ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო
832272
55.42%
საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
256547
17.08%
ქედა - მაჟორიტარები
ოლქი/              ქვეოლქი წარმდგენი სახელი გვარი
1 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ჯუმბერ შარაძე
1 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო” რეზო ნაკაშიძე
1 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ბადრი დიასამიძე
1 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” მინდია აბაშიძე
1 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
კარლო თურმანიძე
1 42.საინიციატივო ჯგუფი - . ასლან ჯორთმენაძე,გიორგი შაქარაძე,ედნარ ძნელაძე,ნუკრი შაქარაძე,ზვიად ბეჟანიძე ასლან შაქარაძე
2 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
გია ჩხუბაძე
2 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ბადრი ბალაძე
2 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” თენგიზ ბალაძე
2 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ოთარ ხარაძე
3 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ნუგზარ ბერიძე
3 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ზაურ ჯაბნიძე
3 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ჯემალ შერვაშიძე
3 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ამირან დევაძე
4 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ისმაილ დოლიძე
4 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
რემზი ბეჟანიძე
4 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” მანუჩარ კახიძე
4 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ზურაბ თავდგირიძე
4 42.საინიციატივო ჯგუფი - . ფრიდონ კოჩაძე,რაულ ვარშანიძე,თინათინ ესებიძე,მაია მალაყმაძე,ბეგლარ ღოღობერიძე ნანული ყურშუბაძე
4 42.საინიციატივო ჯგუფი - . ლანა ღოღობერიძე,თამაზ ნიგალიძე,მინდია შოთაძე,ნუგზარ მალაყმაძე,ზურაბ დავითაძე მანუჩარ დავითაძე
5 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ბადრი ხალვაში
5 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ჯემალ შარაძე
5 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ავთანდილ დიასამიძე
5 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
შუქრი თურმანიძე
5 42.საინიციატივო ჯგუფი - . ბეგლარ წითელაძე,მერაბ ხალვაში,ავთანდილ შარაძე,მაკა წითელაძე,ეკატერინე წითელაძე თეიმურაზ კონცელიძე
6 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
რაულ ბოლქვაძე
6 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ნოდარ ჩხიკვაძე
6 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” გურამ შერვაშიძე
6 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
უშანგი დუმბაძე
7 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
სულხან მახარაძე
7 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ნუგზარ გოგუაძე
7 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” ახმედ თებიძე
7 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ბადრი შავლიძე
8 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
ზვიად მამუჭაძე
8 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ევგენი დუმბაძე
8 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” იური აბაშიძე
8 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
ოთარ ბოლქვაძე
9 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა -
ევროპული საქართველო”
იზოლდა ბარამიძე
9 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური
მოძრაობა”
ბაქარ ბარამიძე
9 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი” დავით ბერიძე
9 41. „ქართული ოცნება - დემოკრატიული
საქართველო”
სილოვან ბერიძე
FaceBook Twitter Digg MySpace Delicious Google ელფოსტაბეჭდვა
თვითმმართველობის არჩევნებამდე დარჩა 21.10.2017 08:00
მედიაცენტრი live
არქივი
«« აგვისტო 2019 »»
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
    1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31