ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო
832272
55.42%
საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
256547
17.08%
ბაღდათი - მაჟორიტარები
ოლქი/              ქვეოლქი წარმდგენი სახელი გვარი
1.1 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
სანდრო გოგსაძე
1.2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
კირილე წიქორიძე
1.2 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” თეიმურაზ გუმბერიძე
1.1 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ბერდია რობაქიძე
1.2 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
იაგო ენდელაძე
1.2 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” მერაბ ნერგაძე
1.1 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” სოსო ნატრიაშვილი
1.1 20. „შენების მოძრაობა” შოთა თოქმაჯიშვილი
1.2 20. „შენების მოძრაობა” დარეჯან ლომინაძე
1.1 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ირაკლი გოგსაძე
1.2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ალექსი ლომინაშვილი
2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გიორგი კაპანაძე
2 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ლაშა ჩიქვინიძე
2 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ლეგია კვეტენაძე
2 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” თენგიზ მაღლაკელიძე
2 20. „შენების მოძრაობა” ნოდარ კოხოძე
2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გია სახამბერიძე
3 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
დავით კოჩივარი
3 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ალექსანდრე ფახურიძე
3 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” მელიტონ ჯიხვაძე
3 20. „შენების მოძრაობა” სიმონი ლომინაშვილი
3 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
თეონა ფახურიძე
4 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ზვიად გუმბერიძე
4 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
შადიმან გორგოძე
5 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გიგა ჩიგოგა
5 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ამირანი მშვილდაძე
5 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
კობა მშვილდაძე
6 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მამუკა ლომსიანიძე
6 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” აკაკი გოცირიძე
6 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მარინა გარუჩავა
6 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
სიმონ ჭოლოკავა
7 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
შალვა დათუაძე
7 20. „შენების მოძრაობა” გია ეგუტიძე
7 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
მურად ბურჯანაძე
8 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მურად ლაბაძე
8 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მადონა ქორიძე
8 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” რომანი კირტავა
8 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ზაზა ზივზივაძე
9 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
თათია ჯანელიძე
9 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
იოსებ კვირიკაშვილი
9 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” გიგა კაცაძე
9 20. „შენების მოძრაობა” ნიკოლოზ ლელაძე
9 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
თორნიკე გაჩეჩილაძე
10 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ჯემალი ჩარკვიანი
10 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ლევან აბაშიძე
10 20. „შენების მოძრაობა” თამაზ ჯოხაძე
10 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
დიომიდე კიკნაველიძე
11 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
დათო კარკაძე
11 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ტარიელ მესხი
11 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ვლადიმერ წიქორიძე
11 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ტარიელ ჩაკვეტაძე
11 20. „შენების მოძრაობა” ზაზა ჯაბიძე
11 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გრიგოლ ტაბეშაძე
12 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ბესიკ ლომსიანიძე
12 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
თენგიზ ხურციძე
12 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ილარიონ მანჯავიძე
12 20. „შენების მოძრაობა” გიორგი ჭანტურიძე
12 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გაბრიელ ღიბრაძე
13 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ნიკოლოზ მსხვილიძე
13 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ალექსი გელხვიიძე
13 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” დავით გიორგიძე
13 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ნოდარ გიორგიძე
FaceBook Twitter Digg MySpace Delicious Google ელფოსტაბეჭდვა
თვითმმართველობის არჩევნებამდე დარჩა 21.10.2017 08:00
მედიაცენტრი live
არქივი
«« ნოემბერი 2019 »»
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30