ქობულეთი - მაჟორიტარები
ოლქი/              ქვეოლქი წარმდგენი სახელი გვარი
1.1 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
თამილა ჩავლეიშვილი
1.1 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ნინო ბაუჟაძე
1.1 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მამუკა ჯაბნიძე
1.1 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ნადეჟდა ცივაძე
1.1 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
დავით წულუკიძე
1.2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ნაზიბროლა ალიმოვა
1.2 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” გიზო გოგიტიძე
1.2 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
არჩილ ჯაფარიძე
1.2 6. „რესპუბლიკური პარტია” გიორგი ხინიკაძე
1.2 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” მერაბ ნემსაძე
1.2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
დავით მჭედლიშვილი
1.3 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
რევაზ ჯალაღანია
1.3 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ირმა ოქროპირიძე
1.3 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გოჩა კაკალაძე
1.3 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ამირან ლაზიშვილი
1.3 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ავთანდილ გოგიბერიძე
2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
შალვა მახარაძე
2 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მამული სურმანიძე
2 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ზურაბ ქარცივაძე
2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ბონდო სურმანიძე
3 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
მაკა ცინარიძე
3 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ბეჟან გოგრაჭაძე
3 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გენადი შიშმანიძე
3 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” რეზო დოლიძე
3 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
მამუკა შამილიშვილი
4 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ვიტალი შავიშვილი
4 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” გიორგი მიქელაძე
4 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
უჩა ცეცხლაძე
4 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ვაჟა მენაღარიშვილი
4 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
მანუჩარ ნიჟარაძე
5 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ზაზა მესხიძე
5 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ანზორ მემარნე
5 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ლანდა მსხალაძე
5 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ავთანდილ ზოიძე
6 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
თამთა დიასამიძე
6 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ჯემალ ბარამიძე
6 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ლევან მახარაძე
6 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ვაჟა ქათამაძე
6 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გენადი თამაზაშვილი
7 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
პაატა გოგმაჩაძე
7 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მანუჩარ გოხიძე
7 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” თენგიზ გიორგაძე
7 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
რომან მოწყობილი
8 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ნონა ტაკიძე
8 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ჯონი მადოიშვილი
8 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ლადო ჯაბნიძე
8 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ზურაბ ჯინჭარაძე
8 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
მალხაზ რომანაძე
9 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ამირან ათაბაძე
9 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ზვიადი მგელაძე
9 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გელა მახარაძე
9 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” რამაზ ბაუჟაძე
9 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ქეთინო ქათამაძე
10 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ამირან მახარაძე
10 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” დათუნა ხარაზი
10 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ჯაბა შაინიძე
10 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ამირან მესხიძე
10 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ავთანდილ ვერულიძე
11 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
თემურ ოქროპირიძე
11 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ჯამბულ სეფერთელაძე
11 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ლევან ცხომელიძე
11 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” დავით უსტალიშვილი
11 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ავთანდილ ანანიძე
12 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ლევან ცეცხლაძე
12 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” ხვიჩა გამარჯობაძე
12 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
თამაზ მჟავანაძე
12 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ხვიჩა მენაღარიშვილი
12 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
თედო ტაკიძე
13 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ლალი ხალვაში
13 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
თენგიზ ბარამიძე
13 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ლია ბერიძე
13 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ედნარ თურმანიძე
14 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
რუსლან გუნთაიშვილი
14 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” მალხაზ ბერიძე
14 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გიორგი ბერაძე
14 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” თენგიზ ბერაძე
14 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ვიტალი ქარცივაძე
15 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გოჩა ქათამაძე
15 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
თენგიზ მეგრელიძე
15 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” მაყვალა ჯაფარიძე
15 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
სოსო ჯაფარიძე
16 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ლაურა შამილიშვილი
16 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ჯუმბერ კობალაძე
16 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” გია ყურშუბაძე
16 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
გურამ აბაშიძე
17 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ნუგზარ ქედელიძე
17 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” დავით ბერიძე
17 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ბონდო თედორაძე
17 6. „რესპუბლიკური პარტია” ლევან ხინიკაძე
17 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ზაზა ჩიკვაიძე
17 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ვაჟა შავიშვილი
18 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ჯემალ გოლიაძე
18 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გია გეგიძე
18 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” დავით კილაძე
18 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
თემურ მოწყობილი
19 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ირაკლი ქავჯარაძე
19 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
მალხაზ დიასამიძე
19 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ჯეირან ფალავანდიშვილი
19 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ნანული ვასაძე
20 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ელიზბარ ვერულიძე
20 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” თენგიზ მჟავანაძე
20 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
გია ხალვაში
20 6. „რესპუბლიკური პარტია” ლევან მოწყობილი
20 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ლერი ზოიძე
20 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
არჩილ დუმბაძე
ბეჭდვა