ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო
832272
55.42%
საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
256547
17.08%
ჭიათურა - პარტიული სიები
რიგითი ნომერი სახელი გვარი პარტია
1 თენგიზ სამხარაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
2 ჯამბული ნოზაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
3 გიორგი ბაძგარაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
4 ანა ცუცქირიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
5 დავით ლომიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
6 იზოლდა გაფრინდაშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
7 სულხან მიქაცაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
8 კახა ჩუბინიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
9 ეკა ხვედელიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
10 რევაზ ხვედელიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
11 ზურაბ ჯაჯანიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
12 თამარ მუმლაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
13 პავლე შუკაკიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
14 მირიან ხვედელიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
15 ლია მეგრელიშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
16 ლერი ფერაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
17 სალომე გოგოლაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
18 ნინო ნოზაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
19 მიხეილ თაბაგარი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
20 ზვიადი ჯაჯანიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
21 ნინო ცხოვრებაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
22 გურგენი ჩუბინიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
23 ვალიდა სამყურაშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
24 თენგიზ ცერცვაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
25 დიჟონი ჩაფიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
26 როლანდი კაპანაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
27 ეთერი გუჩმაზაშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
28 ეკატერინე გიორგაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
29 დარეჯან ბაკურაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
30 ნაია მუმლაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
1 ელიზბარ ბიწაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
2 გიორგი გაფრინდაშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
3 რამაზ ცუცქირიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
4 ვახტანგი ბიწაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
5 დოდო გულიაშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
6 ნათია სამყურაშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
7 თენგიზი მიროტაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
8 ლეილა კაპანაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
9 მზიული მუმლაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
10 მანანა აფრიდონიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
11 როსტომ წერეთელი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
12 რუსუდან ბიწაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
13 ოთარი ცუცქირიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
14 დიანა ტყემალაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
15 გიორგი ერგემლიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
16 ციალა ივანაშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
17 თეონა გამსახურდაშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
18 შალვა ბარჯაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
19 ინგა ჯაჯანიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
20 ამირან ნოზაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
1 გიორგი მეგრელიშვილი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
2 ნონა ჭიღლაძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
3 ზაზა წერეთელი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
4 ლევანი ბარელაძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
5 დავითი გაფრინდაშვილი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
6 გიორგი ცერცვაძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
7 რუსუდან კაპანაძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
8 ირაკლი გიგნიაშვილი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
9 რებიკო ტყემალაძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
10 თინა ჯაჯანიძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
12 ერეკლე გველესიანი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
13 კახაბერ სამყურაშვილი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
14 ასმათი დარბაიძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
16 ნინო გაფრინდაშვილი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
17 ნანი შუბითიძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
18 მზია კენჭოშვილი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
19 ელისო კუპატაძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
20 ნათია მესხიშვილი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
21 ქეთო კაპანაძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
1 პროკოფ ჩიკვილაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
2 ვლადიმერ კუპატაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
3 ზურაბ კეთილაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
4 ილიკო ჩიკვილაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
5 სიმონ ჯაფარიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
6 ლალი ლოლაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
7 ზოია ყიფშიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
8 ირა თხელიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
9 რევაზ შეყილაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
