ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო
832272
55.42%
საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
256547
17.08%
ბაღდათი - პარტიული სიები
რიგითი ნომერი სახელი გვარი პარტია
1 შალვა დათუაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
2 დათო კარკაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
3 რუსუდან გეწაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
4 მამუკა ლომსიანიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
5 კირილე წიქორიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
6 თათია ჯანელიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
7 გიორგი კაპანაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
8 გიგა ჩიგოგა 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
9 მურად ლაბაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
10 ნინო ჭრელაშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
11 ჯემალი ჩარკვიანი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
12 ბესიკ ლომსიანიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
13 დავით კოჩივარი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
14 სოფიო დევიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
15 კახა ენდელაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
16 სანდრო გოგსაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
17 მარინე მშვილდაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
18 ლონდა თოდაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
19 თამარი რობაქიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
20 ნიკოლოზ მსხვილიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
1 თეიმურაზ გუმბერიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
2 გია გიორგიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
3 გურამ გორგოძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
4 ლაშა ჩიქვინიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
5 გიორგი უკლება 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
6 ტარიელ მესხი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
7 სალომე გიორგიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
8 ნათელა გუმბერიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
9 ელზა ხიზანეიშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
10 ირმა ქაშაკაშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
11 აკაკი გოცირიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
12 მაკა გუმბერიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
13 ალექსანდრე ხიზანეიშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
14 ივანე ჯიხვაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
15 ხათუნა ჯაბიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
16 მზია ჯაბიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
1 გური გიორგიძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
2 ბესიკი დვალი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
3 გელა ებანოიძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
4 შოთა დვალი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
5 ზურაბ ფურცელაძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
6 ვერა გოცირიძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
7 ლევან ჭიღლაძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
8 ზაქრო კუნჭულია 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
9 სოსო სვანიძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
10 მაია კაკაურიძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
11 გოდერძი ნემსაძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
12 გია მაჭავარიანი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
13 ზაზა კუნჭულია 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
14 მიხეილ ხურციძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
15 თამარ აბულაძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
16 მაკა ხიზანეიშვილი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
17 მურმან კუნჭულია 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
18 იური წითაძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
19 ტარიელ მსხვილიძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
20 ამირან ენდელაძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
1 გიორგი რობაქიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
2 ვლადიმერ წიქორიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
3 მაკა მესხი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
4 ვალერი რობაქიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
5 მარინა გარუჩავა 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
6 ზვიად გუმბერიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
7 ალექსანდრე ფახურიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
8 ამირან ნატრიაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
9 ელზა მამუკაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
10 იოსებ კვირიკაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
11 იაგო ენდელაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
12 ბერდია რობაქიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
13 ირაკლი დოღაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
14 შორენა მსხვილიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
15 ლეგია კვეტენაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
16 მურმან გელაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
17 სესილი გოგსაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
18 თენგიზ ხურციძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
19 ამირანი მშვილდაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
20 მადონა ქორიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
1 როლანდ გაჩეჩილაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
2 თენგიზ მაღლაკელიძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
3 ტარიელ ჩაკვეტაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
4 გიგა კაცაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
5 სოსო ნატრიაშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
6 მერაბ ნერგაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
7 ილარიონ მანჯავიძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
8 მაია გუბელაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
9 მაია კოჩაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
10 ნატო მსხვილიძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
11 ლიანა ხოჯენაშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
12 რომანი კირტავა 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
13 მარიამი მელაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
