ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო
832272
55.42%
საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
256547
17.08%
ქობულეთი - პარტიული სიები
რიგითი ნომერი სახელი გვარი პარტია
1 პაატა ცინარიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
2 ნუგზარ ქედელიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
3 რევაზ ჯალაღანია 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
4 თამილა ჩავლეიშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
5 ლალი ხალვაში 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
6 ელიზბარ ვერულიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
7 ამირან მახარაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
8 ნაზიბროლა ალიმოვა 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
9 რუსლან გუნთაიშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
10 პაატა გოგმაჩაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
11 ლაურა შამილიშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
12 ირაკლი ქავჯარაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
13 გოჩა ქათამაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
14 თამთა დიასამიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
15 შალვა მახარაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
16 ვიტალი შავიშვილი 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
17 თემურ ოქროპირიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
18 ლევან ცეცხლაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
19 მაკა ცინარიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
20 ზაზა მესხიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
21 ჯემალ გოლიაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
22 ამირან ათაბაძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
23 ნონა ტაკიძე 2. საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე, უგულავა-ევროპული საქართველო”
1 ხვიჩა გამარჯობაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
2 ირმა ოქროპირიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
3 ჯონი მადოიშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
4 სულიკო რომანაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
5 ბეჟან გოგრაჭაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
6 იმედა თხილაიშვილი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
7 ზურაბ გუგუნავა 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
8 ნინო ბაუჟაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
9 თეონა მუკუტაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
10 ლილი დადიანი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
11 ასმათ ოქროპირიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
12 დათუნა ხარაზი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
13 გიზო გოგიტიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
14 ჯამბულ სეფერთელაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
15 თენგიზ მჟავანაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
16 ზვიადი მგელაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
17 ეთერ აბაშიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
18 თინა გამარჯობაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
19 ლამარა სელვიდი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
20 მალხაზ ბერიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
21 დავით ბერიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
22 ჯემალ ბარამიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
23 გიორგი მიქელაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
24 ამირან ოქროპირიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
25 ნუგზარ მემარნე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
26 ზანდა ხინიკაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
27 ირმა ჯინჭარაძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
28 მარინე ვერულიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
29 ნანა ოქროპირიძე 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
30 რევაზ ხაბაზი 3. საარჩევნო ბლოკი  „დიმიტრი ლორთქიფანიძე, კახა კუკავა- დემოკრატიული მოძრაობა-თავისუფალი საქართველო”
1 კობა დოლიძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
2 გულთამზე ბარამიძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
3 რუსუდან ურუშაძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
4 ვაჟა გამარჯობაძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
5 ბესიკ გამარჯობაძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
6 გერმანე გოგატაძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
7 ბაია როყვა 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
8 რუსლან ხალვაში 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
9 ზაზა ბაუჟაძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
10 ლალი კუთარაშვილი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
11 გიორგი ჯაფარიძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
12 გელა ქათამაძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
13 მინდია ბარამიძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
14 მერაბ გამარჯობაძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
15 თეონა წურწუმია 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
16 ნუნუშ ჯაფარიძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
17 ციალა რომანაძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
18 გოჩა ხარაზი 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
19 რომან გამარჯობაძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
20 მალხაზ ოქროპირიძე 4. „გაერთიანებული დემოკრატიული მოძრაობა”
1 ბონდო თედორაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
2 ლელა ვერულიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
3 მამული სურმანიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
4 მერაბ ცინცაბაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
5 ჯანსუღ ჯინჭარაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
6 მალხაზ დიასამიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
7 სოლომონ ბაჯელიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
8 ოლეგ ბროლაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
9 მადლენა ცეცხლაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
10 ია საგინაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
11 მამუკა კომახიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
12 მზია ზოიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
13 თენგიზ მეგრელიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
14 თენგიზ ბარამიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
15 მანუჩარ გოხიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
16 გია გეგიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
17 ლევან ცხომელიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
18 მაია მგელაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
19 მარგარიტა კიღურაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
20 მამუკა ჯაბნიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
21 ჯუმბერ კობალაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
22 ლევან მახარაძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
23 ლადო ჯაბნიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
24 ანზორ მემარნე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
25 ლია ვერულიძე 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
26 მირანდა ველიჯანაშვილი 5. საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
