ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო
832272
55.42%
საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
256547
17.08%
ზესტაფონი - მაჟორიტარები
ოლქი/              ქვეოლქი წარმდგენი სახელი გვარი
1.1 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ვარლამი სირდაძე
1.1 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ოთარი მაღლაკელიძე
1.1 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” მამუკა მახათაძე
1.1 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
შალვა ხეცაძე
1.2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ზვიადი სარდანაძე
1.2 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მანანა ფხაკაძე
1.2 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” გელა კობახიძე
1.2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გიორგი კაკოიშვილი
1.2 43.საინიციატივო ჯგუფი - 03. მათე მუმლაძე,
პაატა აბესაძე, გურამი მაზმიშვილი, ალექსანდრე კაკაურიძე, გრიგოლ სებისკვერაძე
სერგო ფუტკარაძე
1.3 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გოჩა მაკარიძე
1.3 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” დავით გამცემლიძე
1.3 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მამუკა ჭიჭინაძე
1.3 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” პავლე გაბრიჭიძე
1.3 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
უჩა ჩუბინიძე
2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ია ყიფშიძე
2 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” კორნელი გველესიანი
2 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
კობა ელისაშვილი
2 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” თორნიკე კვინიკაძე
2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
კობა გოჩელეიშვილი
3 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მიხეილ კახნიაშვილი
3 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
კობა მუმლაძე
3 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ბესიკი ღავთაძე
3 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
რობერტი მახათაძე
4 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
კობა სვიანაძე
4 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ვახტანგი ზალიკიანი
4 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გელა სალაძე
4 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ამირან ქლიბაძე
4 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ნანული ეჯიბაძე
4 საინიციატივო ჯგუფი - 01. ნონა ცერცვაძე,
შორენა ცალუღელაშვილი, მარიამი კახნიაშვილი, დავით კახნიაშვილი, ანა შერგელაშვილი
რევაზ კავთელაძე
5 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
თეიმურაზ ფერაძე
5 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მურმან ფერაძე
5 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ილია ფუტკარაძე
6 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
დავით ცხადაძე
6 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ჯუანშერი ცქიფურიშვილი
6 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” რაული შერგელაშვილი
6 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ირაკლი კვეტენაძე
7 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ცისკარა სხილაძე
7 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ბესიკ მესხიშვილი
7 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ილია გორგაძე
7 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ჯემალ გორგოძე
8 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
რატი გვალია
8 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
თედო ჩხიკვაძე
8 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” იზოლდა ოდიკაძე
8 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ტარიელ ხუსკივაძე
9 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
თორნიკე გრძელიძე
9 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ვალერიან ნიკაჭაძე
9 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” გოჩა ჭუმბაძე
9 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
იოსები ჯანიაშვილი
10 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ამირან წაქაძე
10 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ვლადიმერ ჯუღელი
10 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ვარლამ ხიდაშელი
10 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ბადრი წაქაძე
11 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
პაატა გვალია
11 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ლეილა გეწაძე
11 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ნატო გვალია
11 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
იმედა ბებიაშვილი
11 საინიციატივო ჯგუფი - 05. აკაკი კუპატაძე, შალვა კაკაურიძე, გიორგი კაპანაძე, დავით ჭულუხაძე, უჩა ჭანტურიძე სპარტაკ კაპანაძე
12 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მამუკა ღამბაშიძე
12 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
თეიმურაზ აბულაძე
12 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ვლადიმერ ვარდოსანიძე
12 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გალაქტიონ ვარდოსანიძე
12 საინიციატივო ჯგუფი - 02. ჯუანშერ
მაღლაკელიძე, ტრისტანი არეშიძე, ზაზა ბერიძე, ალექსანდრე ზიბზიბაძე, უჩა მაღლაკელიძე
გალაქტიონ არეშიძე
13 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გოჩა ბედიაშვილი
13 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
სალომე თურმანიძე
13 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ზაზა შერგელაშვილი
13 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ნუგზარი ფერაძე
14 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
დავით ბეგაძე
14 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ლევან ქათამაძე
14 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ირაკლი მუმლაძე
14 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
მაია ჩხეიძე
15 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ლევან კვიჟაშვილი
15 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გელა მაჩიტიძე
15 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ემზარი ფოცხვერაშვილი
15 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ბუბა ნასრაძე
16 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
დავით მერკვილაძე
16 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ავთანდილ არაბიძე
16 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” კახა შავგულიძე
16 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
კობა ტუკვაძე
16 საინიციატივო ჯგუფი - 08. გიორგი ჭანკვეტაძე, ივანე კახნიაშვილი, თეიმურაზ არაბიძე, დავით ჭიჭინაძე, გაგა არაბიძე გურამი არაბიძე
17 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მირიან ღამბაშიძე
17 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
კოსტანტინე მახათაძე
17 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” პავლე მოდებაძე
17 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
მამუკა კურტანიძე
18 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ლელა გაჩეჩილაძე
18 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ალექსანდრე ქებაძე
18 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ამირან ბახტიძე
18 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ლაშა საყვარელიძე
19 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ლია ექსეულიძე
19 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
თეონა ხურციძე
19 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ავთანდილ ტალახაძე
19 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
აკაკი გაჩეჩილაძე
FaceBook Twitter Digg MySpace Delicious Google ელფოსტაბეჭდვა
თვითმმართველობის არჩევნებამდე დარჩა 21.10.2017 08:00
მედიაცენტრი live
არქივი
«« ნოემბერი 2019 »»
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30