ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო
832272
55.42%
საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
256547
17.08%
38. საარჩევნო ბლოკი „სახალხო-ხალხის ერთსულოვნება” - საარჩევნო სია
04 ოქტომბერი, 2017 წ.

დასახელება რიგითი ნომერი სახელი გვარი
საგარეჯო 1 გიორგი ძაბილაშვილი
საგარეჯო 2 კობა ლაფერიშვილი
საგარეჯო 3 ნანა გარსიაშვილი
საგარეჯო 4 გაბრიელი ილაური
საგარეჯო 5 კობა ივანელაშვილი
საგარეჯო 6 ნუგზარი დარბაისელი
საგარეჯო 7 იოსები ილაური
საგარეჯო 8 ნოდარ ესაიაშვილი
საგარეჯო 9 გიორგი ნარიმანიშვილი
საგარეჯო 10 ვალოდია ქვლივიძე
საგარეჯო 11 ზურაბი გრატიაშვილი
საგარეჯო 12 ალექსანდრე კუჭუაშვილი
საგარეჯო 13 გიორგი დარბაისელი
საგარეჯო 14 ნინო როსტომაშვილი
საგარეჯო 15 გივი ძაბილაშვილი
საგარეჯო 16 ზურაბი კევლიშვილი
ყვარელი 1 ნაზი დაუდიშვილი
ყვარელი 2 გიორგი ნასყიდაშვილი
ყვარელი 3 მზია იოსელიანი
ყვარელი 4 თეიმურაზ გაბუნია
ყვარელი 5 ინგა დიასამიძე
ყვარელი 6 ვაჟა ნასყიდაშვილი
ყვარელი 7 ია ბაქრაძე
ყვარელი 8 შალვა ნადირაძე
ყვარელი 9 გია რაზმაძე
ყვარელი 10 ნინელი ნასყიდაშვილი
ყვარელი 11 გიორგი მგელაძე
ყვარელი 12 ლამარა დიასამიძე
ყვარელი 13 ზაზა დავითიანი
ყვარელი 14 მაია ბაქრაძე
ყვარელი 15 ზაზა მუმლაძე
ყვარელი 16 თეიმურაზ ჭიღლაძე
რუსთავი 1 ანნა კეკენაძე
რუსთავი 2 ბიკტორი დარჩია
რუსთავი 3 ზურაბ მესხიძე
რუსთავი 4 ერეკლე დოლიძე
რუსთავი 5 მამუკა დეკანოსიძე
რუსთავი 6 ვახტანგ ზარქუა
რუსთავი 7 მზია ნარიმანიძე
რუსთავი 8 ზაზა ჯუსტიშვილი
რუსთავი 9 შალვა ნათაძე
რუსთავი 10 ნუგზარი გოგოლაძე
რუსთავი 11 მუხრან ტაბატაძე
რუსთავი 12 ლია ბალაძე
რუსთავი 13 კობა საბანაძე
რუსთავი 14 ლევანი ნოზაძე
რუსთავი 15 ლილი ბურდიაშვილი
გორი 1 ილია მეტრეველი
გორი 2 ბესიკ კაიშაური
გორი 3 სოფიო გუდაძე
გორი 4 ნაზო კურტანიძე
გორი 5 ნანა ხიზანიშვილი
გორი 6 ავთანდილ ნაფიშვილი
გორი 7 ილია მახათაძე
გორი 8 გოჩა დათაშვილი
გორი 9 ზაზა მელთაური
გორი 10 ბეგლარ კოლოტაშვილი
გორი 11 ილია კოშორიძე
გორი 12 თეიმურაზ ირემაძე
გორი 13 შოთა დუტკინი
გორი 14 ნიკა ელიაური
გორი 15 გიორგი ზერეკიძე
გორი 16 ზაზა გალუსტაშვილი
ქუთაისი 1 ჰამლეტ კობახიძე
ქუთაისი 2 შორენა ჩოგოვაძე-ქურასბედიანი
ქუთაისი 3 თინათინ თოქმაჯიშვილი
ქუთაისი 4 ნიკოლოზ ქარქაშაძე
ქუთაისი 5 სერგო მურღულია
ქუთაისი 6 ზელიმხან რობაქიძე
ქუთაისი 7 ცინარა რობაქიძე
ქუთაისი 8 ია მურღულია
ქუთაისი 9 დავითი თურქაძე
ქუთაისი 10 დარეჯან ქარქაშაძე
ქუთაისი 11 თეიმურაზ მურღულია
ქუთაისი 12 კონსტანტინე ჩხეიძე
ქუთაისი 13 ზურაბ კოხოძე
ქუთაისი 14 იოსებ თოქმაჯიშვილი
ქუთაისი 15 ავთანდილ ასათიანი
ჩოხატაური 1 ნინო რამიშვილი
ჩოხატაური 2 მამუკა გიორგაძე
ჩოხატაური 3 ზვიადი კეკელიძე
ჩოხატაური 4 ენვერი ირემაძე
ჩოხატაური 5 საბა კალანდაძე
ჩოხატაური 6 ნინო კალანდაძე
ჩოხატაური 7 დავით ლომთათიძე
ჩოხატაური 8 ირაკლი ჩხიკვაძე
ჩოხატაური 9 თამარ გიორგაძე
ჩოხატაური 10 ვლადიმერ ბერაია
ჩოხატაური 11 ალბერტი სხვიტარიძე
ჩოხატაური 12 ბროლისა მუშკუდიანი
ჩოხატაური 13 მაია მხატვრიშვილი
ჩოხატაური 14 მაია მუშკუდიანი
ჩოხატაური 15 იოსებ ჩიხლაძე
ჩოხატაური 16 ზეინაბ ბერაია
ჩოხატაური 17 რუბენ ყირიმელი
ბათუმი 1 ნათია ბუაძე
ბათუმი 2 იზა ანდღულაძე
ბათუმი 3 ნიკა ბუაძე
ბათუმი 4 ნინო ლეკიაშვილი
ბათუმი 5 ვაჟა ზაქარიაძე
ბათუმი 6 ნანა კონცელიძე
ბათუმი 7 მეგი ზაქარიაძე
ბათუმი 8 ზინაიდა სიხარულიძე
ბათუმი 9 გურამ დოლიძე
ბათუმი 10 სალომე აბაშიძე
ბათუმი 11 ქრისტინე ზოიძე
ბათუმი 12 ნონა ჯალაღანია
ბათუმი 13 რუსუდან აბაშიძე
ბათუმი 14 გიორგი კვარაცხელია
ბათუმი 15 ირაკლი უშვერიძე
FaceBook Twitter Digg MySpace Delicious Google ელფოსტაბეჭდვა
თვითმმართველობის არჩევნებამდე დარჩა 21.10.2017 08:00
მედიაცენტრი live
არქივი
«« ნოემბერი 2019 »»
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30