ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველო
832272
55.42%
საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”
256547
17.08%
ქალაქ თბილისის რაიონებისა და დაბა წყნეთის საკრებულოებში არჩეულ დეპუტუტთა სია
26 ნოემბერი, 2013 წ.
მთაწმინდის რაიონი

აბდუშელიშვილი მერაბი
ეროვნული-ლიბერალური კავშირის წევრი,
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ამირანაშვილი ქართლოსი
დამოუკიდებელი კანდიდატი;
ასათიანი ივანე
სახალხო ფრონტი;
ბაიაშვილი თინათინი
ეროვნულ-ლიბერალური კავშირის წევრი,
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ბუჩუკური თემური
მერაბ კოსტავას საზოგადოების წევრი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ბასილია თემური
ქართველ ტრადიციონალისტთა კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ბიბილეიშვილი ზურაბი
დამოუკიდებელი კანდიდატი;
ბურდული გივი
სახალხო ფრონტი;
გაგნიძე ლიანა
წმინდა ილია მართლის საზოგადოება
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
გელაშვილი მერაბი
ქართველ ტრადიციონალისტთა კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
გიგაური ბელა
უპარტიო
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
დარჩიაშვილი დავითი
ქართველ ტრადიციონალისტთა კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
დოლიძე თეიმურაზი
ეროვნულ-ქრისტიანული პარტია
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ელიზბარაშვილი ნინო
დამოუკიდებელი კანდიდატი;
ვანიძე გურამი
ქართველ ტრადიციონალისტთა კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
თევზაია ლალი
ეროვნული ფრონტი – რადიკალური კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
თუმანიშვილი გიორგი
მერაბ კოსტავას საზოგადოება
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ინწკირველი თეიმურაზი
ეროვნული ფრონტი – რადიკალური კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
კვირიკაშვილი ანზორი
უპარტიო
სახალხო ფრონტი;
კვირიკაძე გივი
ქართველ ტრადიციონალისტთა კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
კუჭუხიძე სიმონი
დამოუკიდებელი კანდიდატი;
მალაზონია თამარი
უპარტიო
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
მამალაძე სოსო
ქართველ ტრადიციონალისტთა კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
მაჩხანელი იაკობი
უპარტიო
დემოგრაფიული საზოგადოების ეროვნული პარტია;
მგალობლიშვილი ზურაბი
უპარტიო
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
მელიქიშვილი ზაზა
ეროვნულ-ლიბერალური კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ნატროშვილი ლევანი
დამოუკიდებელი კანდიდატი
რჩეულიშვილი თეიმურაზი
უპარტიო, ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
სარალიძე მერაბი
უპარტიო, მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
სვიმონიშვილი იგორი
ჰელსინკის კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
სილაგაძე ჯემალი
ქართველ ტრადიციონალისტთა კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ფალავანდიშვილი სულიკო
ეროვნული ფრონტი – რადიკალური კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ქაჯაია მზია
უპარტიო, სახალხა ფრონტის წევრი;
შამუგია პაატა
ტრადიციონალისტთა კავშირის წევრი, დამოუკიდებელი;
შენგელია ლევანი
უპარტიო, ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
შერგელაშვილი ბეჟანი
ჰელსინკის კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ჩილინდრიშვილი შალვა
კოსტავას საზოგადოება
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
წულაია ზურაბი
ქართველ ტრადიციონალისტთა კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ხიდაშელი ნუგზარი
სახალხო ფრონტი;
ხუჯაძე დავითი
დამოუკიდებელი კანდიდატი.

