ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო
832272
55.42%
საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
256547
17.08%
შუახევი - პარტიული სიები
რიგითი ნომერი სახელი გვარი პარტია
1 მირზა თურმანიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
2 შოთა ქამადაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
3 ემზარ ცეცხლაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
4 მაია ზოიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
5 ჯუმბერ დუმბაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
6 გელა მჟავანაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
7 ზურაბ დიასამიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
8 მაია ფუტკარაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
9 ბეგლარ ტარიელაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
10 მანანა მგელაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
11 მერაბ ბერიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
12 ბაგრატ მიქელაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
13 ირინა ხილაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
14 ზებურ კეჟერაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
15 ირინე ქამადაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
16 არჩილ გოგიტიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
17 ჯემალ დავითაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
18 ვახტანგ გოჩიტიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
19 მზია ბერიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
20 ავთანდილ დავითაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
1 რამინ ზოიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
2 დავით დავითაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
3 დავით ბეჟანიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
4 დალი ტაკიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
5 შაქრო ნაკაშიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
6 ეკა დავითაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
7 ასმათ აბაშიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
8 მზევინარ ბოლქვაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
9 თამილა ბოლქვაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
10 აკაკი ქამადაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
11 ტარიელ მახარაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
12 ჯეირან ზაქარაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
13 შორენა დუმბაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
14 თამრიკო ტაკიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
15 მამუკა ბერიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
16 მირზა მიქელაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
17 მაგული ჩიკვაიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
18 ტარიელ მიქელაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
19 მერაბ მამულაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
20 როლანდი მიქელაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
21 გიორგი მიქელაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
22 ჯემალ ყიფიანი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
23 ჟუჟუნა ქარცივაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
24 ციური შარაშიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
25 მამია კილაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
26 თემურ ბეჟანიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
27 მინდია ზოსიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
28 ზურაბ აბუსელიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
29 ამირან ტაკიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
30 თამარ ქათამაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
1 ნოდარ ზოიძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
2 ზაურ მიქელაძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
3 როლანდ დავითაძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
4 დავით კიწმარიშვილი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
5 თეონა მჟავანაძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
6 იოსებ მელიქაძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
7 გრიგოლ მსახურაძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
8 რუსლან ტაკიძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
9 სოფიკო ბერიძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
10 ელდარ ზოიძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
11 სულიკო ჭაღალიძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
12 ირაკლი ქათამაძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
13 ნაზიბროლა ჭაღალიძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
14 ედუარდ მელაძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
15 მარიკა აბაშიძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
16 ნარგიზ აბაშიძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
17 დავით ჩიკვაიძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
18 თინა მსახურაძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
19 ნათია შარაშიძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
20 რამაზ კონცელიძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
1 სოსლან ზოიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
2 ნუგზარი ამაღლობელი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
3 ირმა ფუტკარაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
4 რამინ მიქელაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
5 ლევან ქამადაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
6 ნადია შარვაშიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
7 ავთანდილ მახარაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
8 ლეილა ტარიელაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
9 ამირან ხიმშიაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
10 ზურაბ შარაშიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
11 ზურაბ დიასამიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
12 ლალი მაკარაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
13 თამაზ აბუსელიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
14 გენად ფუტკარაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
15 მანანა ხიმშიაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
