ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო
832272
55.42%
საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
256547
17.08%
27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო” - საარჩევნო სია
27. საარჩევნო ბლოკი „გიორგი ვაშაძე - ერთობა ახალი საქართველო” - საარჩევნო სია
04 ოქტომბერი, 2017 წ.
დასახელება რიგითი ნომერი სახელი გვარი
თელავი 1 თამარი ლამაზოშვილი
თელავი 2 ოთარ ფეიქრიშვილი
თელავი 3 ნათელა ლამაზოშვილი
თელავი 4 ელენე ტაბლიაშვილი
თელავი 5 ალექსანდრე მეტრეველი
თელავი 6 მაია დევიძე
თელავი 7 მარადი ჭილაშვილი
თელავი 8 ციალა ლამაზოშვილი
თელავი 9 ლევან დევიძე
თელავი 10 დარო დევიძე
თელავი 11 მაია აბესაძე
თელავი 12 ილო ბაბუხაძე
თელავი 13 ლაშა მეტრეველი
თელავი 14 ია მებაღიშვილი
თელავი 15 ლილი ბაბუხაძე
თელავი 16 ამური მეტრეველი
თელავი 17 ზიზი მეტრეველი
თელავი 18 რობერტი დოლმაზაშვილი
თელავი 19 ლევან ბლუიშვილი
თელავი 20 იოსები ბლუიშვილი
თელავი 21 ანეტა ბლუიშვილი
რუსთავი 1 გოჩა ომაიძე
რუსთავი 2 ლია მოსიძე
რუსთავი 3 ვალერიან პატიაშვილი
რუსთავი 4 ვაჟა ბახტურიძე
რუსთავი 5 თამაზ თაბორიძე
რუსთავი 6 ჯემალი ჯანელიძე
რუსთავი 7 გიორგი ფართლაძე
რუსთავი 8 მანანა ცოცხალაშვილი
რუსთავი 9 გიორგი ცანავა
რუსთავი 10 ემზარ ომიაძე
რუსთავი 11 კობა საყვარელიძე
რუსთავი 12 ომარ მიქაძე
რუსთავი 13 ნატო თედორაძე
რუსთავი 14 ნათია ქელდიშვილი
რუსთავი 15 ზაალი ნამგალაძე
რუსთავი 16 აკაკი ძამაშვილი
რუსთავი 17 თამარ ორჯონიკიძე-შოშიაშვილი
რუსთავი 18 მიტო კაშია
რუსთავი 19 ნოდარ კეკელიძე
რუსთავი 20 ლილია ბახტურიძე
რუსთავი 21 ნუგზარ კახიძე
რუსთავი 22 ნინო სურმავა
რუსთავი 23 კონსტანტინე ჩიხლაძე
რუსთავი 24 ლიანა თაბორიძე
რუსთავი 25 გიორგი ჯანელიძე
რუსთავი 26 ზაურ ზარიძე
რუსთავი 27 გულნარა ბერძენიშვილი
რუსთავი 28 ვენერა ომაიძე
მარნეული 1 იმდატ შარიფოვი
მარნეული 2 ხაიალ ოჯახვერდიევი
მარნეული 3 გიულმამედ სადიგოვი
მარნეული 4 ამირ ბადალოვი
მარნეული 5 ფუად კახრამანოვი
მარნეული 6 აკბარ იუსუბოვი
მარნეული 7 გუნაი ეთირმიშლი
მარნეული 8 არიფ მამედოვი
მარნეული 9 ზულფია მამედოვა