ვაკის რაიონი

აბაშიძე ლავრენტი (ლევანი)
ქართველ ტრადიციონალისტთა კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
აბრამია დალი
მერაბ კოსტავას საზოგადოება
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
აგლაძე დევიკო
დამოუკიდებელი კომპარტია, დამოუკიდებელი;
ბაღდავაძე ნუკრი
ჰელსინკის კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ბახტაძე ნათელა
ჰელსინკის კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ბერძენიშვილი ირაკლი
უპარტიო, მიწათმოქმედთა კავშირი
გაგნიძე ირაკლი
ჰელსინკის კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
გიოშვილი ალვანი
მერაბ კოსტავას საზოგადოება
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
გლურჯიძე თეიმურაზი
ეროვნული ფრონტი რადიკალური კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
გოგოლაძე თეიმურაზი
უპარტიო, წარადგინა დემოგრაფიულმა საზოგადოებამ;
გორდეზიანი გიორგი
საქართველოს ეროვნულ -ლიბერალური კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
გულბანი დალოსტი
საზოგადოება ლემი;
დარახველიძე თამაზი
ჰელსინკის კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
დურმიშიძე ნუგზარი
ეროვნულ – ლიბერალური კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ზოდელავა ივანე
დამოუკიდებელი კომპარტია, დამოუკიდებელი;
კალანდაძე ონეგი
მერაბ კოსტავას საზოგადოება
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა - თავისუფალი საქართველო;
კეკელიძე გივი
უპარტიო, დამოუკიდებელი;
კვაჭაძე მანანა
საქართველოს ეროვნულ – ლიბერალური კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ლაზარიშვილი ლია
ჰელსინკის კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
მაღლაკელიძე ვახტანგი
ქართველ ტრადიციონალისტთა კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
მაღლაკელიძე თამაზ
უპარტიო, ბლოკი მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
მაჩაბელი ოთარ
ქართველ ტრადიციონალისტთა კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
მახათაძე თემური
უპარტიო, ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ნადირაძე ვახტანგი
უპარტიო, ბლოკი: მრგვალი მაგიდა თავისუფალი საქართველო;
სტაჟაძე მერაბი
ჰელსინკის კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ფარულავა ჯიბო
უპარტიო, დამოუკიდებელი;
ქამუშაძე თენგიზი
ეროვნული ფრონტი – რადიკალური კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ქერქაძე გიორგი
ქართველ ტრადიციონალისტთა კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ღუღუნიშვილი გიორგი
საქართველოს ეროვნულ – ლეიბორისტული კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ყაველაშვილი გიორგი
მერაბ კოსტავას საზოგადოება
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
შალამბერიძე ალექსანდრე
ქართველ ტრადიციონალისტთა კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ჩიქოვანი პაატა
უპარტიო, დამოუკიდებელი;
ცუცქირიძე ვაჟა
საქართველოს სახალხო ფრონტი, უპარტიო;
ჭიჭინაძე რამაზი
ეროვნული ფრონტი – რადიკალური კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ჭუმბურიძე იოსები
უპარტიო, ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ხაბულიანი ქეთევანი
ეროვნული ფრონტი – რადიკალური კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ხაჩიშვილი გიორგი
ქართველ ტრადიციონალისტთა კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ხურცილავა ივერი
ეროვნული ფრონტი – რადიკალური კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ჯაფარიძე ალექსანდრე
უპარტიო, ბლოკი: განთავისუფლება და ეკონომიკური აღორძინება.

საბურთალოს რაიონი

ასათიანი მალხაზი
ჰელსინკის კავშირის წევრი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
აბაშიძე ნიკოლოზი
ქართველ ტრადიციონალისტთა კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ბლიაძე ნაირა
ჰელსინკის კავშირის წევრი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ბოკერია ვაჟა
ჰელსინკის კავშირის წევრი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
გოცირიძე თენგიზი
უპარტიო, დამოუკიდებელი;
გუჯაბიძე ლალი
უპარტიო, დამოუკიდებელი;
გაზდელიანი თენგიზი
“ლემის” წევრი, წარადგინა  “ლემმა”;
გიორგობიანი კაცია
ეროვნულ – ლიბერალური კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
დიდებაშვილი ნელი
მერაბ კოსტავას საზოგადოება
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ზარდიაშვილი დავითი
ქართველ ტრადიციონალისტთა კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
თოდუა სევერიანი
საქართველოს ეროვნული ფრონტი – რადიკალური კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
კალმახელიძე თამაზი
უპარტიო, დამოუკიდებელი;
კოვზირიძე თემური
ჰელსინკის კავშირის წევრი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ლორთქიფანიძე კონსტანტინე
ეროვნული ფრონტი – რადიკალური კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
მახარაშვილი მედეა
ეროვნული ფრონტი – რადიკალური კავშირი
ბლოკი: მგრვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
მახარაშვილი ნიკოლოზი
უპარტიო, დამოუკიდებელი;
მეგრელიძე გურამი
მერაბ კოსტავას საზოგადოება
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
მახაური კობა
მერაბ კოსტავას საზოგადოება
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ონიანი გიორგი
ლემის წევრი – წარმოადგინა ლემმა;
სალუაშვილი გელა (მიხეილი)
ეროვნული ფრონტი – რადიკალური კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
სხილაძე ლევანი
უპარტიო, ბლოკი: მრგვალი მაგიდა - თავისუფალი საქართველო;
ტრაპაიძე დათო
წმინდა ილია მართლის საზოგადოება
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
უროტაძე სიმონი (ბიჭიკო)
საქართველოს ეროვნულ – ლიბერალური კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
სიხარულიძე ზაალი
ქართველ ტრადიციონალისტთა კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ფრანგიშვილი გიმზერი
ტრადიციონალისტთა კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ქარელიძე ვაჟა
დამოუკიდებელი კანდიდატი;
ყარაშვილი ჰენრიხი
საქართველოს ეროვნული ფრონტი – რადიკალური კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ყაველაშვილი ვახტანგი
მერაბ კოსტავას საზოგადოება
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ძაგნიძე შოთა
მერაბ კოსტავას საზოგადოება
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
წერეთელი გიორგი
უპარტიო, დამოუკიდებელი;
წერეთელი ალექსანდრე
უპარტიო, ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ჭკადუა ოთარი
ჰელსინკის კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;

