ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო
832272
55.42%
საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
256547
17.08%
ხელვაჩაური - მაჟორიტარები
ოლქი/              ქვეოლქი წარმდგენი სახელი გვარი
2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ხათუნა კომახიძე
2 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ნოდარ მგელაძე
2 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
როინ ჩიბურდანიძე
2 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ლევან თურმანიძე
2 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” ფატი ცეცხლაძე
2 20. „შენების მოძრაობა” დავით მამულაძე
2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
თამაზ ბერიძე
3 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მერაბ ბერიძე
3 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” იაშა გვიანიძე
3 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ვაჟა თავდგირიძე
3 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ლევან ლორთქიფანიძე
3 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” ლაშა ზაქარაძე
3 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ვახტანგ დიასამიძე
4 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მიხეილ ქამადაძე
4 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ნუგზარ მგელაძე
4 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
თემურ დიასამიძე
4 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” დავით დევაძე
4 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” ირაკლი კონცელიძე
4 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
მინდია დიასამიძე
5 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
თეიმურაზ მუთიძე
5 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ნუგზარ შარაძე
5 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
საჩინო მიქელაძე
5 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” პაატა ზაქარაძე
5 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” გიორგი ბაკურიძე
5 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ჯამბულ თავართქილაძე
6 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ბეგლარ ბალაძე
6 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ვეფხვია ცეცხლაძე
6 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გურამ ასამბაძე
6 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ბიძინა დუმბაძე
6 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” უშანგი ცეცხლაძე
6 20. „შენების მოძრაობა” გია ჭელიძე
6 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
მინდია დიდმანიძე
8 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გენადი მუთიძე
8 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” შორენა სვანიძე
8 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ლეილა ცინცაძე
8 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” რომან მორთულაძე
8 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” რომან შუშანიძე
8 20. „შენების მოძრაობა” მაყვალა გერძაძე
8 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ლეილა კახაბერიძე
9 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
თენგიზ მალაყმაძე
9 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” როინ გვიანიძე
9 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გელა მალაყმაძე
9 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ავთანდილ ლომინაძე
9 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” ნუგზარ სოლომონიძე
9 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
მალხაზ სალვარიძე
10 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
რესან ფაღავა
10 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” შუქრი ბრუნჯაძე
10 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ზურაბ სეიდიშვილი
10 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” გია ფაღავა
10 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” ავთანდილ მაჭუტაძე
10 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ბადრი ცინცქილაძე
11 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ტარიელ ჯავახიშვილი
11 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ქენან კახიძე
11 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” მურმან დუმბაძე
11 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ნუგზარ ვანიძე
12 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
რამინ სოლომონიძე
12 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ნოდარ იაკობაძე
12 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მურთაზ ზოიძე
12 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ნიაზ ცეცხლაძე
12 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” სოფიკო ტერაშვილი
12 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ჯემალ მუსხაჯბა
13 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გელა გორგოშაძე
13 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ამირან თედორაძე
13 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ფარნაოზ თედორაძე
13 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია” ჯამბულატ ცეცხლაძე
13 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
დავით სამნიძე
FaceBook Twitter Digg MySpace Delicious Google ელფოსტაბეჭდვა
თვითმმართველობის არჩევნებამდე დარჩა 21.10.2017 08:00
მედიაცენტრი live
არქივი
«« აგვისტო 2019 »»
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
    1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31