მარნეული 10 არზუ მუსტაფაევი
მარნეული 11 აფგან ახმედოვი
მარნეული 12 მურადხან იბრაგიმოვი
მარნეული 13 აბას ჰუსეინოვი
მარნეული 14 მუბარიზ მამედოვი
მარნეული 15 გიულმამედ კასუმოვი
მარნეული 16 სადიხ ბაბაევი
მარნეული 17 სირაჯ იუსუბოვი
მარნეული 18 გურბან ბაბაევი
მარნეული 19 ასკერ ახმედოვი
მარნეული 20 ანარ ალიევი
მარნეული 21 ახმედ ახმედოვი
მარნეული 22 ზულფუგარ ბადალოვი
მარნეული 23 მეიდან ჰუსეინოვი
მარნეული 24 შახინ ახმედოვი
მარნეული 25 რუსლან იუსუბოვი
წალკა 1 ჯონი ღორჯომელაძე
წალკა 2 ვაან არუტიუნიან
წალკა 3 ზურაბ იაკობაძე
წალკა 4 შუშანიკ ადამიან
წალკა 5 თეონა შაინიძე
წალკა 6 ალექსანდრე შავაძე
წალკა 7 როინ შავაძე
წალკა 8 ხვიჩა საგინაძე
წალკა 9 ციური შაინიძე
წალკა 10 სვეტლანა არუტიუნიან
წალკა 11 შალვა შავაძე
წალკა 12 ამირან არუტიუნიან
წალკა 13 ცისნამი ძირკვაძე
წალკა 14 ბეგლარ ცეცხლაძე
წალკა 15 ნანული შავაძე
წალკა 16 ლამზირა შაინიძე
წალკა 17 თამარ შავაძე
წალკა 18 ველიჩკა ნალბანდიან
წალკა 19 ემზარ ღორჯომელაძე
წალკა 20 მზიური ღორჯომელაძე
წალკა 21 ქეთინო შავაძე
წალკა 22 ბეჟანი პაქსაძე
წალკა 23 ბექა პაქსაძე
წალკა 24 ოგანეს ტოროსიან
წალკა 25 უჩა საგინაძე
წალკა 26 უშანგი მიქელაძე
ხაშური 1 დიანა დანელიძე
ხაშური 2 ლიანა ქურდაძე
ხაშური 3 ეკატერინე ხვედელიანი
ხაშური 4 მარიამ დვალაშვილი
ხაშური 5 ანა ძიძიგური
ხაშური 6 ლერი ქიტიაშვილი
ხაშური 7 ლია ნოზაძე
ხაშური 8 თეა მინჯია
ხაშური 9 სოფიკო ლომიძე
ხაშური 10 ჟუჟუნა ქურდაძე
ხაშური 11 მაია ცარციძე
ხაშური 12 ნანა ლომსაძე
ხაშური 13 ოლეგ ახალკაცი
ხაშური 14 ნანა გელაშვილი
ხაშური 15 ნინო კაპანაძე
ხაშური 16 სოფიო ხაჩიძე
ხაშური 17 ლალი ახალკაცი
ხაშური 18 მანანა ხვედელიანი
ხაშური 19 აკაკი ელისაშვილი
ნინოწმინდა 1 ვარუჟან კუიუმჩიან
ნინოწმინდა 2 გენადი აგაიან
ნინოწმინდა 3 ლერნიკ ჩარბუდაღიან
ნინოწმინდა 4 მარგარიტა კუიუმჩიან
ნინოწმინდა 5 გოარიკ კუიუმჩიან
ნინოწმინდა 6 აიდა ქურქჩიან
ნინოწმინდა 7 მისაკ არაქელიან
ნინოწმინდა 8 ოგანეს არაკელიან
ნინოწმინდა 9 გაბრიელ ზოროღლიან
ნინოწმინდა 10 გურგენ მადოიან
ნინოწმინდა 11 როზა ჰაირაპეტიან
