ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო
832272
55.42%
საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
256547
17.08%
თერჯოლა - მაჟორიტარები
ოლქი/              ქვეოლქი წარმდგენი სახელი გვარი
1.1 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ემზარი დოლაკიძე
1.2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
სოფიკო სიუკაევა
1.1 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ოთარი კაპანაძე
1.2 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” მიხეილ რობაქიძე
1.1 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მირიან გეწაძე
1.2 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
დავით ობოლაძე
1.1 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” გელა ზარნაძე
1.1 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გიორგი ლილუაშვილი
1.2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
თემური ქოჩიაშვილი
1.2 საინიციატივო ჯგუფი - . ზაზა ბრეგვაძე, რომან ქოჩიაშვილი, კობა ხუციშვილი, გიორგი ქოჩიაშვილი, ამირან მგელაძე მევლუდი ბრეგვაძე
2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ტარიელი სახელაშვილი
2 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
თამარი პატარიძე
2 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” გოჩა თორთლაძე
2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ბადრი ბუცხრიკიძე
3 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ზვიადი გიორგაძე
3 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ტარიელ გაბრიჭიძე
3 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ნარგიზი გუგუმბერიძე
3 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” თემური გურული
3 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გიორგი რობაქიძე
4 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ფრიდონ გვენეტაძე
4 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ვალერი კლდიაშვილი
4 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ნოდარი ცირეკიძე
4 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” თამაზი რობაქიძე
4 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გოჩა ვერულაშვილი
5 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მერი ბერძული
5 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
დავითი ისაკაძე
6 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ირა გაბრიჭიძე
6 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” დავით ამბროლაძე
6 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ნატალია ქუთათელაძე
6 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გრიგოლ გიორგაძე
7 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
სპარტაკ აბულაძე
7 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ავთანდილ დევიძე
7 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
შალვა ზარნაძე
7 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” მამული კოვზირიძე
7 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
მალხაზი უკლება
8 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ზურაბი რიჟამაძე
8 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” კახაბერი შეყრილაძე
8 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ბესიკ ჩაფიჩაძე
8 22. „მერაბ კოსტავას საზოგადოება” პაატა საყვარელიძე
8 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
კახაბერი მეგრელიშვილი
9 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ნოდარი მამრიკიშვილი
9 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ჯემალი მამრიკიშვილი
9 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
მირზა აფრიდონიძე
10 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
დავითი ლანჩავა
10 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მამუკა მაკარიძე
10 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ლაშა ლანჩავა
11 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ავთანდილ კირკიტაძე
11 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გია კაპანაძე
11 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
შალვა ჭანკვეტაძე
12 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ლილე კუპატაძე
12 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
არჩილ გიორგაძე
12 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ავთანდილ ჩუბინიძე
12 42.საინიციატივო ჯგუფი - . გივი
ჩუბინიძე,ვალერიანი გიორგაძე, გოჩა გიორგაძე, გელა გამეზარდაშვილი, ცეზარი ჭანტურიძე
გიორგი გიორგაძე
12 43.საინიციატივო ჯგუფი - . გურჯანი გიგაშვილი, გურამი ბრეგვაძე, გიორგი კვანტიძე, ბექა გიორგაძე, ვანო ჭუმბურიძე ივანე ჩუბინიძე
13 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ზვიადი გვადიბაძე
13 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გაგა სულამანიძე
13 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გიორგი ქასრაშვილი
14 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ლევანი კვატაია
14 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ნესტანი მარუაშვილი
14 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
არჩილ გაბიანი
14 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
კონსტანტინე ამაშუკელი
15 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ტარიელ ხოხიაშვილი
15 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ნიკა ლიკლიკაძე
15 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ანნა ამბროლაძე
15 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ენვერი ხოხიაშვილი
16 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მირიან რობაქიძე
16 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” არკადი გოგბერაშვილი
16 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
იზოლდა ვარდოსანიძე
16 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
სოფიო ბუსკივაძე
17 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
კობა არაბიძე
17 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” იაზონი აბულაძე
17 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
დავითი ფანჩულიძე
17 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ნოდარი ფანჩულიძე
17 42.საინიციატივო ჯგუფი - . შოთა აბჟანდაძე, ლალი აბჟანდაძე, ნათელა ფანჩულიძე, ვახტანგი ფანჩულიძე, შორენა ფანჩულიძე თეიმურაზი ფანჩულიძე
17 43.საინიციატივო ჯგუფი - . თამაზ სოფრომაძე, ირინა სტაროდუბი, რამაზი ბარბაქაძე,თამარი რობაქიძე ,მაგდა ბუიძე ბუდუ ბუიძე
18 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
რეზო გრძელიშვილი
18 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” სოფიო ჩაჩუა
18 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
მანუჩარი ფანჩულიძე
19 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
შოთა შანიძე
19 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გიორგი კვიმსაძე
19 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” იმედა ბასილაძე
19 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გიორგი ბერეკაშვილი
FaceBook Twitter Digg MySpace Delicious Google ელფოსტაბეჭდვა
თვითმმართველობის არჩევნებამდე დარჩა 21.10.2017 08:00
მედიაცენტრი live
არქივი
«« ნოემბერი 2019 »»
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30