ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო
832272
55.42%
საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
256547
17.08%
ჩოხატაური - მაჟორიტარები
ოლქი/              ქვეოლქი წარმდგენი სახელი გვარი
1 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მინდია დოლიძე
1 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გია მენაბდე
1 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ვახტანგ გაჩეჩილაძე
1 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
დავით ბერძენიშვილი
2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
თეიმურაზ კალანდაძე
2 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” კოტე სიხარულიძე
2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ქეთევან სიხარულიძე
3 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
თემური რამიშვილი
3 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ზვიად წეროძე
4 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ეთერი ბერძენიშვილი
4 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ოთარ მამარდაშვილი
4 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ნაზი თოხაძე
4 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
აკაკი ყაჭეიშვილი
5 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ლევან ჩიგოგიძე
5 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” სანდრო კაკურია
5 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
დავით ტყეშელიაძე
6 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ბორის უნგიაძე
6 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” როლანდი სიხარულიძე
6 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ლაშა თოლორდავა
7 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ლია ჯიქია
7 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მარინა ოსეფაიშვილი
7 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” რამაზი დოლიძე
7 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გოჩა ჯიქია
8 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ნატო რამიშვილი
8 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
კორნელი რამიშვილი
8 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” გელა დარსალია
8 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გიორგი რამიშვილი
9 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ციალა ჭიხვარია
9 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გულნაზი კალანდაძე
9 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ხვიჩა მინდაძე
9 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ნატო ჩანტლაძე
10 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ნონა ბარამიძე
10 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მამია ბარამიძე
10 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” რომანი ჯულაყიძე
10 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ოთარი სოროზანიშვილი
10 42.საინიციატივო ჯგუფი - 223. ნუკრი
ლომთათიძე, ავთანდილ კიკვაძე, გია ლომინეიშვილი, ლალი ლომინეიშვილი, მზია კიკვაძე.
ლევან ლომინეიშვილი
11 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
დიმიტრი ჩიგოგიძე
11 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მარინე თავაძე
11 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ივანე თევზაძე
11 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ერეკლე უღრელიძე
12 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გრიგოლ თოხაძე
12 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
დათო ჟორჟოლიანი
12 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” თეიმურაზ ვადაჭკორია
12 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გივი თავაძე
13 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ომარი ირემაძე
13 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
უშანგი ართმელაძე
13 42.საინიციატივო ჯგუფი - 224. ნუკრი ირემაძე, აკაკი ტუნაძე, თამაზი ჭელიძე, ლევან რამიშვილი, გოჩა რამიშვილი სულიკო რამიშვილი
14 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ჟიფო ცინცაძე
14 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ბაჩო ახალაძე
14 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” გოდერძი გოგიშვილი
14 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ენვერი ახალაძე
15 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გოჩა დუმბაძე
15 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ზაურ მეგრელიძე
15 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ჯემალი ბერიძე
15 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ზურაბ ოსეფაიშვილი
15 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ალექსანდრე შარაშიძე
16 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
დალი ბოცვაძე
16 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ლევან ყენია
16 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” თემური ხუნდაძე
16 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ბესიკი ყენია
17 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” არჩილ ცხვარაძე
17 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
შოთა ჩხიკვაძე
18 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ალეკო სვანიძე
18 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ნუგზარი ჭაღალიძე
18 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ვახტანგი კოტრიკაძე
18 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
დავით გუდავაძე
19 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ლია პატურაშვილი
19 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
არჩილ სიხარულიძე
19 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ნანა დოლიძე
19 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” კახაბერ ყაჭეიშვილი
19 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ვლადიმერ სიხარულიძე
20 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
დავით ტრაპაიძე
20 42.საინიციატივო ჯგუფი - 234. ნიკა შათირიშვილი, ლაშა შათირიშვილი, ვალერიან ტრაპაიძე,  ლილი ტრაპაიძე, მამუკა ტრაპაიძე იაშა შათირიშვილი
21 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ნადია ჯინჭარაძე
21 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ავთანდილ ბასილია
21 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
კლოდი მდინარაძე
22 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ზვიადი მამალაძე
22 42.საინიციატივო ჯგუფი - 201. გიორგი
მამალაძე, ივანე მამალაძე, თამარა ჟღენტი, ნანა თოდრია, სიმონ მამალაძე.
ზაურ ოსეფაიშვილი
22 43.საინიციატივო ჯგუფი - 203. გერონტი თოდრია, ირაკლი თოდრია, ანზორი თოდრია, ზურაბ უღრელიძე, ილარიონ მეფარიშვილი გოჩა თოდრია
23 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
თამარი ბერიძე
23 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ალეკო მეგრელიძე
23 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ბესიკი ქერქაძე
23 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
კობა კალანდაძე
FaceBook Twitter Digg MySpace Delicious Google ელფოსტაბეჭდვა
თვითმმართველობის არჩევნებამდე დარჩა 21.10.2017 08:00
მედიაცენტრი live
არქივი
«« ნოემბერი 2019 »»
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30