ჭელიძე დავითი
ქართველ ტრადიციონალისტთა კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ხეროდინაშვილი შალვა
უპარტიო, ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ხახანაშვილი კონსტანტინე
ტრადიციონალისტთა კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ჯაფარიძე მერაბი
“ლემის” წევრი, წარადგინა  “ლემმა”;
ჯაფარიძე დავითი
“ლემის”  წევრი, წარმოადგინა  “ლემმა”;
ჯაფარიძე გიზო
წმინდა ილია მართლის საზოგადოება
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
რუხაძე გივი
დამოუკიდებელი კანდიდატი.

დიდუბის რაიონი

აბჟანდაძე ერმალო
საქართველოს ეროვნული ფრონტი – რადიკალური კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ავალიშვილი მანანა
უპარტიო, დამოუკიდებელი;
ანდღულაძე თინა
ჰელსინკის კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
არაბიძე მანანა
ეროვნული – ლიბერალური კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ბერიძე თამაზი
უპარტიო, ბლოკი: განთავისუფლება და ეკონომიკური აღორძინება;
გაგუა მერაბი
ეროვნულ ქრისტიანული პარტია
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
გელაშვილი გია
ქართველ ტრადიციონალისტთა კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
გიგილაშვილი თამაზი
ეროვნულ – ქრისტიანული პარტია
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
გოგოლაძე ანზორი
წმინდა ილია მართლის საზოგადოება
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
გოგავა ოთარი
ჰელსინკის კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
გოგლიძე თამაზი
უპარტიო, დამოუკიდებელი;
დიდებაშვილი შოთა
მერაბ კოსტავას საზოგადოება
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ვარდოსანიძე ვაჟა
მერაბ კოსტავას საზოგადოება
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ვარშანიძე გიორგი
წმინდა ილია მართლის საზოგადოება
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
თავაძე ედნარი
ჰელსინკის კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
იმნაძე მიხეილი
წმინდა ილია მართლის საზოგადოება
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
იჩქითი გურამი
უპარტიო, დამოუკიდებელი;
კაჭახიძე დავითი
ეროვნულ ლიბერალური კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
კოხრეიძე შოთა
უპარტიო, დამოუკიდებელი;
კოტრიკაძე გიორგი
ქართველ ტრადიციონალისტთა კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
მამალაძე გაიოზი
ქრისტიან – დემოკრატიული კავშირი;
მამფორია თენგიზი
უპარტიო, დამოუკიდებელი;
მხატვარი მიხეილი
წმინდა ილია მართლის საზოგადოება
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ნასიძე გიორგი
ქართველ ტრადიციონალისტთა კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ონიანი ჯემალი
სრულიად საქართველოს სადროშო  “ლემი”;
საგანელიძე გოჩა
რესპუბლიკის ლიბერალური კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
სულამანიძე თეიმურაზი
ქართველ ტრადიციონალისტთა კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ფალავანდიშვილი ვასილი
ქართველ ტრადიციონალისტთა კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ფირცხალავა რევაზი
ჰელსინკის კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ქურციკიძე გივი
უპარტიო, დამოუკიდებელი;
ღარიბაშვილი ირაკლი
ჰელსინკის კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ღუდუშაური ნიკოლოზი
საქართველოს მიწათმოქმედთა კავშირი;
შარიქაძე ჰამლეტი
ეროვნული ლიბერალური კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ჩადუნელი მზია
საქართველოს ეროვნული ფრონტი – რადიკალური კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ჩახუნაშვილი ნაირა
უპარტიო, დამოუკიდებელი;
ცერცვაძე ჯუმბერი
უპარტიო, ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ცინცაძე არჩილი
საქართველოს ეროვნული ფრონტი – რადიკალური კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
წიქორიძე ანზორი
ჰელსინკის კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ჭოლოკავა ლია
უპარტიო, დამოუკიდებელი;
ჯავახიშვილი ეთერი
მერაბ კოსტავას საზოგადოება
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო.