ნინოწმინდა 12 გეღეციკ მკრტჩიან
ნინოწმინდა 13 ანაიტ ზოროღლიან
ნინოწმინდა 14 ჰაიასტან ფნჯოიან
ნინოწმინდა 15 ჰამაიაკ არაქელიან
ნინოწმინდა 16 სანასარ ფნჯოიან
ნინოწმინდა 17 თოროს ქურქჩიან
ნინოწმინდა 18 ემველია ოვსეპიან
ნინოწმინდა 19 სათენიკ ქურქჩიან
ნინოწმინდა 20 ანი მკრტჩიან
სამტრედია 1 მამუკა ნიკოლეიშვილი
სამტრედია 2 ნათია ხურცილავა
სამტრედია 3 ვახტანგ ვაშალომიძე
სამტრედია 4 იონა დოლიძე
სამტრედია 5 მამუკა მჭედლიშვილი
სამტრედია 6 დათო ადეიშვილი
სამტრედია 7 იროდი ჩიქობავა
სამტრედია 8 ლევან ჯოგლიძე
სამტრედია 9 მარიკა გოჩიაშვილი
სამტრედია 10 გოგოლა ბანძავა
სამტრედია 11 თამაზ ხაჟალია
სამტრედია 12 ვეფხვია გუჯაბიძე
სამტრედია 13 ელენა სტურუა
სამტრედია 14 სალომე კუტალაძე
სამტრედია 15 ნათია ყულიჯანიშვილი
სამტრედია 16 თემირი ფოფხაძე
სამტრედია 17 ალექსანდრე ქაროსანიძე
ჭიათურა 1 ნიკო ცუცქირიძე
ჭიათურა 2 ემზარი შეყილაძე
ჭიათურა 3 მამუკა მეგრელიშვილი
ჭიათურა 4 ნუგზარ ყაველაშვილი
ჭიათურა 5 მეგი გიორგაძე
ჭიათურა 6 სოფიო ფხალაძე
ჭიათურა 7 სოფიკო ლომიძე
ჭიათურა 8 თემური მუმლაძე
ჭიათურა 9 კონსტანტინე ფხალაძე
ჭიათურა 10 აკაკი ტყემალაძე
ჭიათურა 12 შორენა ცუცქირიძე
ჭიათურა 14 ირაკლი ცუცქირიძე
ჭიათურა 15 ანდრო შუკაკიძე
ჭიათურა 16 პლატონი შეყილაძე
ჭიათურა 17 დავით ბიწაძე
ჭიათურა 18 ქრისტინე სამხარაძე
ჭიათურა 19 გულბაათ ტყემალაძე
ჭიათურა 20 დავით ბახტურიძე
ჭიათურა 21 მანანა პაპიძე
ტყიბული 1 დავითი კაკაურიძე
ტყიბული 2 ბადრი გუმბერიძე
ტყიბული 3 თეონა სინაურიძე
ტყიბული 4 რომანი კაკაურიძე
ტყიბული 5 დავითი გუმბერიძე
ტყიბული 6 გოგიტა ჭყოიძე
ტყიბული 7 ლევანი რატიანი
ტყიბული 8 დავითი ბრეგაძე
ტყიბული 9 თორნიკე ზივზივაძე
ტყიბული 10 ჟანა ხურციძე
ტყიბული 11 მარინა გუმბერიძე
ტყიბული 12 რევაზი გუმბერიძე
ტყიბული 13 ეთერი ბრეგაძე
ტყიბული 14 მაია წერეთელი
ტყიბული 15 ნათელა ფიფია
ტყიბული 16 ლელა აბულაძე
ტყიბული 17 ნატალია ბაღიშვილი-გაჩეჩილაძე
ტყიბული 18 ვარლამი გაჩეჩილაძე
ტყიბული 19 ნონა ტყეშელაშვილი
ტყიბული 20 ქრისტინე ზივზივაძე
ქუთაისი 1 ზვიადი ბაღდავაძე
ქუთაისი 2 ზაალი ხონელიძე
ქუთაისი 3 რიტა აბდუშელიშვილი