10 ზაზა ქველიაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
11 გოჩა ციცვიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
12 კობა შეყილაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
13 იური შეყილაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
14 გურამი ბიწაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
15 თემურ გერგედავა 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
16 ლუკა კაპანაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
17 ემზარ სამხარაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
18 მაია ჩუბინიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
19 ანა ბარელაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
20 მერი გაფრინდაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
21 ფირანი ყიფშიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
22 თამაზი ტაბატაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
23 რამაზი კენჭოშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
24 როსტომ ცუცქირიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
25 დავით ჭიოკაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
26 მალხაზი ჯაჯანიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
27 ზურაბი მოდებაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
28 ნინო აბჟანდაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
29 ნათია ჭიღლაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
30 დიანა კენჭოშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
1 იასონ ჭუმბურიძე 6. „რესპუბლიკური პარტია”
2 მერაბ ხარაძე 6. „რესპუბლიკური პარტია”
3 დიმიტრი სარალიძე 6. „რესპუბლიკური პარტია”
4 მანანა ტაბატაძე 6. „რესპუბლიკური პარტია”
6 ბექა ჭუმბურიძე 6. „რესპუბლიკური პარტია”
8 დავითი მაჭავარიანი 6. „რესპუბლიკური პარტია”
9 დავით დადუნაშვილი 6. „რესპუბლიკური პარტია”
10 დავით ბახტურიძე 6. „რესპუბლიკური პარტია”
11 სიმონ გოგატიშვილი 6. „რესპუბლიკური პარტია”
12 მამუკა ღავთაძე 6. „რესპუბლიკური პარტია”
13 დავით ქვარიანი 6. „რესპუბლიკური პარტია”
14 ეთერ ფანჩულიძე 6. „რესპუბლიკური პარტია”
15 ზვიად ტყემალაძე 6. „რესპუბლიკური პარტია”
16 ლიანა ჩუბინიძე 6. „რესპუბლიკური პარტია”
17 ავთანდილ ტყემალაძე 6. „რესპუბლიკური პარტია”
18 შამილი ტყემალაძე 6. „რესპუბლიკური პარტია”
1 ამირანი მაჩიტიძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
2 ცისმარი კასრაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
3 ლელა ცერცვაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
4 ნიკა ბიწაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
5 დემურ კვიჟინაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
6 გიორგი ვაშაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
7 ნათელა მოდებაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
8 ნიკა ღუღუნიშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
9 ზურაბ მოდებაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
10 ტარიელ ჩინჩალაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
11 თეა კურტანიძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
12 შალვა ცუცქირიძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
13 დემურ დავლაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
14 ლაშა ასანიძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
15 ნოდარ ხუციშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
16 სერგი კაპანაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
17 ნანა კუსიანი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
18 ბესიკ ღვალაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
19 კობა ცერცვაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
20 მაყვალა ცუხიშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
21 დოდო ბურჯანაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
1 ზაალ კაპანაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
2 გიორგი ბიწაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
3 სალომე კაპანაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
4 გიორგი ტყემალაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
5 ელგუჯა თაბაგარი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
6 ლევანი შეყილაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
7 მიხეილ თხელიძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
8 გიგა ხვედელიძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
9 მარინე შეყილაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
10 მადონა ბედიანიძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
11 ეკა ჩუბინიძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
12 დოდო ბიწაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
13 ზაური ბიწაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
14 დიომიდე ტყემალაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
15 ავთანდილ მამისეიშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
16 ლევან კუსრაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
17 ნათია შეყილაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
18 კობა შეყილაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
1 მანუჩარ სარალიძე 20. „შენების მოძრაობა”
2 პარმენ ნადირაძე 20. „შენების მოძრაობა”
3 გივი ბრეგვაძე 20. „შენების მოძრაობა”
4 მირიანი ხვედელიძე 20. „შენების მოძრაობა”
5 მამია სამაკაშვილი 20. „შენების მოძრაობა”
6 სულხანი ჩუბინიძე 20. „შენების მოძრაობა”
7 დავით სხირტლაძე 20. „შენების მოძრაობა”
8 მუხრან ცხადიაშვილი 20. „შენების მოძრაობა”
9 გიორგი მოდებაძე 20. „შენების მოძრაობა”
10 მამია ფხალაძე 20. „შენების მოძრაობა”
11 რეზო კიკნაძე 20. „შენების მოძრაობა”
12 ირინა ბრეგვაძე 20. „შენების მოძრაობა”
13 ავთანდილი მოდებაძე 20. „შენების მოძრაობა”
14 ეკატერინე აბესაძე 20. „შენების მოძრაობა”
15 ხათუნა ცუცქირიძე 20. „შენების მოძრაობა”
16 ირინა ფირჩხაძე 20. „შენების მოძრაობა”
17 დავითი კაპანაძე 20. „შენების მოძრაობა”
18 დავითი კავთელაძე 20. „შენების მოძრაობა”