ჩუღურეთის რაიონი

ანდრიაძე თეიმურაზი
უპარტიო, დამოუკიდებელი;
არობიძე თენგიზი
საქართველოს ეროვნული ფრონტი – რადიკალური კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ანდრიაშვილი პაატა
ჰელსინკის კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
არჩვაძე ომარი
მერაბ კოსტავას საზოგადოება
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ბიწაძე დარეჯანი
ჰელსინკის კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ბადრიძე ლალი
უპარტიო, დამოუკიდებელი;
ბერიაშვილი თენგიზი
უპარტიო, ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ბერძენიშვილი ჟუჟუნა
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
გიორგაძე გია
ეროვნული ფრონტი – რადიკალური კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
გავაშელი პეტრე (გოჩა)
საქართველოს სახალხო ფრონტი;
გამჯაშვილი ანზორი
უპარტიო, საქართველოს სახალხო ფრონტი;
დობორჯგინიძე ვაჟა
უპარტიო, დამოუკიდებელი;
დათიაშვილი კონსტანტინე
უპრტიო, დამოუკიდებელი;
ფენჯელაშვილი გია
მერაბ კოსტავას საზოგადოება
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ვარამაშვილი – კირკუტე ნანა
უპარტიო, ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
თოლორდავა ეთერი
საქართველოს დემოგრაფიული საზოგადოება – ეროვნული პარტია;
კაკაბაძე ბორისი
დამოუკიდებელი კანდიდატი;
კუხალეიშვილი მერაბი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
კერესელიძე სულიკო
უპარტიო, დამოუკიდებელი;
კლდიაშვილი დავითი
ქართველ ტრადიციონალისტთა კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
შარშანია ზურაბი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
მიმინოშვილი – ვაშაკიძე მზია
ჰელსინკის კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
მაკარიძე გიორგი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
სამადაშვილი უშანგი
უპარტიო, დამოუკიდებელი;
მჭედლიძე გიორგი (შოთა)
უპრტიო, დამოუკიდებელი;
ტალახაძე ნანა
ჰელსინკის კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ტორონჯაძე ოლღა
უპარტიო, ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
უგრეხელიძე შალვა
ქართველ ტრადიციონალისტთა კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ქვაჩახია ემირი
უპარტიო, დამოუკიდებელი;
ყანჩაველი ჯემალი
მერაბ კოსტავას საზოგადოება
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ყოჩიშვილი ავთო
ჰელსინკის კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
შოთაძე ჯემალი
უპარტიო, დამოუკიდებელი;
ჩიკვილაძე ბუდუ
ეროვნულ ლიბერალური კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ჩხვინიანი დოდო
უპარტიო, ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ციციშვილი ოთარი
ქართველო ტრადიციონალისტთა კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
წილოსანი თეიმურაზი
უპარტიო, დამოუკიდებელი;
წვიმიტიძე არჩილი
ჰელსინკის კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ჭანტურია ვახტანგი
ჰელსინკის კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ჯავახიშვილი ნუგზარი
მერაბ კოსტავას საზოგადოება
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ხარებავა იზოლდა
საქართველოს ეროვნული ფრონტი – რადიკალური კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო.

