ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო
832272
55.42%
საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
256547
17.08%
პარტია "ქართული ოცნების" მერობის 64 კანდიდატიდან, მხოლოდ ცხრამეტია მოქმედი გამგებელი/მერი
პარტია "ქართული ოცნების" მერობის 64 კანდიდატიდან, მხოლოდ ცხრამეტია მოქმედი გამგებელი/მერი
11 სექტემბერი, 2017 წ.
პარტია "ქართული ოცნების" მერობის 64 კანდიდატიდან, მხოლოდ ცხრამეტია მოქმედი გამგებელი/მერი - ოზურგეთი _ ბეგლარ სიორიძე;, ჩოხატაური _ ირაკლი კუჭავა; დედოფლისწყარო _ ნიკოლოზ ჯანიაშვილი; ბოლნისი _ დავითი შერაზადიშვილი; წალკა _ ილია საბაძე; თიანეთი _ ლელა ქიტესაშვილი; ქარელი _ ზაზა გულიაშვილი; ხაშური _ გიორგი გურასპაშვილი; ახალციხე _ ზაზა მელიქიძე; ადიგენი _ ზაქარია ენდელაძე; სამტრედია _ ველერიანე ფოცხვერია; ბაღდათი _ არჩილ გოგსაძე; ხარაგაული _ ნიკოლოზ თოფურიძე; მესტია _ კაპიტონ ჟორჟოლიანი; მარტვილი _ ალექსანდრე გრიგალავა; ხობი _ გოჩა ქაჯაია; ზუგდიდი _ ლაშა გოგია; წალენჯიხა _ ბესიკ ფარცვანია; ჩხოროწყუ _ დავით გოგუა;

ხოლო ერთი, გორი მერობის კანდიდატი კონსტანტინე თავზარაშვილი, გორის სათემო მუნიციპალიტეტის საკრებულოს თავმჯდომარეა.

სრულია სია ასეთია:

თბილისი - კახა კალაძე

გურია

ოზურგეთი _ ბეგლარ სიორიძე;
ლანჩხუთი _ ალექსანდრე სარიშვილი;
ჩოხატაური _ ირაკლი კუჭავა;

კახეთი

საგარეჯო _ გიორგი ერბოწონაშვილი;
გურჯაანი _ არჩილ ხანდამაშვილი;
სიღნაღი _ გიორგი გოგილაშვილი;
დედოფლისწყარო _ ნიკოლოზ ჯანიაშვილი;
ლაგოდეხი _ ჯონდო მდივნიშვილი;
ყვარელი _ როსტომ სესიაშვილი;
თელავი _ შოთა ნარეკლიშვილი;
ახმეტა _ იოსებ ქარუმაშვილი;

ქვემო ქართლი

რუსთავი _ ირაკლი ტაბაღუა;
გარდაბანი _ რამაზი ბუდაღაშვილი;
მარნეული _ ამირან გიორგაძე;
ბოლნისი _ დავითი შერაზადიშვილი;
დმანისი _ გიორგი ტატუაშვილი;
წალკა _ ილია საბაძე;
თეთრიწყარო _ გიორგი ქორიძე;
მცხეთა-მთიანეთი
თიანეთი _ ლელა ქიტესაშვილი;
მცხეთა _ გიორგი კაპანაძე;
დუშეთი _ ზურაბ სეხნიაშვილი;
ყაზბეგი _ ალექსანდრე ზაგაშვილი;

შიდა ქართლი

კასპი _ მანუჩარ მერებაშვილი;
გორი _ კონსტანტინე თავზარაშვილი;
ქარელი _ ზაზა გულიაშვილი;
ხაშური _ გიორგი გურასპაშვილი;

სამცხე-ჯავახეთი

ბორჯომი _ ლევან ლიპატრია;
ახალციხე _ ზაზა მელიქიძე;
ადიგენი _ ზაქარია ენდელაძე;
ასპინძა _ როსტომ მაგრაქველიძე;
ახალქალაქი _ იურიკ უნანიან;
ნინოწმინდა _ ანივარდ მოსონიანი;

რაჭა-ლეჩხუმ-ქვემო სვანეთი

ონი _ ემზარი საბანაძე;
ამბროლაური _ ზვიად (დავით) მხეიძე;
ცაგერი _ ავთანდილ უგრეხელიძე;
ლენტეხი _ ბადრი ლიპარტელიანი;

იმერეთი

ხარაგაული _ ნიკოლოზ თოფურიძე;
თერჯოლა _ ბონდო სოფრომაძე;
საჩხერე _ ბენიამენ ფალავანდიშვილი;
ზესტაფონი _ კახაბერ მახათაძე;
ბაღდათი _ არჩილ გოგსაძე;
ვანი _ ალექსანდრე გოგორიშვილი;
სამტრედია _ ველერიანე ფოცხვერია;
ხონი _ ლადო ჯურხაძე;
ჭიათურა _ პაატა ნადირაძე;
ტყიბული _ თემურ ჩუბინიძე;
წყალტუბო _ გია იოსელიანი;
ქუთაისი _ გიორგი ჭიღვარია;

სამეგრელო - ზემო სვანეთი

მესტია _ კაპიტონ ჟორჟოლიანი;
ფოთი _ გოჩა კურდღელია;
აბაშა _ გელა ხოშტარია;
სენაკი _ ლევან კუპრეიშვილი;
მარტვილი _ ალექსანდრე გრიგალავა;
ხობი _ გოჩა ქაჯაია;
ზუგდიდი _ ლაშა გოგია;
წალენჯიხა _ ბესიკ ფარცვანია;
ჩხოროწყუ _ დავით გოგუა;

აჭარა

ბათუმი _ ლაშა კომახიძე;
ქედა _ ლევან გორგილაძე;
ქობულეთი _ მირიან ქათამაძე;
შუახევი _ ფრიდონ ფუტკარაძე;
ხელვაჩაური _ ჯუმბერ ვარდმანიძე;
ხულო _ გოჩა მელაძე;






FaceBook Twitter Digg MySpace Delicious Google ელფოსტაბეჭდვა
თვითმმართველობის არჩევნებამდე დარჩა 21.10.2017 08:00
მედიაცენტრი live
არქივი
«« სექტემბერი 2019 »»
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30