ხარაგაული - მაჟორიტარები
ოლქი/             ქვეოლქი წარმდგენი სახელი გვარი
1 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
დავით მაღლაფერიძე
1 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ქეთევან ზუმბაძე
1 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” თეიმურაზ ფცქიალაძე
1 20. „შენების მოძრაობა” ინგა მაღრაძე
1 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
პაატა გოგოლაძე
2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გოჩა კამკამიძე
2 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ამირან გლუნჩაძე
2 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” თამარ კამკამიძე
2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ვარლამ ჭიპაშვილი
3 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ამირან სხილაძე
3 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ვლადიმერ ბარბაქაძე
3 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ნათელა მაქაძე
3 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” მალხაზი წიქარიშვილი
3 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
იამზე პაქსაშვილი
4 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ზურაბ ხიჯაკაძე
4 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” გიორგი სარალიძე
4 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
კობა გოგსაძე
4 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” დავით კოჩაძე
4 20. „შენების მოძრაობა” ლევანი ლევიძე
4 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გივი ხიჯაკაძე
5 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ოთარ არევაძე
5 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ირაკლი იჩქიტიძე
5 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ვახტანგი მეგრელიშვილი
5 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ნოდარი გოგოლაძე
5 20. „შენების მოძრაობა” მერაბ ღონღაძე
5 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ირაკლი ფერაძე
6 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
თემური მაღლაკელიძე
6 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ირმა ალხაზიშვილი
6 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ლევან ფანქველაშვილი
6 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ვლადიმერ ტალახაძე
7 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ჯუნა ბარბაქაძე
7 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
თენგიზ ჩაჩანიძე
7 20. „შენების მოძრაობა” სიმონ ბერაძე
7 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
აკაკი ლურსმანაშვილი
7 საინიციატივო ჯგუფი - . დიმიტრი სიხარულიძე, გიორგი თაბუკაშვილი, მამუკა ქოჩიაშვილი, მედეა ღონღაძე, ბადრი ბერაძე უშანგი ბერაძე
8 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ზაზა ჭიტაძე
8 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მადონა მანჯავიძე
8 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” მერაბი კალანდაძე
8 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
პავლე კიკალიშვილი
9 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მანანა მაღრაძე
9 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
თინათინ მაღრაძე
9 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” გურამ ბერაძე
9 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ნიკოლოზ მაღრაძე
9 საინიციატივო ჯგუფი - . მურთაზ ლაცაბიძე, ალექსანდრე მაღრაძე, გივი შარიქაძე, გიორგი მაღრაძე, ნაირა შარიქაძე ამირან მაღრაძე
10 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ჯემალ კიკნაძე
10 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ვახტანგ ლაცაბიძე
10 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
თამილა ჭყოიძე
10 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” თენგიზ ჭყოიძე
10 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ვახტანგი ტალახაძე
11 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მამუკა გელაშვილი
11 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
კობა შუბითიძე
11 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
დოდო ხაჩიძე
12 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გულნარა კიკალიშვილი
12 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ზურაბ ასათიანი
12 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” რომანი შერგელაშვილი
12 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
რუსუდან გიორგაძე
13 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
კახაბერ ეჯიბაძე
13 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” კახაბერ ყრუაშვილი
13 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
თეიმურაზ ოსანაძე
13 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” თამარ მაღლაკელიძე
13 20. „შენების მოძრაობა” ზურაბ ჭანკოტაძე
13 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
დავით კიკნაძე
13 საინიციატივო ჯგუფი - . შოთა ნაცვლიშვილი, ლალი ღონღაძე, ალექსანდრე მეტრეველი, ლალი ღამბაშიძე, როზა ხომასურიძე ბესიკ ხომასურიძე
14 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გიორგი თაბუკაშვილი
14 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
პაატა შარიქაძე
14 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ნიკოლოზი ბუაჩიძე
14 20. „შენების მოძრაობა” მიხეილ ჭიპაშვილი
14 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ავთანდილ თაბუკაშვილი
15 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
დურმიშხან იჩქიტიძე
15 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” რატი იჩქიტიძე
15 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
შალვა კურტანიძე
15 20. „შენების მოძრაობა” იური მჭედლიძე
15 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
იულონ კოპაძე
16 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ნანული დევდარიანი
16 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” მალხაზ ტალახაძე
16 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ელენა ბანცაძე
16 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” გიორგი ლაცაბიძე
16 20. „შენების მოძრაობა” დავითი ქურდაძე
16 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ბესიკ ტალახაძე
17 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მერაბი ქოჩიაშვილი
17 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” თამაზ ციცქიშვილი
17 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
იაგო გაბეხაძე
17 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” დემური ხიჯაკაძე
17 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
მალხაზ ფხალაძე
18 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ცოტნე ტაბატაძე
18 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ბადრი ხაჩიძე
18 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” თეიმურაზ ტაბატაძე
18 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ზურაბი ხაჩიძე
19 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გელა ხეცაძე
19 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ბორის ბერაძე
19 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ზურაბი ბერაძე
19 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ლელა იჩქიტიძე
19 20. „შენების მოძრაობა” ომარ გაგოშიძე
19 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ნონა ზურაბიანი
20 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ჯემალ ციცქიშვილი
20 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
დალი ციცქიშვილი
20 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ბადრი გოგოლაძე
20 20. „შენების მოძრაობა” ენვერ ჩადუნელი
20 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ლენა აბაშიძე
ბეჭდვა