ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო
832272
55.42%
საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
256547
17.08%
სამტრედია - პარტიული სიები
რიგითი ნომერი სახელი გვარი პარტია
1 ავთანდილ სტურუა 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
2 ალექსანდრე ჯვარშეიშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
3 ჟუჟუნა ფოფხაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
4 თეიმურაზ ვაშაკიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
5 თეიმურაზ კახიანი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
6 კობა თვალავაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
7 ეთერ დიდიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
8 გიორგი შენგელია 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
9 თამარ ახობაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
10 მარინა ხაზარაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
11 გურამ სტურუა 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
12 ზაზა მეგენეიშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
13 გოჩა ადეიშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
14 გივი ჯულაყიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
15 ბეჟან ბაკურაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
16 გიორგი გვალია 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
17 მაკა კიკაჩეიშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
18 მაია დევიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
19 ლელა გეგეშიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
20 თამარ გოგიშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
21 ზაზა ახობაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
22 სევერიან ლორია 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
23 გაგა ოჩხიკიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
24 დათუნა ქორიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
25 ალიოშა თევზაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
26 ლიკა მიქაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
27 ნათია ხურცილავა 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
28 ნინო ხარბედია 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
29 ანა ლეჟავა 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
30 ნინო დიდიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
31 ვლადიმერ ბარამიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
32 მამუკა კიწმარიშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
33 რომან სულავა 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
34 გრიგოლ მიქაუტაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
35 ქსენია მაჩიტიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
36 ნინო ჭაფოძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
37 ინდირა არველაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
38 ნოდარ ფანცხავა 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
39 ბადრი ხუჭუა 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
40 ლეო ჯინჭარაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
41 ევგენი ამაღლობელი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
42 ოთარ საღარეიშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
43 თენგიზ მოწყობილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
44 ქეთევან მაისურაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
45 ქეთევან რუხაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
1 ვლადიმერ ქანთარია 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
2 ნიკოლოზ კაკაბაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
3 ლილი კრავეიშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
4 ანზორი კოპალეიშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
5 გიგა ტალაბაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
6 მერაბ დევიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
7 ჯამბულ ჩხაიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
8 იზოლდა ლეჟავა 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
9 ეკა ზურაშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
10 ირმა მახარაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
11 ზაზა თურმანიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
12 მარიამ ჯოგლიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
13 ილია კაშია 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
14 ბიძინა ლორია 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
15 ტატო გოგავა 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
16 ნონა შენგელია-ქანთარია 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
17 ლუნა მიშველიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
18 ნინო გაგუა 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
19 მალხაზ კოტრიკაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
20 აკაკი თვალაბეიშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
1 ალექსანდრე ხაბეიშვილი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
2 ევტიხი ბელთაძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
3 გოდერძი კომახიძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
4 თენგიზ გიორგაძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
5 მამუკა გაგუა 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
6 თორნიკე ხაბეიშვილი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
7 ჯონი გვიშიანი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
8 დავით სულავა 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
9 ჯემალ ადეიშვილი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
10 სერგო ლეჟავა 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
11 ავთანდილ კრავეიშვილი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
12 კირილე თევზაძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
13 რამაზ მიქაუტაძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
14 ალექსანდრე ბელთაძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
15 ნუგზარ თარგამაძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
16 ნოდარ კაკაბაძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
17 მამუკა შარაშენიძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
1 ემზარ შუბლაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
2 დავით ნიკოლეიშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
3 მამუკა ბიბილეიშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
4 ავთანდილ თადუმაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
5 გივი ღაღანიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
6 ირაკლი ახობაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
7 ზურაბ ზაქარიაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
8 ქეთევან კუტალაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
9 მარინე ჟღენტი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
10 დარეჯან ახობაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
11 ვასილ ბოკელავაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
12 გელა კაცაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
13 ნინო ლეჟავა 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
14 ლელა სანაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
15 ზურაბ ზაქრაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
16 თეონა ჩაჩუა 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
17 მიხეილ ადეიშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
18 არტემ წეროძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
19 ალექსანდრე კოხრეიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
20 გიორგი ინასარიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
1 ილია ქარჩილაძე 6. „რესპუბლიკური პარტია”
2 ჯეირან კეკუა 6. „რესპუბლიკური პარტია”
3 ქრისტინე ჯულაყიძე 6. „რესპუბლიკური პარტია”
4 გრიგოლ რუსია 6. „რესპუბლიკური პარტია”
5 კონსტანტინე ნიკოლეიშვილი 6. „რესპუბლიკური პარტია”
6 ნათია ჟვანია 6. „რესპუბლიკური პარტია”
7 ლალი სტურუა 6. „რესპუბლიკური პარტია”
8 ქრისტინა ვეკუა 6. „რესპუბლიკური პარტია”
9 კახა გულუა 6. „რესპუბლიკური პარტია”
10 ავთანდილ როდონაია 6. „რესპუბლიკური პარტია”
11 ჯამბულ ლაშხია 6. „რესპუბლიკური პარტია”
12 მაია აქუბარდია 6. „რესპუბლიკური პარტია”
13 ჯუმბერ ცხვარაძე 6. „რესპუბლიკური პარტია”
14 დალი მუშკუდიანი 6. „რესპუბლიკური პარტია”