ნაძალადევის რაიონი

ანდრიაძე მანანა
ჰელსინკის კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
არჩვაძე გოჩა
უპარტიო, დამოუკიდებელი;
ბარამიძე გურამი
ილია მართლის საზოგადოება
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ბერუაშვილი ლიანა
ჰელსინკის კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
გაჩეჩილაძე როლანდი
ჰელსინკის კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
გელოვანი ავთანდილი
ქართველ ტრადიციონალისტთა კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
გელაშვილი ალექსანდრე
ეროვნულ – ქრისტიანული პარტია
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
გიორგაძე ელგუჯა
უპარტიო, დამოუკიდებელი;

გოქსაძე თემური
მერაბ კოსტავას საზოგადოება
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
გობეჩია გიგლა
უპარტიო, ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ზარიძე თამაზი
უპარტიო, დამოუკიდებელი;
ზუბიაშვილი ზურაბი
ეროვნულ – ქრისტიანული პარტია
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ზუბიტაშვილი დავითი
უპარტიო, დამოუკიდებელი;
თავდგირიძე გიორგი
ქართველ ტრადიციონალისტთა კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
თეთრაძე ზურაბი
მერაბ კოსტავას საზოგადოება
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ივანიშვილი თემური
ქართველ ტრადიციონალისტთა კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
თეიმურაზ ლაბაძე
უპარტიო, ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ლათიბაშვილი ეთერი
ილია მართლის საზოგადოება
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
მარჯანიშვილი მარინე
ეროვნულ – ლიბერალური კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
მანჯავიძე ავთანდილი
უპარტიო, დამოუკიდებელი;
მაისურაძე ვასილი
ეროვნულ – ლიბერალური კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
მაისურაძე ვაჟა
უპარტიო, დამოუკიდებელი;
მაისაია იონა
მერაბ კოსტავას საზოგადოება
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;   
მამულაშვილი ზურაბი
საქართველოს სახალხო ფრონტი;
მინდორაშვილი ბესიკი
ეროვნული ფრონტი – რადიკალური კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
მურვანიძე იოსები
ქართველ ტრადიციონალისტთა კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ნადირაშვილი ავთანდილი
ჰელსინკის კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
პაპავა ანზორი
ეროვნული ფრონტი – რადიკალური კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
რევაზიშვილი აკაკი
ეროვნული ფრონტი – რადიკალური კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
რეხვიაშვილი მამუკა
ჰელსინკის კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
როგავა რამინი
ეროვნულ – ლიბერალური კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
საბაშვილი ბესიკი
ქართველ ტრადიციონალისტთა კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
სვანიშვილი სანდრო
ქართველ ტრადიციონალისტთა კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
სირბილაძე გიორგი
უპარტიო, დამოუკიდებელი;
ტატუნაშვილი გიორგი
უპარტიო, დამოუკიდებელი;
შავლაძე დავითი
ქართველ ტრადიციონალისტთა კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
შავიძე თამაზი
უპარტიო, დამოუკიდებელი;
ჩუბინაშვილი ლევანი
უპარტიო, ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ხანიაშვილი ზაალი
საქართველოს ეროვნულ – ქრისტიანული პარტია
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ხუციძე ბადრი
უპარტიო, დამოუკიდებელი.

