
2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გაგა ოჩხიკიძე
2 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ბიძინა ჩაჩუა
2 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ირაკლი ახობაძე
2 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” თეიმურაზ შენგელია
2 20. „შენების მოძრაობა” მამუკა მინაშვილი
2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გოჩა არველაძე
3 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მარინა ხაზარაძე
3 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ილია კაშია
3 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ლუარსაბ მეძმარიაშვილი
3 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” გია ჭოლაძე
3 20. „შენების მოძრაობა” ქეთევან ჭოლაძე
3 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
კოტე ნაცვლიშვილი
4 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ვლადიმერ ბარამიძე
4 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ტარიელ თელია
4 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ქეთევან კუტალაძე
4 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
რაჟდენ ტორონჯაძე
5 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ზაზა მეგენეიშვილი
5 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
აკაკი გაბედავა
5 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” რევაზ ქორიძე
5 20. „შენების მოძრაობა” მამია ამაღლობელი
5 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა
ახალი საქართველო”
მამუკა ნიკოლეიშვილი
5 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
დავით ამაღლობელი
5 საინიციატივო ჯგუფი - . ბესარიონ ნიკურაძე, ჯაბა ნიკურაძე, თეა მეგენეიშვილი, მურმან ნიკურაძე, დათო ნიკურაძე ვაჟა ნიკურაძე
6 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მამუკა კიწმარიშვილი
6 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ლევან ლორია
6 20. „შენების მოძრაობა” ვლადიმერ ლორია
6 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გრიგოლ ჩიგოგიძე
7 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ზაზა ახობაძე
7 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ჯამბულ ჩხაიძე
7 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
დემურ დევიძე
7 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ირაკლი ვაშაკიძე
7 20. „შენების მოძრაობა” ზურაბ ფანცულაია
7 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გიორგი ლეჟავა
8 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
თეიმურაზ კახიანი
8 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ანზორი კოპალეიშვილი
8 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ზურაბ ციბაძე
8 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ზაზა შოვნაძე
8 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
მერაბ უღრელიძე
9 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
კობა თვალავაძე
9 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” გოდერძი ლეკვეიშვილი
9 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ალექსანდრე კოხრეიძე
9 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” იური კოხრეიძე
9 20. „შენების მოძრაობა” ლევან ფესვიანიძე
9 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ვაჟა კოხრეიძე
9 საინიციატივო ჯგუფი - . ზურაბ კოხრეიძე, გიორგი ესაკია, თეიმურაზ კოხრეიძე, ამირან ლეკვეიშვილი, მაია ხორხომელიძე ილარიონ ჩაჩუა
10 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გოჩა ადეიშვილი
10 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ზურაბ ლეჟავა
10 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გიული ხუჭუა
10 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ხვიჩა ფანცულაია
11 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გიორგი შენგელია
11 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გიორგი ნინუა
11 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ხვიჩა თადუმაძე
11 20. „შენების მოძრაობა” ჯონი ბზიკაძე
11 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ვაჟა სტურუა
12 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ნინო ჭაფოძე
12 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გია ჩაჩუა
12 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ტარიელ თევზაძე
13 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
დათუნა ქორიძე
13 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” კონსტანტინე ჩხაიძე
13 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
დავით ნიკოლეიშვილი
13 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ბაია იმესაშვილი
14 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
სევერიან ლორია
14 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ბიძინა ლორია
14 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ლაშა გრიგოლია
14 20. „შენების მოძრაობა” ნიკოლოზ ჯიხვაძე
14 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ილია მჟავია
15 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გიორგი გვალია
15 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” დავით მანჯგალაძე
15 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ჯუტუ თვალოძე
15 20. „შენების მოძრაობა” პრაკოფი ფოცხვერია
15 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ბადრი შენგელია
FaceBook Twitter Digg MySpace Delicious Google ელფოსტაბეჭდვა
თვითმმართველობის არჩევნებამდე დარჩა 21.10.2017 08:00
მედიაცენტრი live
არქივი
«« ნოემბერი 2019 »»
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30