ქუთაისი 4 გიორგი მარდალეიშვილი
ქუთაისი 5 ხატია ბაღიშვილი
ქუთაისი 6 გოგი დაუშვილი
ქუთაისი 7 თენგიზი ცხადაძე
ქუთაისი 8 ირაკლი სინატაშვილი
ქუთაისი 9 ანა გაბუნია
ქუთაისი 10 გიორგი მაჩიტიძე
ქუთაისი 11 შალვა ჩაფიძე
ქუთაისი 12 მარიამი ხვიჩია
ქუთაისი 13 გალაქტიონ სვანიძე
ქუთაისი 14 თეა მარდალეიშვილი
ქუთაისი 15 მარინა მესხი
ქუთაისი 16 აკაკი გაბუნია
ქუთაისი 17 მარიამი ბაღდავაძე
ქუთაისი 18 არჩილი სულაძე
ქუთაისი 19 მამუკა ხურციძე
ლანჩხუთი 1 ელგუჯა ჩხაიძე
ლანჩხუთი 2 შოთა სიხარულიძე
ლანჩხუთი 3 ჟენია ხაინდრავა
ლანჩხუთი 5 ზიტა ჩხაიძე
ლანჩხუთი 6 რობიზონ ჩხაიძე
ლანჩხუთი 7 გიორგი პატარაია
ლანჩხუთი 8 რუსუდან გოგიძე
ლანჩხუთი 9 კახა სულაბერიძე
ლანჩხუთი 10 მარინა მალაზონია
ლანჩხუთი 11 მალხაზ კლდიაშვილი
ლანჩხუთი 12 ვახტანგ კუნჭულია
ლანჩხუთი 13 გია კაცაძე
ლანჩხუთი 14 თამარ გუჯაბიძე
ლანჩხუთი 15 ზურაბ მგელაძე
ლანჩხუთი 16 ბადრი სანიკიძე
აბაშა 1 კობა გრიგოლია
აბაშა 2 ფარნავაზი გრიგოლია
აბაშა 3 მაია წირღვავა
აბაშა 4 ბიქტორი კუცია
აბაშა 5 ლაშა სტურუა
აბაშა 6 ლიანა ირემაძე
აბაშა 7 მაგული სანიკიძე
აბაშა 8 დათო სტურუა
აბაშა 9 დარეჯან ირემაძე
აბაშა 10 დავით თოფურია
აბაშა 11 გულნაზი ჭანტურია
აბაშა 12 ლიანა ჯიბლაძე
აბაშა 13 ლამზირა თავაძე
აბაშა 14 ფატმანი კუცია
აბაშა 15 სუსანა ცომაია
აბაშა 16 დარეჯანი მეტრეველი
აბაშა 17 ალექსანდრე დუნდუა
ბათუმი 1 რობერტ ფუტკარაძე
ბათუმი 2 ლაურა შარაშიძე
ბათუმი 3 ნატო ქოქაშვილი
ბათუმი 4 ნათია დედოფალიძე
ბათუმი 5 ჯუნა გუჩმანიძე
ბათუმი 6 მამუკა კურცხალიძე
ბათუმი 7 მარინა ფუტკარაძე
ბათუმი 8 ეკატერინე ვადაჭკორია
ბათუმი 9 თეონა დოლიძე
ბათუმი 10 ნაირა ზოიძე
ბათუმი 11 ხატია ბასილაძე
ბათუმი 12 ნაზიმ იაკობაძე
ბათუმი 13 სალომე ხიტირი
ბათუმი 14 ქეთო დედოფალიძე
ბათუმი 15 ლია ქოქოლაძე
ბათუმი 16 ცისანა ქათამაძე
ბათუმი 17 ჯემალ დედოფალიძე
FaceBook Twitter Digg MySpace Delicious Google ელფოსტაბეჭდვა
თვითმმართველობის არჩევნებამდე დარჩა 21.10.2017 08:00
მედიაცენტრი live
არქივი
«« ნოემბერი 2019 »»
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30