14 დავით გიორგიძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
15 სვეტლანა დოღაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
16 თენგიზ კაცაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
17 რაინდი მსხვილიძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
18 ნუგზარი გვალია 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
19 დავით სახამბერიძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
20 ლელა გოგსაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
21 ნინა რობაქიძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
1 ანჟელინა ჭავჭანიძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
2 მელიტონ ჯიხვაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
3 როლანდ ჩიკვაიძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
4 ნათია კვენეტაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
5 ფრიდონ ჩუბინიძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
6 ამირან გიგაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
7 თემურ თედორაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
8 რუსუდან ნებიერიძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
9 ბონდო ჯანელიძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
10 სოფიო დვალი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
11 ირინა ღამბაშიძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
12 ბესიკ ტოხვაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
13 ილია ჩუბინიძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
14 ანზორი ტოხვაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
15 ირმა ქობულაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
16 ელგუჯა თხელიძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
17 მერაბ ჩხეიძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
18 დალი ჩიხლაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
19 ვახტანგი ჩიქვინიძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
20 ზანდა მსხვილიძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
21 ივანე ფირცხელიშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
1 ზაზა ჯაბიძე 20. „შენების მოძრაობა”
2 ნოდარ კოხოძე 20. „შენების მოძრაობა”
3 სიმონი ლომინაშვილი 20. „შენების მოძრაობა”
4 დარეჯან ლომინაძე 20. „შენების მოძრაობა”
5 შოთა თოქმაჯიშვილი 20. „შენების მოძრაობა”
6 ნიკოლოზ ლელაძე 20. „შენების მოძრაობა”
7 თამაზ ჯოხაძე 20. „შენების მოძრაობა”
8 გიორგი ჭანტურიძე 20. „შენების მოძრაობა”
9 გია ეგუტიძე 20. „შენების მოძრაობა”
10 ელისაბედ წიქორიძე 20. „შენების მოძრაობა”
11 ანზორ კახიანი 20. „შენების მოძრაობა”
12 თამთა ქარჩხაძე 20. „შენების მოძრაობა”
13 თეა თავაძე-ასათიანი 20. „შენების მოძრაობა”
14 მზია მუმლაძე 20. „შენების მოძრაობა”
15 ავთანდილ ცერცვაძე 20. „შენების მოძრაობა”
16 ბერიკა წიქორიძე 20. „შენების მოძრაობა”
17 კახა კოხოძე 20. „შენების მოძრაობა”
18 ალიმი სოფრომაძე 20. „შენების მოძრაობა”
19 ავთანდილ ჭაუტიძე 20. „შენების მოძრაობა”
21 დავით ცერცვაძე 20. „შენების მოძრაობა”
1 თეონა კერესელიძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
2 ელდარ კუპრავა 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
3 მაია ჯანაშია 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
4 ედისსონ კუპრავა 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
5 თამუნა ბერულავა 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
6 თაიგული ცაავა 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
7 კობა ნაროუშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
8 ხატია ნაჭყებია 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
9 გოგა კუდავა 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
10 ნიკოლოზ ფარცვანია 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
11 ნაზი ფარულავა 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
12 ლამარა ხარბედია 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
13 შურა სურმავა 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
14 ზაირა ნანავა 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
15 თეა ჩაჩავა 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
16 იური კვანტალიანი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
17 ტატიანა არახამია 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
1 შალვა მშვილდაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
2 ირინა ტყეშელაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
3 მაია კბილაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
4 მამუკა გორგოძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
5 გვანცა გრძელიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
6 ფრიდონ მაჩიტაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
7 გურამ ჩხეიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
8 გურამი კიკნაველიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
9 თემურ მინაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
10 ანა სვანიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
11 ნათელა მესხი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
12 ამბერკი რობაქიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
13 ბესარიონ რობაქიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
14 მამუკა ხურციძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
15 გოჩა კვეტენაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
16 ალექსი ლომინაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
17 ეკატერინე მშვილდაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
18 ირაკლი გოგსაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
19 მურად ბურჯანაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
20 კობა მშვილდაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
21 ნოდარ გიორგიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
22 გაბრიელ ღიბრაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
23 გრიგოლ ტაბეშაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
24 დიომიდე კიკნაველიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
25 თორნიკე გაჩეჩილაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
26 სიმონ ჭოლოკავა 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
27 შადიმან გორგოძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
28 თეონა ფახურიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
29 გია სახამბერიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
30 ზაზა ზივზივაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
FaceBook Twitter Digg MySpace Delicious Google ელფოსტაბეჭდვა
თვითმმართველობის არჩევნებამდე დარჩა 21.10.2017 08:00
მედიაცენტრი live
არქივი
«« ნოემბერი 2019 »»
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30