ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო
832272
55.42%
საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
256547
17.08%
ოზურგეთი - მაჟორიტარები
ოლქი/              ქვეოლქი წარმდგენი სახელი გვარი
1.1 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
კობა ლომაძე
1.1 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მარიამი პატარავა
1.1 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” მირზა ჩხიკვიშვილი
1.1 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” ალექსანდრე გორდელაძე
1.1 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ლელა საჯაია
1.2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გოჩა დოლიძე
1.2 6. „რესპუბლიკური პარტია” ემზარ ვაშალომიძე
1.2 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” მაკა გოგუაძე
1.2 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” ზაზა თავაძე
1.2 20. „შენების მოძრაობა” ტოგო ჭელიძე
1.2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
მამია გოგუაძე
1.2 43.საინიციატივო ჯგუფი - . გოჩა ერქომაიშვილი, ნადია კახიანი, ვალიდა გაბედავა, დალი ჯაფარიძე, ივანე ხომერიკი ლევან მგელაძე
1.3 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მერაბ ნინუა
1.3 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” გივი ანთაძე
1.3 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ნანული ორაგველიძე
1.3 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” კაკო თავდუმაძე
1.3 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ლევან თოიძე
2 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
არჩილი ფუტკარაძე
2 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” დათო თავართქილაძე
2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გიორგი ჩაგანავა
2 43.საინიციატივო ჯგუფი - . ავთანდილ ხოზრევანიძე, გივი აბაშიძე, ომარ ქამადაძე, დათუნა ჯოყილაძე, თენგიზ თავართქილაძე. რესან გაბაიძე
3 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მალხაზ ბერიძე
3 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მანუჩარ გოგრაჭაძე
3 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” მიხეილ ბერიძე
3 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” მადონა კილაძე
3 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ვალოდია ბერიძე
4 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გიორგი ხაბალაშვილი
4 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” გოჩა დვალიშვილი
4 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” ნანა ღელეყვა
4 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გოჩა მდინარაძე
4 43.საინიციატივო ჯგუფი - . თენგიზ გოგუაძე, ემზარ გოგიტიძე, დავით კუკუტიძე, ილია გაბუნია, შალვა მეგრელიშვილი ჯაბა მიქაბერიძე
5 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ბესიკ ირემაძე
5 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ბესიკი ქათამაძე
5 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” ომარი ირემაძე
5 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
დავით ტუნაძე
5 43.საინიციატივო ჯგუფი - . ჯემალ აბულაძე, გური ბერიძე, გიორგი ანთაძე, ოთარ ართმელაძე, გიორგი ირემაძე შოთა ართმელაძე
6 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
შაქრო ბზეკალავა
6 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
როლანდ ძირკვაძე
6 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” თეიმურაზ ჯინჭარაძე
6 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ლევან ნინიძე
6 43.საინიციატივო ჯგუფი - . ცისია სვანიძე, შაქრო ჩხაიძე, რევაზ კილაძე, მიხეილ ინწკირველი, ბექა მაღლაფერიძე ირაკლი ჯაველიძე
6 44.საინიციატივო ჯგუფი - . აქვსენტი ქუთათელაძე, რევაზი ცქვიტინიძე, ნინა ვასაძე, ლავრენტი ვასაძე, რომან ინწკირველი ილია მამალაძე
7 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ლია ჯიხვაშვილი
7 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
როინი ფრანგულაშვილი
7 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ლალი ჩანქსელიანი
7 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
პაატა კიღურაძე
8 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
რამაზ ნაჭყეპია
8 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
კონსტანტინე თოდრაძე
8 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” შოთა მაჭავარიანი
8 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” ლელა ჯიშკარიანი
8 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ეროდი გორდელაძე
8 43.საინიციატივო ჯგუფი - . მარიამ თვალავაძე, რევაზ ვაშალომიძე, მიშიკო სალუქვაძე, ირაკლი ჯაში, ჯუმბერ მაჭავარიანი, გიორგი მახარაძე მამუკა ანდღულაძე
9 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
რამაზი ჩანგელია
9 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” შუქრი ბარამიძე
9 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ილია ღლონტი
9 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” გელა კობალავა
9 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” ნოდარ თავამაიშვილი
9 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გელა ჩავლეშვილი
10 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
თეონა მურუსიძე
10 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მამუკა მჟავია
10 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ნოდარ ვაჩნაძე
10 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” ჯამლეთ ზურაბიანი
10 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ბონდო ღლონტი
10 43.საინიციატივო ჯგუფი - . რუსუდან ჩხაიძე, ქეთევან დათუნაშვილი, თინა მჟავანაძე, სოფიო კვაჭაძე, ლაშა ბარათაშვილი მაია ზოიძე
11 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ზვიად ოსეფაიშვილი
11 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ბექა თავდიშვილი
11 6. „რესპუბლიკური პარტია” ილია გოგოტიშვილი
11 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ქეთევან ჭეიშვილი
11 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” ჯონდო ბასილია
11 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
როზეტა სკამკოჩაიშვილი
12 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
თინათინ სოსელია
12 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ნინა საღარაძე
12 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ვახტანგ ნიჟარაძე
13 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გულნაზი დაუშვილი
