ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო
832272
55.42%
საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
256547
17.08%
ვანი - მაჟორიტარები
ოლქი/              ქვეოლქი წარმდგენი სახელი გვარი
1 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
თედო ვაშაყმაძე
1 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” რამაზი ნამიჭეიშვილი
1 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” მაია ხელაძე
1 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ბიჭიკო პაიკიძე
2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
თენგის მელაძე
2 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ოლეგი ფუტკარაძე
2 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ლევან ზვიადაძე
2 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” ვალერიანე ხურციძე
2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ალექსანდრე ოქროპილაშვილი
3 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ავთანდილ ტყეშელაშვილი
3 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
სევერიანე ტყეშელაშვილი
3 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” თამაზი ტყეშელაშვილი
3 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გია ხარაბაძე
4 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
რაული ძაგნიძე
4 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ალექსანდრე მხეიძე
4 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” მექი ძაგნიძე
4 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ოლეგი მიქელთაძე
5 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
თამაზ გამრეკლიძე
5 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ლაშა ცერცვაძე
5 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
მალხაზ ცერცვაძე
6 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ქართლოს ქავთარაძე
6 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ნატო დვალი
6 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” დავითი სუპატაშვილი
6 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
შალვა ლორთქიფანიძე
7 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
კობა ძაგნიძე
7 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ვარლამი ოჩხიკიძე
7 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
რობიზონ ფუტკარაძე
8 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ლანა ძაგნიძე
8 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გიორგი ხურციძე
8 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ამირან დვალიშვილი
8 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” გიორგი ხურციძე
8 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ტარიელ ბარამიძე
9 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ირაკლი ივანიაძე
9 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
შოთა კორძაძე
9 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ლამარა სოფრომაძე
9 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ივანე კორძაძე
10 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ბადრი მებურიშვილი
10 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
კუკური ლიპარიშვილი
10 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” გიორგი ერისთავი
10 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ამირან ტალახაძე
11 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გიორგი ძაგნიძე
11 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
შოთა ბაღდავაძე
11 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ნიკოლოზ ძაგნიძე
11 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გიგა გოგიბერიძე
12 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ნინო ვაშაყმაძე
12 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ამტონი ხელაძე
12 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” მურთაზი ქარჩხაძე
12 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” გელა ხურციძე
12 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
პაატა ხურციძე
13 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მიხეილ დვალიშვილი
13 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ავთანდილ დვალიშვილი
13 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ზაალი გაბუნია
13 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
თენგიზ დვალიშვილი
14 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მანუჩარ ტრაპაიძე
14 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გია ჯოგლიძე
14 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” იური ხვიჩია
14 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ვარლამ გიორგაძე
15 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მალხაზ დიაკონიძე
15 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
რაჟდენ ლომიძე
15 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ირინა ვაშაყმაძე
15 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
სანდრო ხურციძე
16 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ივანე ქარციძე
16 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
თეიმურაზ ხურციძე
16 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გელა ღვიტიძე
17 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მიხეილ გერსამია
17 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ჯუმბერ ადეიშვილი
17 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
დავით ადეიშვილი
18 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მამუკა ორმოცაძე
18 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
პაატა ბაღდავაძე
18 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ლალი კორძაძე
18 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” დავით შარაშენიძე
18 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
რამაზ არველაძე
19 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მელქისადექ რობაქიძე
19 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ჟანი შარაშენიძე
19 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ლუბა დვალიშვილი
19 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” არმაზ გიორგაძე
19 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
შოთა გიორგაძე
20 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ვალერიანე ხურციძე
20 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
რამაზ გოგიბერიძე
20 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” პოლიკარპე როხვაძე
20 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
მერაბი ხურციძე
FaceBook Twitter Digg MySpace Delicious Google ელფოსტაბეჭდვა
თვითმმართველობის არჩევნებამდე დარჩა 21.10.2017 08:00
მედიაცენტრი live
არქივი
«« ნოემბერი 2019 »»
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30