ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო
832272
55.42%
საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
256547
17.08%
საჩხერე - მაჟორიტარები
ოლქი/             ქვეოლქი წარმდგენი სახელი გვარი
1.2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ოთარი გულიაშვილი
1.1 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ბესა ჯაჯანიძე
1.2 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
თედორე კალმახელიძე
1.1 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გიორგი აბჟანდაძე
1.2 31. „თავისუფლება - ზვიად გამსახურდიას
გზა”
მიხეილ აბრამიშვილი
1.1 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ნოდარი ბუღაძე
1.2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ოქროპირი სადუნიშვილი
2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ნოდარი გვეხიძე
2 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მერაბ შაორშაძე
2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ირაკლი ჩხიკვაძე
3 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მაია ჯაჯანიძე
3 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ირმა არსენაძე
3 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ელისო აბაშიძე
3 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ირინე ენუქიძე
4 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
რაიბულ სისვაძე
4 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ნოე მაჭარაშვილი
4 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” იუზა მაჭარაშვილი
4 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
დავით მაჭარაშვილი
5 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მიხეილ გულიტაშვილი
5 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გიზო კაპანაძე
5 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ბესიკ დეკანოიძე
6 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ბუხუტი დვალი
6 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მერი კაშმაძე
6 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ლაშა სოფრომაძე
6 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
იაგო ბერიძე
7 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ავთანდილ აბრამიშვილი
7 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ვალია ცუხიშვილი
7 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” მიხეილ აბრამიშვილი
7 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ერეკლე ჭიღლაძე
8 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მურთაზი გაბაძე
8 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გია ქამუშაძე
8 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” კობა ფარქოსაძე
8 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
იოსებ გოგიტაძე
9 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ნიკოლოზ კირვალიძე
9 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ზურაბ კალმახელიძე
9 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ალექსანდრე ზაბახიძე
9 31. „თავისუფლება - ზვიად გამსახურდიას
გზა”
ია გოშაძე
9 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
კობა ხვედელიძე
10 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ასმათი ჯაჯანიძე
10 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
დავითი გოგავა
10 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” აბელ გოგავა
10 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ბესარიონ კუჭაშვილი
11 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
კოსტანტინე აბაშიძე
11 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ხათუნა ბრეგვაძე
11 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” კახაბერი ჭიტაძე
11 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ოლეგი მაჭავარიანი
12 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ქეთევან ყაველაშვილი
12 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
მამუკა ნოზაძე
12 საინიციატივო ჯგუფი - . იოსებ შუბითიძე,ბუდუ კილაძე,გიორგი კაპანაძე, ჯულხა დეკანოიძე, გელა გელალაშვილი. დავით შუბითიძე
13 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ჯემალი ლაბაძე
13 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
შალვა ვაშაძე
13 31. „თავისუფლება - ზვიად გამსახურდიას
გზა”
სოსო ნოზაძე
13 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ბესიკი კაპანაძე
13 საინიციატივო ჯგუფი - . გუგულა
მეგრელიშვილი,ნათელა ყიფიანი,თამარი ჭიღლაძე,რუსუდან ყაველაშვილი, ზოია შალამბერიძე.
რუსუდანი ნოზაძე
FaceBook Twitter Digg MySpace Delicious Google ელფოსტაბეჭდვა
თვითმმართველობის არჩევნებამდე დარჩა 21.10.2017 08:00
მედიაცენტრი live
არქივი
«« ნოემბერი 2019 »»
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30