გლდანის რაიონი

არჩვაძე მერაბი
მერაბ კოსტავას საზოგადოება
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ამირიძე გაიოზი
წმინდა ილია მართლის საზოგადოება
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ამაშუკელი თორნიკე
ჰელსინკის კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ბერიძე ზურაბი
საქართველოს სახალხო ფრონტი;
გოგობერიშვილი მერაბი
მერაბ კოსტავას საზოგადოება
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა- თავისუფალი საქართველო;
გერსამია ზურაბი
წმინდა ილია მართლის საზოგადოება
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
გველესიანი ბერდია
საზოგადოება   “ლემი”;
გვალია გიორგი
ქართველო ტრადიციონალისტთა კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
გუგეშაშვილი მარი
ჰელსინკის კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
დალაქიშვილი დალი
წმინდა ილია მართლის საზოგადოება
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ზაზუნაშვილი ვახტანგი
მერაბ კოსტავას საზოგადოება
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ზედგენიძე ლამზირა
მერაბ კოსტავას საზოგადოება
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
თაქთაქიშვილი ალექსანდრე
ქართველ ტრადიციონალისტთა კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საზოგადოება;
თექთუმანიძე პავლე
ჰელსინკის კავშირის წევრი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
თოლორდავა მალხაზი
საქართველოს ეროვნულ – ლიბერალური კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
თოფაძე მარლენი (მანუჩარი)
მერაბ კოსტავას საზოგადოება
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართვეოლო;
კელისაშვილი კობა
წმინდა ილია მართლის საზოგადოება
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
კოშაძე გოჩა
ჰელსინკის კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
კობახიძე გიორგი
ქართველ ტრადიციონალისტთა კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
კვირიკაშვილი თემური
წმინდა ილია მართლის საზოგადოება
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
კუბლაშვილი იაგო
ქართველ ტრადიციონალისტთა კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ლომიაშვილი ივანე
უპარტიო, ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ლომიძე შოთა
ქართველ ტრადიციონალისტთა კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
მირზიაშვილი მზევინარი
საქართველოს ეროვნული ფრონტი – რადიკალური კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
მამაგეიშვილი თეიმურაზი
საქართველოს ეროვნული ფრონტი – რადიკალური კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ნემსაძე რეზო
საქართველოს საზოგადოება  “ლემი”;
ოდიშელიძე გიორგი (გელა)
უპარტიო, დამოუკიდებელი;
სამსონიძე გიორგი
საქართველოს ეროვნული ფრონტი – რადიკალური კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
სტეფანაშვილი ნიკოლოზი
მერაბ კოსტავას საზოგადოება
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ტაბიძე ზურაბი
ეროვნულ – ლიბერალური კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ფოჩხუა გია
უპარტიო, დამოუკიდებელი;
ღიბრაძე რაული
საქართველოს ეროვნულ – ქრისტიანული პარტია
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ღიბრაძე ამირანი
ქართველ ტრადიციონალისტთა კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
შარაბიძე აპოლონი (ხვიჩა)
უპარტიო, დამოუკიდებელი;
ცხოიძე სოსო
საქართველოს ეროვნული ფრონტი – რადიკალური კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ჭეიშვილი ნოდარი
საქართველოს ეროვნული ფრონტი – რადიკალური კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ხვედელიძე რობერტი
მერაბ კოსტავას საზოგადოება
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ხუციშვილი ნოდარი
უპარტიო, დამოუკიდებელი;
ხუციშვილი გიორგი
ჰელსინკის კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ხრიკაძე დავითი
საზოგადოება  “ლემი”.


კრწანისის რაიონი

აბდუშელიშვილი გოჩა
უპარტიო, დამოუკიდებელი;
არბოლიშვილი ირაკლი
ჰელსინკის კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
არაბული მამუკა
ქართველ ტრადიციონალისტთა კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ბახტაძე ნუგზარი
მერაბ კოსტავას საზოგადოება
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ბექაური ალექსანდრე
ჰელსინკის კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
გელაშვილი ავთანდილი
მერაბ კოსტავას საზოგადოება
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
გიორგაძე გიორგი
უპარტიო, დამოუკიდებელი;
გაგნიძე გიორგი
მერაბ კოსტავას საზოგადოება
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
დემეტრაშვილი ელისო
უპარტიო, დამოუკიდებელი;
ედილაშვილი ბიძინა
ეროვნული ფრონტი – რადიკალური კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
თათოშვილი ავთანდილი
საქართველოს სახალხო ფრონტი
ივანეიშვილი თეიმურაზი
ჰელსინკის კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
კონტრიძე იაგორი
ეროვნულ – ლიბერალური კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
კობოსნიძე ომარი
ქართველ ტრადიციონალისტთა კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
კოპალიანი მერაბი
უპარტიო, დამოუკიდებელი;
კეშელავა გიორგი
უპარტიო, დამოუკიდებელი;
ლელაშვილი ზურაბი
უპარტიო, დამოუკიდებელი;
ლიპარტელიანი გოგი
სრულიად საქართველოს სადროშო  “ლემი”;
ლეკიაშვილი გიორგი
უპარტიო;
მაღლაფერიძე ვასილი
უპარტიო, ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
მაჭავარიანი თეიმურაზი
უპარტიო, დამოუკიდებელი;
მათურელი ნოდარი
უპარტიო, დამოუკიდებელი;
ორმოცაძე გიორგი
ეროვნული ფრონტი – რადიკალური კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
პაპაშვილი ეთერი
უპარტიო, დამოუკიდებელი;
ჟღენტი დავითი
ეროვნულ ლიბერალური კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ჟღენტი მზია
წმინდა ილია მართლის საზოგადოება
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
სახვაძე გიორგი
მერაბ კოსტავას საზოგადოება
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
სხირტლაძე ვაჟა
უპარტიო, ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ქობალია დავითი
ჰელსინკის კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ქვლივიძე რუსუდანი
ეროვნული ფრონტი – რადიკალური კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ცუცქირიძე ვლადიმერი
ქართველ ტრადიციონალიტთა კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ცომაია მამია
ქართველ ტრადიციონალისტთა კავშირი, დამოუკიდებელი;
ძოწენიძე შაზინა
ეროვნული ფრონტი – რადიკალური კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
წერეთელი კონსტანტინე
მერაბ კოსტავას საზოგადოება
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ჭანიშვილი ნანა
მერაბ კოსტავას საზოგადოება
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ჭიღლაძე ჯემალი
ქართველ ტრადიციონალისტთა კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ხაჩიძე ჯუმბერი
ჰელსინკის კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ხარებავა დავითი
მერაბ კოსტავას საზოგადოება
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ჯანგავაძე თენგიზი
ქართველ ტრადიციონალისტთა კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ჯალაღონია ვალერიანი
ქართველ ტრადიციონალისტთა კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;