19 ალეკო ბიწაძე 20. „შენების მოძრაობა”
20 გოჩა ბრეგვაძე 20. „შენების მოძრაობა”
21 მაკა ვარდოსანიძე 20. „შენების მოძრაობა”
22 გიორგი ტაბატაძე 20. „შენების მოძრაობა”
23 ვასილ ციცვიძე 20. „შენების მოძრაობა”
1 ნიკო ცუცქირიძე 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
2 ემზარი შეყილაძე 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
3 მამუკა მეგრელიშვილი 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
4 ნუგზარ ყაველაშვილი 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
5 მეგი გიორგაძე 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
6 სოფიო ფხალაძე 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
7 სოფიკო ლომიძე 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
8 თემური მუმლაძე 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
9 კონსტანტინე ფხალაძე 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
10 აკაკი ტყემალაძე 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
12 შორენა ცუცქირიძე 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
14 ირაკლი ცუცქირიძე 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
15 ანდრო შუკაკიძე 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
16 პლატონი შეყილაძე 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
17 დავით ბიწაძე 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
18 ქრისტინე სამხარაძე 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
19 გულბაათ ტყემალაძე 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
20 დავით ბახტურიძე 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
21 მანანა პაპიძე 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
1 გოჩა ჩუბინიძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
2 ანდრო ბაქრაძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
3 ნათია ქოქაშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
4 გივი ნადირაძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
5 ციცინო ჩუბინიძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
6 დავით ჩუბინიძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
7 გია გურული 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
8 ქეთევან ჩუბინიძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
9 ქეთინო მაჭარაშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
10 ნანა ბაქრაძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
11 ხათუნი კეკენაძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
12 ქეთო კეკენაძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
13 მამუკა ჩუბინიძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
14 ჟორა ჩუბინიძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
15 ხათუნა ჩუბინიძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
1 გურამ კაპანაძე 37. „სოციალისტური საქართველო - კომუნისტები”
2 ნარგიზი ხვედელიძე 37. „სოციალისტური საქართველო - კომუნისტები”
3 სპირიდონ კაციტაძე 37. „სოციალისტური საქართველო - კომუნისტები”
4 თამაზ გაფრინდაშვილი 37. „სოციალისტური საქართველო - კომუნისტები”
5 ვილენი ლომიძე 37. „სოციალისტური საქართველო - კომუნისტები”
6 დემური პაპიძე 37. „სოციალისტური საქართველო - კომუნისტები”
7 ტარიელ ჭანკვეტაძე 37. „სოციალისტური საქართველო - კომუნისტები”
8 ჯამბული მუმლაძე 37. „სოციალისტური საქართველო - კომუნისტები”
9 ვიტალი თუთარაშვილი 37. „სოციალისტური საქართველო - კომუნისტები”
10 როლანდი კაპანაძე 37. „სოციალისტური საქართველო - კომუნისტები”
11 ბადური საყვარელიძე 37. „სოციალისტური საქართველო - კომუნისტები”
12 აკაკი ხარაიძე 37. „სოციალისტური საქართველო - კომუნისტები”
13 მედეა გაფრინდაშვილი 37. „სოციალისტური საქართველო - კომუნისტები”
14 იგორ ტაბატაძე 37. „სოციალისტური საქართველო - კომუნისტები”
15 ელზა ხვედელიძე 37. „სოციალისტური საქართველო - კომუნისტები”
16 ბაკური ხაჯალია 37. „სოციალისტური საქართველო - კომუნისტები”
17 ჯემალ მოდებაძე 37. „სოციალისტური საქართველო - კომუნისტები”
1 ალექსანდრე ციცქიშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
2 ავთანდილი ვაშაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
3 ნათელა ხარაიშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
4 დავით ლაბაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
5 ზაზა ჯოხაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
6 ვაჟა სამხარაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
7 მალხაზ გოგატიშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
8 გივი კიკნაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
9 მალხაზ ხუციშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
10 ნესტორი ნოზაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
11 ბადრი ჩინჩალაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
12 ზურაბ ტატიშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
13 ლევანი იაკობიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
14 ვალერი კაპანაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
15 მალხაზი სამყურაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
16 ავთანდილ ჯიქურიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
17 მარინა სამხარაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
18 გიორგი ვაშაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
19 ზალი სამხარაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
20 დავით თაბაგარი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
21 ვახტანგ ცუცქირიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
22 მევლუდი მოდებაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
23 ნუგზარ მიროტაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
24 დავით ბუზალაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
25 მიხეილ ლაშხი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
FaceBook Twitter Digg MySpace Delicious Google ელფოსტაბეჭდვა
თვითმმართველობის არჩევნებამდე დარჩა 21.10.2017 08:00
მედიაცენტრი live
არქივი
«« ნოემბერი 2019 »»
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30