ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო
832272
55.42%
საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
256547
17.08%
ხულო - მაჟორიტარები
ოლქი/              ქვეოლქი წარმდგენი სახელი გვარი
1 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
არჩილ აბულაძე
1 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ლევან მახარაძე
1 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” მამუკა ჯორბენაძე
1 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ავთანდილ აბულაძე
1 საინიციატივო ჯგუფი - 42. ციალა შავაძე, მთვარისა კირთაძე, თინა ბოლქვაძე, ასმათ კოჩალიძე, დალი თავართქილაძე გელა თავართქილაძე
2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მალხაზ მარკოიძე
2 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ასლან მგელაძე
2 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” გოჩა მარკოიძე
2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ჯუმბერ დიმიტრაძე
3 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
თენგიზ ქედელიძე
3 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
დავით თავართქილაძე
3 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” მალხაზ ჯორბენაძე
3 20. „შენების მოძრაობა” ვახტანგ აბაშიძე
3 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ემზარ ჩოგაძე
4 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ედნარ წულუკიძე
4 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ასლან გობაძე
4 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” დავით ბოლქვაძე
4 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ზაურ გობაძე
5 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
რომან იაკობაძე
5 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მიხეილ შავაძე
5 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” თენგიზ შავაძე
5 20. „შენების მოძრაობა” მამუკა ღორჯომელაძე
5 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
მერაბ ღორჯომელაძე
5 საინიციატივო ჯგუფი - 42. გოჩა პაქსაძე, მელანო პაქსაძე, გენად პაქსაძე, ნარგიზ ბოლქვაძე, მურად პაქსაძე ზაურ ბოლქვაძე
5 საინიციატივო ჯგუფი - 44. ამირან საგინაძე, სულიკო საგინაძე, თენგიზ საგინაძე, ნუგზარ საგინაძე, მიხეილ საგინაძე ლევან საგინაძე
5 საინიციატივო ჯგუფი - 45. ომარ პაქსაძე, ამირან ხმალაძე, როლანდ გელაძე, გენადი გელაძე, ბადრი ძირკვაძე ლევან გელაძე
6 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მამუკა მელაძე
6 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
სულხან აბულაძე
6 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ემზარ მელაძე
6 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
იური აბულაძე
7 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ჯემალ ნაკაშიძე
7 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ბადრი ქამაშიძე
7 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მერაბ ბოლქვაძე
7 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ნაზიბროლა მამულაძე
7 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ლევან დუაძე
7 საინიციატივო ჯგუფი - 42. თემურ ბოლქვაძე, ასლან დუმბაძე, ბეჟან ბოლქვაძე, ბაგრატ აბულაძე, ნანა ბოლქვაძე მერაბ აბულაძე
8 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ამირან პაპიძე
8 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ომარ ხოზრევანიძე
8 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ვარლამ ხოზრევანიძე
8 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
რამაზ გელაძე
9 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ნუგზარ მარკოიძე
9 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ალექსანდრე მარკოიძე
9 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ჯემალ მარკოიძე
10 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ლევან ხოზრევანიძე
10 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ნუგზარ გორგილაძე
10 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ავთანდილ მახარაძე
10 20. „შენების მოძრაობა” ლევან შაინიძე
10 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ჯანგულ შაინიძე
11 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
პაატა აბაშიძე
11 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ანზორ შაინიძე
11 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” არკადი აბაშიძე
11 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
რამინ ბერიძე
12 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
თემურ ბერიძე
12 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ზაზა ვანაძე
12 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მინდია ადაძე
12 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ალექსანდრე პაიჭაძე
13 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
დავით გორგაძე
13 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ომარ ცეცხლაძე
13 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ნატო ჯაიანი
13 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ავთანდილ გაბაიძე
FaceBook Twitter Digg MySpace Delicious Google ელფოსტაბეჭდვა
თვითმმართველობის არჩევნებამდე დარჩა 21.10.2017 08:00
მედიაცენტრი live
არქივი
«« ოქტომბერი 2019 »»
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31