ისნის რაიონი

აბრალავა ანზორი
ჰელსინკის კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ასათიანი ბადრი
ჰელსინკის კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
აფაქიძე ანზორი
ჰელსინკის კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ბადრიძე შალვა
უპარტიო, დემოგრაფიული საზოგადოება;
ბარსონიძე მამუკა
ეროვნული ფრონტი – რადიკალური კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ბაქრაძე ბონდო
წმინდა ილია მართლის საზოგადოება
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ბებიაშვილი არჩილი
ქართველ ტრადიციონალისტთა კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ბლიაძე როსტომი
მერაბ კოსტავას საზოგადოება
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
გოგოხია ნოდარი
უპარტიო, დამოუკიდებელი;
გოგრიჭიანი შმაგი
ქართველ ტრადიციონალისტთა კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
გულბანი გურამი
საზოგადოება  “ლემი”;
დანელია თეიმურაზი
ჰელსინკის კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
დიდბარიძე გურამი
უპარტიო, დამოუკიდებელი;
ვასაძე შალვა
მერაბ კოსტავას საზოგადოება
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ზედგენიძე გივი
მერაბ კოსტავას საზოგადოება
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
იობაია ზაური
საქართველოს ეროვნული ფრონტი – რადიკალური კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
კახურაშვილი ანზორი
უპარტიო, დამოუკიდებელი;
კერძაია ამირანი
უპარტიო, ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
კვარაცხელია ტიტე
ქართველ ტრადიციონალისტთა კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
კვიციანი ჟიული
საზოგადოება სვანეთი;
კობაიძე ნოდარი
ქართველ ტრადიციონალისტთა კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
მათიაშვილი თენგიზი
ქართველ ტრადიციონალისტთა კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
მღვდელაძე ნუგზარი
ქართველ ტრადიციონალისტთა კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ნინუა რეზო
წმინდა ილია მართლის საზოგადოება
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ქადაგიშვილი გია
უპარტიო, ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ქადარია რეზო
მერაბ კოსტავას საზოგადოება
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ქაფიაშვილი დავითი
ქრისტიან – დემოკრატიული კავშირი;
ქველაძე რობიზონი
დამოუკიდებელი კანდიდატი;
ქობალაია ფრიდონი
წმინდა ილია მართლის საზოგადოება
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ყორშია ჯამბული
ჰელსინკის კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
შალამბერიძე ვასილი
ეროვნული ფრონტი – რადიკალური კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
შველიძე ალექსანდრე
უპარტიო, დამოუკიდებელი;
ჩოგოვაძე თამაზი
ეროვნულ – ლიბერალური კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ცნობილაძე ივანე
რადიკალური კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ჭედია ვახტანგი
უპარტიო, დამოუკიდებელი;
ჭუჭულაშვილი გიორგი
უპარტიო, დამოუკიდებელი;
რიჯაკაძე რაული
მერაბ კოსტავას საზოგადოება
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ხურციძე მანანა
საქართველოს ეროვნული ფრონტი – რადიკალური კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ჯავახიშვილი სანდრო
უპარტიო, დამოუკიდებელი;
ჯელია მერაბი
ეროვნულ – ქრისტიანული პარტია
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;

