ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო
832272
55.42%
საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
256547
17.08%
წყალტუბო - მაჟორიტარული
ოლქი/                ქვეოლქი წარმდგენი სახელი გვარი
1.1 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ემზარ ჯიქიძე
1.2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
კახა გორდულაძე
1.3 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ზაურ ქაშიბაძე
1.1 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” მაია შალამბერიძე
1.2 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” დავითი როყვა
1.3 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” გოჩა უგულავა
1.1 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ზურაბ ჯიმშელეიშვილი
1.3 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ნიკოლოზ ნიკოლაძე
1.2 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
დავით ჩარკვიანი
1.1 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” რომან შალამბერიძე
1.3 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” რუსუდან ჩირგაძე
1.1 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” გელა გურაბანიძე
1.1 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
მიხეილ კაკაბაძე
1.2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ლაშა კაკრიაშვილი
1.3 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ბადრი პაპავა
2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
კახაბერი ბოდოკია
2 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” გრიგოლი არეშიძე
2 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ავთანდილ გაბუნია
2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
შალვა კილაძე
3 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ბერდია სილაგაძე
3 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” რეზო მუშკუდიანი
3 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მამუკა მაცაბერიძე
3 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ზურაბ ჯიქიძე
3 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
დავითი თუთბერიძე
4 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
კობა ფანცხავა
4 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” იმედა ზვიადაძე
4 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ხვიჩა ჩიხლაძე
4 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ვახტანგ გველესიანი
4 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ონისე ტყაბლაძე
5 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” რევაზ შენგელია
5 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
თამაზ ლომთაძე
5 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” გიორგი კახიძე
5 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” შორენა კახიძე
5 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
სერგო კირკიტაძე
5 საინიციატივო ჯგუფი - .  გივი ლომთაძე, გუგული კახიძე,თამარ კახიძე, ამირან კახიძე,გიზო ლომთაძე. გიორგი ლომთაძე
6 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მევლუდი გურეშიძე
6 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” რატი ჟორჟოლიანი
6 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ალეკო მარჯანიშვილი
6 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
თენგიზ ნიჟარაძე
7 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” პიმენ ნემსაძე
7 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
დავით ჭუმპაშვილი
7 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
დავით ბანძელაძე
8 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
სოფიკო ბაბუნაშვილი
8 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” რამაზი ბარათელი
8 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მალხაზ გორგიძე
8 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ავთანდილ ბაბუნაშვილი
8 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” ნინო სიმსივე
8 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ზურაბი ფუთურიძე
9 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ნიკოლოზი გაბუნია
9 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” შალვა უშვერიძე
9 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ზვიადი სახელაშვილი
9 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” გრიგოლი ჯანელიძე
9 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
პაატა ახალაძე
10 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ვლადიმერი კაპანაძე
10 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ომარი კეპულაძე
10 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გიორგი ღვინიანიძე
10 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” გაგა თედორაძე
10 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ირაკლი გვანცელაძე
11 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ვასილი ენუქიძე
11 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” დავით გიორხელიძე
11 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
რაჟდენ ჯანელიძე
11 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” სერგო დათუაშვილი
11 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
რევაზი დიდავა
12 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ბადრი ტურაბელიძე
12 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ვასილი მხეცაძე
12 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მურად სირბილაძე
12 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” მურადი ტურაბელიძე
12 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
მაკა ჭელიძე
13 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გიორგი კუჭავა
13 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ავთანდილი სვანაძე
13 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
როინ როხვაძე
13 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ტარიელ სვანაძე
13 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” იმედა გუგავა
13 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ნაილი ჭოლაძე
14 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
თეიმურაზ შაშიაშვილი
14 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” მურმან ჭეიშვილი
14 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გალაქტიონ ხარაბაძე
14 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” სერგო პატარაია
14 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
შალვა ხარაბაძე
15 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ზაზა ჭეიშვილი
15 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” შალვა ბუმბეიშვილი
15 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
დავითი შალამბერიძე
15 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ბექა გიორბელიძე
15 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ლევანი მამაგეიშვილი
16 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ნუგზარ დანგაძე
16 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ივანე როყვა
16 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გელა ბურჯალიანი
16 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ირაკლი უგლავა
16 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ლატავრა ბენდელიანი
17 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
კირილე შვანგირაძე
17 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” გელა სებუა
17 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ზურაბ იოსელიანი
17 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გრიგოლი ივანეიშვილი
FaceBook Twitter Digg MySpace Delicious Google ელფოსტაბეჭდვა
თვითმმართველობის არჩევნებამდე დარჩა 21.10.2017 08:00
მედიაცენტრი live
არქივი
«« ნოემბერი 2019 »»
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30