1 ლევან ხინიკაძე 6. „რესპუბლიკური პარტია”
2 ლევან მოწყობილი 6. „რესპუბლიკური პარტია”
3 გიორგი ხინიკაძე 6. „რესპუბლიკური პარტია”
4 მირზა ხინიკაძე 6. „რესპუბლიკური პარტია”
5 ნინო ევგენიძე 6. „რესპუბლიკური პარტია”
6 ნუგზარ კაიკაციშვილი 6. „რესპუბლიკური პარტია”
7 თენგიზ კაიკაციშვილი 6. „რესპუბლიკური პარტია”
8 მარიამი ლეკიაშვილი 6. „რესპუბლიკური პარტია”
9 მარინა ხალვაში 6. „რესპუბლიკური პარტია”
10 რამაზ ჭყონია 6. „რესპუბლიკური პარტია”
11 ია ჭყონია 6. „რესპუბლიკური პარტია”
12 გელა გოგიტიძე 6. „რესპუბლიკური პარტია”
13 გვანცა გოგიტიძე 6. „რესპუბლიკური პარტია”
14 ზურაბი ლეკიაშვილი 6. „რესპუბლიკური პარტია”
15 ნანა ნეკრასოვა 6. „რესპუბლიკური პარტია”
16 ზანი დიდიძე 6. „რესპუბლიკური პარტია”
17 მანანა ნეკრასოვა 6. „რესპუბლიკური პარტია”
19 ეთერ აფხაზავა 6. „რესპუბლიკური პარტია”
20 მზია ჯინჭარაძე 6. „რესპუბლიკური პარტია”
1 ვალერი მოწყობილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
2 გია მჟავანაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
3 ირაკლი კონცელიძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
4 მერაბ ნემსაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
5 ავთანდილ ბაუჟაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
6 ლამარა ქათამაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
7 ჯეირან ფალავანდიშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
8 ანა ჟორჟოლიანი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
9 ლია ბერიძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
10 რეზო დოლიძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
11 ნადეჟდა ცივაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
12 ლერი ზოიძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
13 ანგული ჯინჭარაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
14 გია ყურშუბაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
15 კახა თხილაიშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
16 სოფიო სარქისიანი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
17 ზურაბ ჯინჭარაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
18 ვაჟა ქათამაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
19 ამირან ლაზიშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
20 ამირან მესხიძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
21 მაყვალა ჯაფარიძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
22 ხვიჩა მენაღარიშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
23 ვაჟა მენაღარიშვილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
24 თენგიზ გიორგაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
25 ინგა მიქელაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
26 რამაზ ბაუჟაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
27 ლეილა მარკოიძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
28 თენგიზ ბერაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
29 გუგული მოწყობილი 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
30 ზურაბ ქარცივაძე 8. „დავით თარხან-მოურავი, ირმა ინაშვილი - საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი”
1 ტარიელ დუმბაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
2 დავით დუმბაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
3 ლაურა ფუტკარაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
4 ომარ შაინიძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
5 რევაზ ცეცხლაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
6 ეთერ მჟავანაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
7 ლია კარანაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
8 ლიდა გოდაგოვა 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
9 ეთერ ბაჯელიძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
10 ნათელა დუმბაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
11 თამილა ჯინჭარაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
12 თამაზ დანელია 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
13 ენვერ თხილაიშვილი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
14 ჟუჟუნა ჭაღალიძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
15 ნოდარ ოქროპირიძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
16 ფატი ოქროპირიძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
17 გიორგი პეტროსოვი 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
18 ირინა პეტროსოვა 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
19 ნაზი სეფერთელაძე 10. „შალვა ნათელაშვილი - საქართველოს ლეიბორისტული პარტია”
1 ლაშა თამაზაშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
2 დათო იმნაძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
3 ლევან თამაზაშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
4 ლევანი აბრამიშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
5 გიორგი გოქაძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
6 იოსები გამდლიშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
7 ირაკლი მოწყობილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
8 გიგა ნოღაიდელი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
9 მაყვალა ბუცხრიკიძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
10 თემურ ხალვაში 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
11 ნელი ჯინჭარაძე 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
12 ნანული ეცადეიშვილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
13 ჯემალ ხალვაში 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
14 მარინე გუჯეჯიანი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
15 დუსიკო ხალვაში 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
16 ლელა მოწყობილი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
17 ელიაზ მამედოვი 31. „თავისუფლება-ზვიად გამსახურდიას გზა”
1 გელა გოგიტიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
2 ნათია თხილაიშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
3 ლია შაქარიშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
4 იოსებ ჟღენტი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
5 გიორგი გოგიტიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
6 სულხან გორჯელაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
7 მამია ჟორდანია 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
8 ნარგიზ რომანაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
9 ნაილე ლაზიშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
10 გურამ თამაზაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
11 არჩილ ცენტერაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
12 მალხაზ ლამპარაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
13 ჯუმბერ ყურშუბაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
14 მანუჩარ ანანიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
15 ამირან ხინიკაძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
16 ია ხალვაში 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
17 ირაკლი კვირკველია 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
18 გენადი თამაზაშვილი 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
19 ედნარ თურმანიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
20 ავთანდილ ვერულიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
21 მზია ზოიძე 41. „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”
FaceBook Twitter Digg MySpace Delicious Google ელფოსტაბეჭდვა
თვითმმართველობის არჩევნებამდე დარჩა 21.10.2017 08:00
მედიაცენტრი live
არქივი
«« აგვისტო 2019 »»
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
    1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31