16 ზურაბ მაკარაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
17 ჯემალ ჯაყელი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
18 ციცინო მოსიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
19 გენად ბოლქვაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
20 გენად ბოლქვაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
1 დემურ მსახურაძე 6. „რესპუბლიკური პარტია”
2 გელა ზოიძე 6. „რესპუბლიკური პარტია”
3 ნოდარ ბერიძე 6. „რესპუბლიკური პარტია”
4 ნანული ქარცივაძე 6. „რესპუბლიკური პარტია”
5 გოჩა ბერიძე 6. „რესპუბლიკური პარტია”
6 არჩილ ზოიძე 6. „რესპუბლიკური პარტია”
7 ზეინაბ ტაკიძე 6. „რესპუბლიკური პარტია”
8 ამირან მსახურაძე 6. „რესპუბლიკური პარტია”
9 გიორგი ზოიძე 6. „რესპუბლიკური პარტია”
10 ირინე მსახურაძე 6. „რესპუბლიკური პარტია”
11 ლილი ტაკიძე 6. „რესპუბლიკური პარტია”
12 ინგა მსახურაძე 6. „რესპუბლიკური პარტია”
13 ნაზიბროლა მელაძე 6. „რესპუბლიკური პარტია”
14 ხვიჩა ბერიძე 6. „რესპუბლიკური პარტია”
15 შაქრო მსახურაძე 6. „რესპუბლიკური პარტია”
1 მიხეილ ტარიელაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
2 რევაზ ზოიძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
3 ნაზიკო თურმანიძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
4 იური ბერიძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
5 სერიოჟა აბაშიძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
6 გივი თავდგირიძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
7 ნანა კეკელიძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
8 ამირან დავითაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
10 დურსუნ ჯაყელი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
11 ირინე აბუსელიძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
12 რომან ხალაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
13 დიმიტრი მიქელაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
14 ნესტან ქათამაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
15 ბეგლარ ფუტკარაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
16 დავით დავითაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
17 ზაზა ქათამაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
18 ჯემალ მსახურაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
19 მაყვალა ლომინაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
20 დიმიტრი ჭაღალიძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
1 თემურ ზოიძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
2 ევგენი ზოიძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
3 თეონა პაქსაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
4 სევიე ზოიძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
5 გიორგი მიქელაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
6 ამირან დავითაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
7 მალხაზ დავითაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
8 დაჩი ზოიძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
9 ჟუჟუნა ფუტკარაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
10 შუშანა რიჟვაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
11 ლომანი ბერიძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
12 რამაზ დავითაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
13 ოთარ მიქელაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
14 ნუნუ ხიმშიაშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
15 შორენა დავითაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
16 რომან კეკელიძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
1 გელა ბოლქვაძე 17. „საქართველო”
2 შალვა ველიაძე 17. „საქართველო”
3 რამაზ მახარაძე 17. „საქართველო”
4 ლევან ფუტკარაძე 17. „საქართველო”
5 ჯიმშერ სურმანიძე 17. „საქართველო”
6 რევაზ მუკუტაძე 17. „საქართველო”
7 რამინ ფუტკარაძე 17. „საქართველო”
8 ჯონი მელიქიშვილი 17. „საქართველო”
9 რევაზ ამაღლობელი 17. „საქართველო”
10 სულხან გოგიტიძე 17. „საქართველო”
11 შალვა მიქელაძე 17. „საქართველო”
12 ზებურ ათაბაგი 17. „საქართველო”
13 ბადრი ბათაძე 17. „საქართველო”
14 ავთანდილ ბოლქვაძე 17. „საქართველო”
15 გოჩა შარვაშიძე 17. „საქართველო”
16 შუშანა ბოლქვაძე 17. „საქართველო”
17 დიანა ბოლქვაძე 17. „საქართველო”
18 მანანა ფუტკარაძე 17. „საქართველო”
19 მადონა ბერიძე 17. „საქართველო”
20 ბადრი მიქაბერიძე 17. „საქართველო”
1 მირიან აბაშიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
2 ფრიდონ ფუტკარაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
3 ნოდარ ქარცივაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
4 ედნარ კეჟერაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
5 თენგიზ ივანაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
6 გურამ ქათამაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
7 ვახტანგ ზოიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
8 გურამ ზოიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
9 ზაზა დავითაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
10 ფატი ჭაღალიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
11 ემზარ აბაშიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
12 შოთა ნაკაშიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
13 ვახტანგ ფუტკარაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
14 ჯუმბერ ქათამაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
15 ნათია დავითაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
16 გიორგი დავითაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
17 მურად ქათამაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
18 იმედა მუკუტაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
19 ამირან ბერიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
20 გენად მიქელაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
21 ჯემალ ივანაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
22 ემზარ ჯუმუშაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
23 სულიკო ბოლქვაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
24 ზურაბ ვაშაყმაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
FaceBook Twitter Digg MySpace Delicious Google ელფოსტაბეჭდვა
თვითმმართველობის არჩევნებამდე დარჩა 21.10.2017 08:00
მედიაცენტრი live
არქივი
«« აგვისტო 2019 »»
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
    1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31