15 ბადრი ხუნდაძე 6. „რესპუბლიკური პარტია”
16 მანანა ვაშაყმაძე 6. „რესპუბლიკური პარტია”
17 მურთაზ კლდიაშვილი 6. „რესპუბლიკური პარტია”
18 დარეჯან ფიფია 6. „რესპუბლიკური პარტია”
19 ავთანდილ როდონაია 6. „რესპუბლიკური პარტია”
20 ილიკო ჯულაყიძე 6. „რესპუბლიკური პარტია”
1 კამო კანდელაკი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
2 ინგა ხელაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
3 ვაჟა სალდაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
4 აკაკი ჯოჯუა 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
5 ბეჟანი პატარიძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
6 ზაზა ნიკოლეიშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
7 ბესარიონ ბაბუნაშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
8 მიხეილ სალდაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
9 მაია ღაღანიძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
10 თეა მაისაძე-ჯოჯუა 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
11 ნადეჟდა თვალავაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
12 თეიმურაზ შენგელია 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
13 რევაზ ქორიძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
14 ზაზა შოვნაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
15 ირაკლი ვაშაკიძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
16 იური კოხრეიძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
17 გია ჭოლაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
18 ხვიჩა თადუმაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
19 ნანა სალდაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
20 ცირა ცირამუა 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
21 მაგული რეკვავა 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
1 გიორგი ჯიმშელეიშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
2 ილია საბაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
3 გივი უღრელიძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
5 ევგენი საბაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
6 ნათელა კუცია 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
7 კარლო მელქაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
8 ლამარა ხარატიშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
9 ილია გედენიძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
10 თეა მუსელიანი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
11 ეკა კაკულია 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
12 ლაშა გუგავა 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
14 ლიანა ჩოგოვაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
15 სანატრელი ბებია 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
16 თამარ ხოხიაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
17 ირმა მიშვიძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
18 გიორგი საბაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
1 იმედო გოგავა 20. „შენების მოძრაობა”
2 მამუკა მინაშვილი 20. „შენების მოძრაობა”
3 კობა კანდელაკი 20. „შენების მოძრაობა”
4 დიმიტრი სულაქველიძე 20. „შენების მოძრაობა”
5 დავით ჯულაყიძე 20. „შენების მოძრაობა”
6 რობერტი შალამბერიძე 20. „შენების მოძრაობა”
7 ლევან ფესვიანიძე 20. „შენების მოძრაობა”
8 მამია ამაღლობელი 20. „შენების მოძრაობა”
9 ვლადიმერ ლორია 20. „შენების მოძრაობა”
10 პრაკოფი ფოცხვერია 20. „შენების მოძრაობა”
11 იმედა თევზაძე 20. „შენების მოძრაობა”
12 სოფიო კეშელავა 20. „შენების მოძრაობა”
13 ქეთევან ჭოლაძე 20. „შენების მოძრაობა”
14 ზურაბ ფანცულაია 20. „შენების მოძრაობა”
15 ნიკოლოზ ჯიხვაძე 20. „შენების მოძრაობა”
16 ნანა ჩომახიძე 20. „შენების მოძრაობა”
17 ანჟელა ქობალია 20. „შენების მოძრაობა”
18 ჯუმბერ თევზაძე 20. „შენების მოძრაობა”
19 გვანცა მამარდაშვილი 20. „შენების მოძრაობა”
20 შორენა ზამთარაძე 20. „შენების მოძრაობა”
21 დიმიტრი ჭკუასელი 20. „შენების მოძრაობა”
22 დარეჯან ვეკუა 20. „შენების მოძრაობა”
23 სიმონ მეძმარიაშვილი 20. „შენების მოძრაობა”
24 ჯონი ბზიკაძე 20. „შენების მოძრაობა”
1 მამუკა ნიკოლეიშვილი 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
2 ნათია ხურცილავა 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
3 ვახტანგ ვაშალომიძე 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
4 იონა დოლიძე 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
5 მამუკა მჭედლიშვილი 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
6 დათო ადეიშვილი 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
7 იროდი ჩიქობავა 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
8 ლევან ჯოგლიძე 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
9 მარიკა გოჩიაშვილი 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
10 გოგოლა ბანძავა 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
11 თამაზ ხაჟალია 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
12 ვეფხვია გუჯაბიძე 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
13 ელენა სტურუა 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
14 სალომე კუტალაძე 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
15 ნათია ყულიჯანიშვილი 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
16 თემირი ფოფხაძე 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
17 ალექსანდრე ქაროსანიძე 27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო”
1 ხათუნა ჭუმბურიძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
2 მევლუდ არახამია 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
3 ნაზი კვიტატიანი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
4 მარგო გაბეშია 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
5 მოდოჩი მაისაია 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
6 ლუიზა ნანავა 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
7 მზია კილასონია 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
8 ემზარი ჯავახია 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
9 ქეთევან ფანცულაია 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
10 თემურ თოდუა 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
11 ალექსანდრე გულორდავა 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
12 მედიკო ჩიხლაძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
13 თემურ ხურცილავა 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
14 დამზირ ცანავა 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
15 თეონა გაბეჩავა 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
16 თეკლე ნაჭყებია 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
17 ფაშურა ჩქოფოია 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
1 ნუგზარ ჯამბურია 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
2 ტარიელ დვალიშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
3 ნონა გოგისვანიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
4 შალვა არზუმანიანი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
5 გოჩა არველაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
6 ლიზა კრავეიშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
7 ავთანდილი ტორონჯაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
8 მანანა სირბილაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
9 გრიგოლ დარჯანია 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
10 ჯონი ახობაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
11 თამილა კეკელიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
12 ვაჟა თევზაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
13 სერგო კოპალეიშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
14 ნანა ჯვარშეიშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
15 ლია დარჯანია 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
16 ტიტე ბარამიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
17 ბიძინა მიქაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
18 დიმიტრი კაკაბაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
19 ირაკლი ადეიშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
20 ირაკლი გეგეშიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
21 ლაშა ორმოცაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
FaceBook Twitter Digg MySpace Delicious Google ელფოსტაბეჭდვა
თვითმმართველობის არჩევნებამდე დარჩა 21.10.2017 08:00
მედიაცენტრი live
არქივი
«« ნოემბერი 2019 »»
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30