ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო
832272
55.42%
საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
256547
17.08%
ლანჩხუთი - მაჟორიტარები
ოლქი/              ქვეოლქი წარმდგენი სახელი გვარი
1.1 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მერი მოისწრაფეშვილი
1.1 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” კოსტანტინე ქანთარია
1.1 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
იოსებ ჩხაიძე
1.1 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” დარეჯან ბურჭულაძე
1.1 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
კარლო კვიტაიშვილი
1.1 42.საინიციატივო ჯგუფი - . გოჩა პაპავა, ნური ფირცხალაიშვილი, ჯამბულ პაპავა, დარეჯან ფირცხალაიშვილი, ნანა დეისაძე შოთა ფირცხალაიშვილი
1.2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
თინათინ ხვედელიძე
1.2 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გივი ცინცაძე
1.2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გიორგი გვარჯალაძე
2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გულნარა ჩიჩუა
2 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ზაზა თოხაძე
2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გოგი მორჩილაძე
3 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ზაურ რიჟვაძე
3 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ემზარ ბერიძე
3 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ემზარ თევდორაძე
4 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” რევაზ იმნაძე
4 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ცისანა ურუშაძე
4 42.საინიციატივო ჯგუფი - . მალხაზ
ზენაიშვილი, სალომე ზენაიშვილი, იზო ზენაიშვილი, იზოლდა ზენაიშვილი, ლალი სარიშვილი
ვახტანგ ზენაიშვილი
4 43.საინიციატივო ჯგუფი - . მალხაზ იმნაძე, აზა კიკვაძე, ნეზალი სამხარაძე, ნიკა ზენაიშვილი, კონსტანტინე ურუშაძე ნიკოლოზ იმნაძე
4 44.საინიციატივო ჯგუფი - .  თეონა კუკულაძე., მაია ნიქაბაძე,, ნინო ჟორდანია, ბორის ხოფერია, ამირან პატარაია ბორის ხოფერია
5 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
უჩა ჟორდანია
5 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
კახაბერ პატარაია
5 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ალიკო უგრეხელიძე
5 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ელისო ჭიჭინაძე
6 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
თამაზ კილაძე
6 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” მამუკა ნაცვალაძე
6 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ოთარ პატიეშვილი
6 42.საინიციატივო ჯგუფი - . ოლეგი კილაძე,ამირან ნაკაიძე, ფრიდონ კილაძე, ნოდარ კილაძე, დავით დარჩია ხვიჩა კილაძე
7 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გოდერძი ქურიძე
7 42.საინიციატივო ჯგუფი - . მიხეილ წილოსანი, გულნაზი გრიგოლია, ჯონი ქურიძე, ანნა წილოსანი, ნატო ავალიანი რობერტ წილოსანი
7 43.საინიციატივო ჯგუფი - . უჩა ურუშაძე, მურმან კუკულავა, ინგა იმედაიშვილი, ნინო ფანცულაია, მაია კუკულავა ხვიჩა ურუშაძე
8 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ავთანდილ სურმანიძე
8 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ბესიკ ტაბიძე
9 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
რუსუდან კობალავა
9 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ანზორ სიხარულიძე
9 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ზაზა წულაძე
10 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ვახტანგ დონდოლაძე
10 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მამუკა ანანიძე
10 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” გვანცა ჩხარტიშვილი
10 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
დავით ჩხარტიშვილი
11 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ზვიად ლომაძე
11 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ეგნატე გურგენაძე
11 39. „პროგრესულ-დემოკრატიული მოძრაობა” ზაზა მჟავია
11 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ზურაბ კუკულავა
11 42.საინიციატივო ჯგუფი - . ზურაბ ტიკარაძე, შოთა დოლიძე, ნანა ჩხარტიშვილი, გიორგი ბოლქვაძე, გია იმედაიშვილი ჯუმბერ ბლაგიძე
12 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
თინათინ ტიკარაძე
12 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გენადი შენგელია
12 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ვენიკო ჩახვაძე
12 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
კახა თედორაძე
13 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ზურაბ კუკულავა
13 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ტატიანა ივანიძე
13 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” თეა ორაგველიძე
13 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
აკაკი იმნაიშვილი
14 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მალხაზ სარჯველაძე
14 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
თეიმურაზ ჯორბენაძე
14 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ბექა ბზეკალავა
14 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გიორგი ჩახვაძე
15 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ლევან ტიკარაძე
15 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” გიორგი გურგენაძე
15 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
კახა მშვიდობაძე
15 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ვალერიან მითაიშვილი
15 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
რეზო კვაჭაძე
16 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ნონა მურვანიძე
16 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
სპარტაკ კვაჭაძე
16 42.საინიციატივო ჯგუფი - .  მაგული რუხაძე, ციალა გოგიტიძე,ვალოდი მურ5ვანიძე, ქეთევან დობორჯგინიძე, ზაურ გოგიტიძე დათო დობორჯგინიძე
FaceBook Twitter Digg MySpace Delicious Google ელფოსტაბეჭდვა
თვითმმართველობის არჩევნებამდე დარჩა 21.10.2017 08:00
მედიაცენტრი live
არქივი
«« სექტემბერი 2019 »»
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30