სამგორის რაიონი

ბეგიაშვილი გივი
უპარტიო, დამოუკიდებელი;
გავაშელი თენგიზი
უპარტიო, დამოუკიდებელი;
გველესიანი რამაზი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
გაგუა გიორგი
უპარტიო, დამოუკიდებელი;
დაიაური ივანე
საქართველოს სახალხო ფრონტი;
დანელია იოსები
ჰელსინკის კავშირი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ელისაშვილი გივი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ზუბიტაშვილი ზაზა
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ზავრადაშვილი დავითი
უპარტიო, ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
თოთაძე ლევანი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
კაპანაძე კონსტანტინე
უპარტიო, დამოუკიდებელი;
კორძახია დავითი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
კობახიძე ნოდარი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
კრავეიშვილი ალექსანდრე
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
კუჭავა ავთანდილი
სახალხო ფრონტი;
ლაგრაძე კობა
სახალხო ფრონტი;
მჭედლიძე პაატა
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
მარკოზია თენგიზი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
მიქელაძე ზაირა
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
მაისურაძე ჯუმბერი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ნადარაია გია
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ნაცვლიშვილი თამაზი
უპარტიო, დამოუკიდებელი;
ონიანი გურგენი
საზოგადოება  “ლემი”;
რობიტაშვილი ნუგზარი
უპარტიო, დამოუკიდებელი;
საჯაია ალექსანდრე
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
საყვარელიძე ალექსანდრე
სკკპ წევრი, დამოუკიდებელი;
სვანიძე კლარა
უპარტიო, დამოუკიდებელი;
სიყმაშვილი გიორგი
დემოკრატიული სახალხო ფრონტი;
სოლოღაშვილი ბესიკი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
სხირტლაძე გიორგი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ტიტვინიძე სერგო
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ღონღაძე ზაზა
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ყანჩაველი მალხაზი
უპარტიო, ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
შავდია ნინო
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ჩერქეზიშვილი ელდარი
უპარტიო, დამოუკიდებელი;
ჭეიშვილი როინი
სახალხო ფრონტი;
ჭიკაიძე რუსუდანი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
წიქარაძე ვლადიმერი
უპარტიო, დამოუკიდებელი;
ხართიშვილი ვაჟა
დემოგრაფიული საზოგადოება;
ჯავდელიანი ვახტანგი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო.

დაბა წყნეთი

არეშიძე რევაზი
უპარტიო, დამოუკიდებელი;
ასიტაშვილი გიორგი
უპარტიო, ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ბოლქვაძე ლევანი
უპარტიო, დამოუკიდებელი;
ბუაძე ზურაბი
უპარტიო, დამოუკიდებელი;
გალუაშვილი ნუგზარი
უპარტიო, ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
გალუაშვილი ზურაბი
უპარტიო, დამოუკიდებელი;
დაშნიანი გულნარა
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ელიზბარაშვილი იოსები
უპარტიო, ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
თათულაშვილი გია
უპარტიო, ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ლარიშვილი რამაზი
უპარტიო, ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ლაღიძე გოგი
ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
მამუკაშვილი არჩილი
უპარტიო, ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
მამუკაშვილი რეზო
უპარტიო, დამოუკიდებელი;
ოქრუაშვილი გოდერძი
უპარტიო, დამოუკიდებელი;
ოძელაშვილი ვაჟა
უპარტიო, დამოუკიდებელი;
ოძელაშვილი ჯიმშერი
უპარტიო, დამოუკიდებელი;
ოძელაშვილი გიორგი
უპარტიო, დამოუკიდებელი;
სულაძე აკაკი
უპარტიო, ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
სულაძე გრიგორი
უპარტიო, ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
შავგულაშვილი გიორგი
საქართველოს ეროვნული ერთიანობის და სოც. თანასწორუფლებიანობის პარტია;
შაყულაშვილი ზურაბი
უპარტიო, დამოუკიდებელი;
წენგუაშვილი ქრისტინე
დამოუკიდებელი კანდიდატი;
ხეჩუაშვილი რეზო
უპარტიო, ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ჯავახიშვილი ლევანი
უპარტიო, ბლოკი: მრგვალი მაგიდა – თავისუფალი საქართველო;
ჯავახიშვილი ლევანი
დამოუკიდებელი კანდიდატი.

FaceBook Twitter Digg MySpace Delicious Google ელფოსტაბეჭდვა
თვითმმართველობის არჩევნებამდე დარჩა 21.10.2017 08:00
მედიაცენტრი live
არქივი
«« სექტემბერი 2019 »»
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30