13 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ნონა ბაბილოძე
13 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” ნანა ლომიძე
13 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ვალერიან ჩხაიძე
14 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მარინე მაჭარაშვილი
14 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ნოდარ სირაძე
14 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ტარიელ აროშიძე
15 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მაკა პავლიაშვილი
15 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ბიძინა ცეცხლაძე
15 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
შაქრო რუსიეშვილი
15 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” კახაბერ გორდელაძე
15 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გიორგი თოიძე
16 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ჯაბა ჭანუყვაძე
16 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მზევინარ მუჯირი
16 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” გურამ ბაბილოძე
16 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ბექა თოიძე
16 43.საინიციატივო ჯგუფი - . გივი ცელაძე, ბესიკი ონიანი, კახაბერ ცეცხლაძე, ზურაბ გულბიანი, კახა ვასაძე მერაბი ვასაძე
17 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
თენგიზი ღლონტი
17 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ნაზი სალუქვაძე
17 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
თამარ ცხომელიძე
17 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” კონსტანტინე დოლიძე
17 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” ავთანდილ ბილიხოძე
17 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ლევან კილაძე
18 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მინდია კეჭაყმაძე
18 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გელა ბურჯალიანი
18 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ვახტანგ მარგალიტაძე
18 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” გელა ლესელიძე
18 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ალექსანდრე ღლონტი
18 43.საინიციატივო ჯგუფი - . ამირან ფუტკარაძე, მამული ღლონტი, დავით ლეჟავა, ზურაბ ვასაძე, აივენგო ქუტიძე ვაჟა ჩანჩიბაძე
19 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
თეონა წიტაიშვილი
19 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გენადი ზურგალიძე
19 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” თამაზ შავაძე
19 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” რამაზ ირემაძე
19 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ვლადიმერ ჩავლეშვილი
20 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
იური ცინცაძე
20 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ვაჟა გურგენიძე
20 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ჯემალ თავართქილაძე
20 43.საინიციატივო ჯგუფი - . დავით სტეფანია, ნატო თევდორაძე, გიორგი შავდია, ოლეგ მუკბანიანი, გიორგი შავდია გიორგი ბოლქვაძე
21 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ნიკოლოზ ტუღუში
21 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
თამარი ბარბაქაძე
21 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ნინო თავაძე
21 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” სოფიო ხომერიკი
21 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
თამაზ ტუღუში
21 43.საინიციატივო ჯგუფი - . თენგიზ ნიკოლაშვილი, ნუკრი ზოიძე, მერაბ თოიძე, ტიტე ბაქანიძე, ბადრი პატარავა ილია ნიკოლაშვილი
22 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გიორგი როყვა
22 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ელგუჯა კვერღელიძე
22 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ვლადიმერ ღლონტი
23 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
დავით ჩოლაბარგია
23 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
კახა ქუტიძე
23 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გოჩა კილაძე
24 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მაია ქოჩიშვილი
24 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ავთანდილ ბურჭულაძე
24 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გიორგი შილაკაძე
24 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ვარდენ ტოროშელიძე
24 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
თამაზ ბურჭულაძე
25 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ალექსანდრე დემეტრაშვილი
25 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ავთანდილ ბედინეიშვილი
25 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” მერაბ მოქია
25 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” მარინა სიხარულიძე
25 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
დავით ჭაკნელიძე
26 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
დავით ბარამიძე
26 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
იოსებ ბოლქვაძე
26 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” შოთა მახარაძე
26 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” მიხეილ ჯინჭარაძე
26 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ლალი სიჭინავა
27 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გოგი იოსელიანი
27 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
შალვა თავდიშვილი
27 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” დათო მგელაძე
27 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” დავით ანდღულაძე
27 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ტიტე მგელაძე
28 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გიორგი ლომჯარია
28 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
დავით მჟავანაძე
28 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ზაზა სალუქვაძე
28 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ავთანდილ სურგულაძე
29 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მანანა ჯორბენაძე
29 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
მერაბ ბერიძე
FaceBook Twitter Digg MySpace Delicious Google ელფოსტაბეჭდვა
თვითმმართველობის არჩევნებამდე დარჩა 21.10.2017 08:00
მედიაცენტრი live
არქივი
«« ოქტომბერი 2019 »»
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31